Lexis Edu
Δωδώνη
Μπαράτσας
Παπαδόπουλος Βικος
Παπαμάνος
Hall of brands
Γκλινάβος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β

<< ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 0-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή12/11/2311:30ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.3-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΔευτέρα13/11/2316:00ΣΙΣΚΑΣ Π.3-0
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο09/12/2310:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.5-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο09/12/2312:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-2
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή10/12/2312:00ΝΑΚΚΑΣ Ν.1-1
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο18/11/2312:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-0
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/11/2312:30ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-1
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο18/11/2312:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.0-6
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή19/11/2312:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.0-6
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΡΥΑΣ Κυριακή19/11/2312:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.0-5
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο27/01/2410:30ΝΕΟΣ Κ.10-0
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο25/11/2310:30ΤΖΙΜΑ Μ.0-3 α.α.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή26/11/2310:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.6-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή26/11/2312:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.0-4
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή26/11/2313:002-4
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή28/01/2411:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή18/02/2410:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο02/12/2310:30ΝΕΟΣ Κ.0-3
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο02/12/2310:30ΑΛΕΞΙΟΥ Π.8-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚΡΥΑΣ Σάββατο02/12/2312:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-2
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή03/12/2310:00ΝΑΚΚΑΣ Ν.2-1
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓEPIRUS SPORTΚυριακή03/12/2310:30ΔΟΣΗΣ Λ.1-1
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή03/12/2310:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-1
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο16/12/2310:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.1-8
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή17/12/2310:001-7
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή17/12/2310:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α.4-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή17/12/2311:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-3
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο27/01/2412:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-2
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη01/05/2416:00ΝΕΟΣ Κ.1-2
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο13/01/2410:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.4-0
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο13/01/2412:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-4
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓEPIRUS SPORTΚυριακή14/01/2410:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.7-1
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Πέμπτη18/01/2416:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.4-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΡΥΑΣ Κυριακή18/02/2410:30ΤΖΙΜΑ Μ.6-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο16/03/2412:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-1
Ρεπό: ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΡΥΑΣ Σάββατο20/01/2410:30ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-6
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣEPIRUS SPORTΣάββατο20/01/2412:30ΝΕΟΣ Κ.5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο20/01/2412:30ΧΑΤΖΗΣ Κ.5-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή21/01/2410:302-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή28/01/2412:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-4
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή03/03/2411:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-0
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓEPIRUS SPORTΠαρασκευή02/02/2419:45ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.7-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΡΥΑΣ Σάββατο03/02/2410:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή04/02/2411:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.9-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή04/02/2412:30ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο02/03/2413:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή03/03/2413:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.1-3
Ρεπό: Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο10/02/2411:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο10/02/2413:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.4-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΡΥΑΣ Παρασκευή16/02/2416:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.0-2
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο17/02/2410:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.0-2
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο17/02/2410:30ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.0-5
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή28/04/2413:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-1
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο24/02/2410:000-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο24/02/2410:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.11-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΡΥΑΣ Σάββατο24/02/2410:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.4-0
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒEPIRUS SPORTΤετάρτη13/03/2416:00ΤΖΙΜΑ Μ.3-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη01/05/2416:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.2-2
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή23/06/2411:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο09/03/2410:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.1-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΡΥΑΣ Σάββατο09/03/2412:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.3-0
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚΡΥΑΣ Κυριακή10/03/2410:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.5-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή10/03/2411:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-5
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή10/03/2412:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-9
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο16/03/2410:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.4-1
Ρεπό: Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚΡΥΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.3-0 α.α.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο23/03/2411:00ΤΖΙΜΑ Μ.0-3
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο23/03/2411:15ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.6-2
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο23/03/2412:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.0-4
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο23/03/2412:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-2
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή24/03/2411:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-1
Ρεπό: ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Παρασκευή29/03/2417:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο30/03/2410:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-1
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣEPIRUS SPORTΚυριακή31/03/2410:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.1-7
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή31/03/2412:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΡΥΑΣ Κυριακή31/03/2413:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-1
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Πέμπτη18/04/2416:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.8-0
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΡΥΑΣ Πέμπτη04/04/2416:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.0-4
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο06/04/2410:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή07/04/2411:00ΝΕΟΣ Κ.4-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή07/04/2411:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-0
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/04/2411:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.1-1
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή07/04/2412:00ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-7
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο13/04/2410:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.4-4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚΡΥΑΣ Κυριακή14/04/2410:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.0-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή14/04/2410:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.0-7
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή14/04/2413:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.7-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή14/04/2413:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.1-0
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β0-3 α.α.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο20/04/2410:00ΝΕΟΣ Κ.2-1
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο20/04/2410:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.10-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΚΡΥΑΣ Σάββατο20/04/2412:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή21/04/2411:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-3
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη01/05/2417:00ΔΟΣΗΣ Λ.1-2
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ3-0 α.α.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή12/05/2409:45ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.2-2
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή12/05/2412:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/05/2412:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.2-6
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΚΡΥΑΣ Πέμπτη16/05/2416:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-5
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Πέμπτη16/05/2416:30ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.0-0
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β0-3 α.α.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο18/05/2410:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.3-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΡΥΑΣ Σάββατο18/05/2412:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.8-0
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή19/05/2412:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.4-0
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/05/2413:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-3
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Τρίτη21/05/2416:30ΤΖΙΜΑ Μ.5-1
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.3-0 α.α.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη22/05/2417:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.5-3
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη22/05/2417:00ΔΟΣΗΣ Λ.1-5
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Πέμπτη23/05/2416:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Παρασκευή24/05/2416:00ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒEPIRUS SPORTΤρίτη28/05/2416:00ΤΖΙΜΑ Μ.0-7
Ρεπό: ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο25/05/2410:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.3-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο25/05/2412:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-3
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο25/05/2417:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.3-1
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/05/2411:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.1-6
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή26/05/2412:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.5-1
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β0-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη29/05/2416:30ΚΟΣΙΝΑΣ Β.1-6
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη29/05/2417:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-1
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη29/05/2418:00ΚΟΣΙΝΑΣ Β.1-4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΡΥΑΣ Πέμπτη30/05/2417:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-2
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΡΥΑΣ Παρασκευή31/05/2417:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-3
Ρεπό: Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ3-0 α.α.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΜΕΤΣΟΒΟΥ ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-0 α.α.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή02/06/2409:30ΚΟΣΙΝΑΣ Β.5-3
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒEPIRUS SPORTΚυριακή02/06/2412:00ΚΟΣΙΝΑΣ Β.1-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή02/06/2412:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Δευτέρα03/06/2417:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.3-4
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ0-3 α.α.
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΖΙΑΚΑΣ Χ.3-0 α.α.
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Τετάρτη05/06/2417:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.4-0
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΡΥΑΣ Τετάρτη05/06/2417:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.2-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Πέμπτη06/06/2417:00ΚΟΣΙΝΑΣ Β.4-5
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Πέμπτη06/06/2420:00ΤΖΙΜΑ Κ.0-4
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ3-0 α.α.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο08/06/2410:00ΤΖΙΜΑ Κ.3-4
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο08/06/2410:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.0-6
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο08/06/2411:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-0 α.α.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Παρασκευή14/06/2419:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚΡΥΑΣ Τετάρτη19/06/2418:30ΣΙΣΚΑΣ Π.1-3
Ρεπό: Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ0-3 α.α.
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Τρίτη11/06/2419:30ΤΖΙΜΑ Κ.10-0
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒEPIRUS SPORTΤετάρτη12/06/2420:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.5-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Πέμπτη13/06/2419:00ΤΖΙΜΑ Κ.5-3
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Πέμπτη13/06/2419:00ΔΟΣΗΣ Λ.1-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΡΥΑΣ Τετάρτη19/06/2420:00
Ρεπό: ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο15/06/2410:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή16/06/2411:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-3
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή16/06/2412:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα17/06/2418:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.1-5
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΚΡΥΑΣ Δευτέρα17/06/2419:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ