Παπαδόπουλος Βικος
Μπαράτσας
Παπαμάνος
Γκλινάβος
Δωδώνη
Lexis Edu
Hall of brands

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

Προσκλήσεις ποδοσφαιριστών για προπονήσεις Επιλέκτων Κ16, 20/5/2019 04:02
 Η Τεχνική Επιτροπή της ΕΠΣΗΠ ενημερώνει ότι οι ποδοσφαιριστές ΓΚΟΥΓΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του σωματείου ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ και ΛΟΚΑΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ του σωματείου Α.Ο. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ, που αγωνίζονταν με τη μικτή ομάδα Κ16 της ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων, κλήθηκαν να λάβουν μέρος σε π... περισσότερα...
ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ, 17/5/2019 00:53
 Η ΕΔ/ΕΠΣΗΠ και ο ΣΔΠΗΠ ενημερώνουν τους διαιτητές-μέλη τους, ότι τη Δευτέρα 20/5/19 ΔΕΝ θα γίνει η καθιερωμένη εκπαιδευτική συγκέντρωση, λόγω του αγώνα για φιλανθρωπικό σκοπό βετεράνων ΠΑΣ Γιάννινα- ΠΑΟΚ, στον οποίο πρέπει ΟΛΟΙ να παρευρεθούμε.   Η τελευταία συγκέντρωση των διαιτητών  περιόδου 2018-19 θα γίνει την Δευτέρ... περισσότερα...
Διοικητικός - Οικονομικός Απολογισμός , 14/5/2019 03:45
Καλούνται τα σωματεία τα οποία επιθυμούν να λάβουν γνώση για τον Δοικητικό και Οικονομικό Απολογισμό της Ενώσεως που εγκρίθηκαν στη συνεδρίαση της Ε.Ε. της 13/5/2019 ενόψει της Τακτικής Γενικής Συνέλευσης, να προσέρχονται στα γραφεία της Ενώσεως για να τους παραλάβουν.  Επιπλέον υπενθυμίζεται στους εκπρο... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Αγωνες καταταξης Α ερασιτεχνικης 2018-19
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή19/05/1917:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΓΙΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)
0-1
Αγωνες καταταξης ανοδου Β ερασιτεχνικης Α ομιλου 2018-19
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο18/05/1917:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ.0-2
Αγωνες καταταξης ανοδου Β ερασιτεχνικης Β ομιλου 2018-19
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή19/05/1917:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: Τριανταφυλλιδης Σωτήριος )
1-1
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 16
(27η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/05/1910:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΛΙΑΡΟΣ Π.0-5
5.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο18/05/1910:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΣΗΠΑΚΗ Β.5-0
6.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο18/05/1913:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΠΕΤΡΟΥ Α.2-4
7.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή19/05/1912:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥ Α.3-0
8.Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή19/05/1914:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΣΗΠΑΚΗ Β.7-0
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 14 Α
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο18/05/1910:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.4-0
10.Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο18/05/1910:30ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΥ Α.3-1
11.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή19/05/1910:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΣΗΠΑΚΗ Β.1-2
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 14 Β
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/05/1912:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.1-3
13.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/05/1910:00ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.4-3
14.ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή19/05/1912:00ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΗΛΙΑ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Μ.
15.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τρίτη21/05/1916:00ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥ Α.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 12 Α
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο18/05/1910:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.4-3
17.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο18/05/1910:30ΖΙΑΚΑΣ Χ.3-1
18.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή19/05/1911:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 12 Β
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο18/05/1913:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.3-0
20.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒEPIRUS SPORTΚυριακή19/05/1910:30ΣΙΣΚΑΣ Π.2-0
21.Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή19/05/1913:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.7-0
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 10 Γ
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓEPIRUS SPORTΣάββατο18/05/1910:30
23.ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο18/05/1911:00
24.Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009SOCCER WORLDΣάββατο18/05/1911:00
25.ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΣάββατο18/05/1913:00
26.Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή19/05/1910:30
27.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή19/05/1911:00
28.Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΛΗΜΗΣΚυριακή19/05/1912:30

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Αγωνες καταταξης Α ερασιτεχνικης 2018-19
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Τετάρτη22/05/1917:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.
Αγωνες καταταξης ανοδου Β ερασιτεχνικης Α ομιλου 2018-19
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη22/05/1917:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
Αγωνες καταταξης ανοδου Β ερασιτεχνικης Β ομιλου 2018-19
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΤετάρτη22/05/1917:30ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΝΟΥΣΙΑΣ Ο., ΝΙΚΟΥ Θ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 14 Β
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΕΡΜΗΣ-ΤΑΥΡΟΙ-Α.Ο.Σ.ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο25/05/1911:00ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 12 Α
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη22/05/1919:30
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 12 Β
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Πέμπτη23/05/1916:30ΑΓΟΡΑΣ Κ.
7.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Παρασκευή24/05/1917:00ΣΙΣΚΑΣ Π.

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.