Παπαμάνος
Παπαδόπουλος Βικος
Hall of brands
Lexis Edu
Δωδώνη
Γκλινάβος
Μπαράτσας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο EPIRUS SPORT

Πρώτο Προηγούμενο 1 από 110 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΚΑΤΩ ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Έδρα: ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 ΒΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΠαρασκευή09/02/2417:30
2.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 ΓΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΠαρασκευή09/02/2417:30
3.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 ΑΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018Σάββατο10/02/2410:00
4.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 ΑΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018Σάββατο10/02/2410:304-0
5.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 ΒΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣάββατο10/02/2411:00
6.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 ΒΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΣάββατο10/02/2412:00
7.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 ΒΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣάββατο10/02/2412:304-0
8.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 ΓΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Θ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΣάββατο10/02/2413:00
9.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 ΒΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣάββατο17/02/2410:300-5
10.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 ΑΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018Σάββατο17/02/2412:30
11.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 ΑΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΠαρασκευή23/02/2418:30
12.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 ΓΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΣάββατο24/02/2410:00
13.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 ΓΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΣάββατο24/02/2411:00
14.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 ΑΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣάββατο24/02/2413:003-1
15.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009Σάββατο24/02/2417:305-3
16.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 ΑΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚυριακή25/02/2410:00
17.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 ΒΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚυριακή25/02/2411:00
18.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 ΓΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ι - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W)Κυριακή25/02/2412:00
19.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 ΓΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Η - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚυριακή25/02/2412:00
20.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 ΓΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Θ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚυριακή25/02/2413:00
21.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 ΑΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣάββατο02/03/2410:30
22.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 ΑΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009Σάββατο02/03/2411:30
23.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣάββατο02/03/2418:00
24.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 ΒΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΚυριακή03/03/2410:00
25.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 ΒΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΚυριακή03/03/2411:00
26.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή03/03/2416:00
27.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 ΑΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΔευτέρα04/03/2418:30
28.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΤετάρτη20/03/2416:30
29.ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο23/03/2417:30