Γκλινάβος
Παπαμάνος
Δωδώνη
Παπαδόπουλος Βικος
Lexis Edu
Μπαράτσας
Hall of brands

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΕΛΕΧΩΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Ε.Π.Σ.ΗΠ., 19/9/2019 04:58
 Η Τεχνική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΗΠ. ενημερώνει για τη διεξαγωγή δοκιμαστικών προπονήσεων για τη στελέχωση των Μικτών ομάδων Κ12 και Κ14 της Ε.Π.Σ. ΗΠΕΙΡΟΥ.    Τη Δευτέρα 23/9/2019 καλούνται στο Ενωσιακό γήπεδο "Στ. Τσανακτσής" ώρα 17:00-18:00 οι τερματοφύλακες γεννηθέντες από 1/1/2008 έως 31/12/2009 (Κ12) και ώρα 18:00-19:00 οι τερματοφύλακες γεννηθέντες από 1/1/2006 έως 31/12/2007 (... περισσότερα...
ΕΝΑΡΞΗ 2ης ΦΑΣΗΣ ΣΧΟΛΗΣ UEFA B - ΩΡΑ 16:00, 19/9/2019 02:03
 Ενημερώνουμε τους υποψηφίους προπονητές που θα λάβουν μέρος στη 2η Φάση της Σχολής UEFA B στα Ιωάννινα πως η πρώτη συνάντηση για την έναρξη της σχολής έχει οριστεί για σήμερα 19/9/2019 στις 16:00 στο ξενοδοχείο "Epirus Palace" (7o χλμ Ε.Ο. Ιωαννίνων - Αθήνας). ... περισσότερα...
ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ, 16/9/2019 01:37
 Στην ιστοσελίδα της Ένωσής μας, στην κατηγορία "ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ", έχει αναρτηθεί η προκήρυξη των Πρωταθλημάτων Υποδομών της αγωνιστικής περιόδου 2019-20, όπως και το έντυπο Δήλωσης Συμμετοχής στα πρωταθλήματα αυτά.    Ενημερώνουμε ότι η προθεσμία υποβολής δήλωσης συμμετοχής στα Πρωταθλήματα Υποδομών είναι μέχρι κα... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Hall of brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2019-20
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο21/09/1917:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β., ΠΑΝΟΣ Σ.2-2
2.Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο21/09/1917:00ΝΕΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-3
3.Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΡΥΑΣ Σάββατο21/09/1917:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.0-3
4.ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή22/09/1917:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.0-2
5.Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή22/09/1917:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-1
6.Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή22/09/1917:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-5
7.ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή22/09/1917:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.3-2
8.ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή22/09/1917:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-1
MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο21/09/1917:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΚΙΤΣΟΣ Χ.3-1
10.Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/09/1917:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΣΗΠΑΚΗ Β.0-7
11.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο21/09/1917:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.4-2
12.Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/09/1919:15ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.2-0
13.ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή22/09/1917:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.3-2
14.Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή22/09/1917:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.1-0
15.Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή22/09/1917:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.5-0
16.Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή22/09/1917:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΣΗΠΑΚΗ Β.5-1
MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο21/09/1917:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-3
18.Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο21/09/1917:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-2
19.ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο21/09/1917:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.3-4
20.ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή22/09/1915:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-1
21.ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/09/1917:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.2-0
22.Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή22/09/1917:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.1-0
23.Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή22/09/1917:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε., ΔΟΣΗΣ Λ.
24.ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή22/09/1917:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-1

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Hall of brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2019-20
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο28/09/1917:00
2.Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/09/1917:00
3.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο28/09/1917:00
4.Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΝΗΣΟΥ Σάββατο28/09/1917:00
5.Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο28/09/1917:00
MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο28/09/1917:00
7.Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο28/09/1917:00
8.ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο28/09/1917:00
9.Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/09/1919:15
MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο28/09/1917:00
11.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο28/09/1917:00
12.Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο28/09/1917:00

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.