Μπαράτσας
Δωδώνη
Παπαμάνος
Hall of brands
Lexis Edu
Παπαδόπουλος Βικος
Γκλινάβος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

Αποφασεις Πειθαρχικης Επιτροπης, 23/1/2020 10:20
 Η Πειθαρχικη Ε[ιτροπη της Ενωσεως στην συνεδριαση της 22/1/2020 επιβάλλει τις κάτωθι ποινές   Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟ       ΖΟΥΒΓΙΑΣ Β.                     442521             30 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ  αρχομενης απο σημερον 22/1/2020   ΑΕ ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ      ΝΙΚΟΥ Δ.                  ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ           2  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ   Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ     ΠΑΠΑΔΟΠΟ... περισσότερα...
Αποφασεις Πειθαρχικης Επιτροπης, 18/1/2020 03:07
 Η Πειθαρχικη Επιτροπη της Ενώσεως στην συνεδρίαση της 17/1/2020 επιβάλλει την κάτωθι ποινη σε Προπονητή   Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ                  ΜΑΝΘΟΣ Σ.                     ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ    1  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ... περισσότερα...
ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ, 16/1/2020 06:26
 Η Ε.Δ. και ο ΣΔΠΗΠ, σε συνεργασία με την ΕΠΣΗΠ, στα πλαίσια της άριστης συνεργασίας με τα ερασιτεχνικά σωματεία, αποφάσισαν όπως οι διαιτητές αγωνισθούν χωρίς αποζημίωση στους αγώνες της τελευταίας αγωνιστικής του 1ου και του 2ου γύρου στα τοπικά πρωταθλήματα της Α΄ και Β΄ ερασιτεχνικής.     Η τελευταία α... περισσότερα...

Vikos Cola Cup

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Hall of brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2019-20
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή26/01/2015:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-2
2.Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΝΗΣΟΥ Κυριακή26/01/2015:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-1
MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή26/01/2015:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.4-0
4.Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή26/01/2015:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.0-2
5.Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή26/01/2015:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΣΗΠΑΚΗ Β.3-0
6.ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή26/01/2015:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-2
7.Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή26/01/2015:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-2
MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή26/01/2015:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-2
9.Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΜΗΛΕΑΣ Κυριακή26/01/2015:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.2-2
10.ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή26/01/2015:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.3-1
11.Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή26/01/2015:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-1
12.ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYEPIRUS SPORTΚυριακή26/01/2018:30ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-2
Γ Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή26/01/2012:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΛΙΑΡΟΣ Π.0-2
14.Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή26/01/2015:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.3-1
15.Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/01/2017:15ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.0-1
Γ Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή26/01/2015:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-2
17.Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/01/2019:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.1-2
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή26/01/2010:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.2-1
19.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΤρίτη28/01/2019:30ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
20.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη29/01/2016:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή26/01/2010:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΜΑΡΚΟΥ Χ.1-3
22.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή26/01/2012:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.1-6
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣEPIRUS SPORTΚυριακή26/01/2010:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.4-1
24.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή26/01/2010:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΛΙΑΡΟΣ Π.0-8
25.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή26/01/2010:30ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-1
26.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη29/01/2016:00ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή26/01/2011:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.2-2
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή26/01/2012:00ΧΑΛΚΗΣ Μ.10-1
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Γ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή26/01/2010:30ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-5
30.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή26/01/2010:30ΝΕΟΣ Κ.
31.ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή26/01/2012:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-4
32.Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓSOCCER WORLDΚυριακή26/01/2012:00ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-12
33.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΟ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΓΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη29/01/2019:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή26/01/2011:30
35.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣEPIRUS SPORTΔευτέρα27/01/2017:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή26/01/2010:00
37.Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή26/01/2011:00
38.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή26/01/2011:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Γ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
39.Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝSOCCER WORLDΚυριακή26/01/2010:30
40.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΛΗΜΗΣΚυριακή26/01/2011:30
41.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009EPIRUS SPORTΚυριακή26/01/2011:30
42.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή26/01/2012:30

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Hall of brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2019-20
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο01/02/2015:00
2.Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο01/02/2015:00
3.ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο01/02/2015:00
4.Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή02/02/2015:00
5.ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή02/02/2015:00
6.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή02/02/2015:00
7.Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΡΥΑΣ Κυριακή02/02/2015:00
MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο01/02/2015:00
9.Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (ΧΟΡΤΟ)Σάββατο01/02/2015:00
10.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο01/02/2015:00
11.Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/02/2015:00
12.Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/02/2017:15
13.Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή02/02/2015:00
14.Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή02/02/2015:00
15.Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή02/02/2015:00
MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο01/02/2015:00
17.Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο01/02/2015:00
18.ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο01/02/2015:00
19.ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο01/02/2015:00
20.ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο01/02/2018:00
21.ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή02/02/2015:00
22.Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή02/02/2015:00
23.Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή02/02/2015:00
Γ Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή02/02/2011:30
25.ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή02/02/2011:30
26.Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή02/02/2015:00
27.ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή02/02/2015:00
Γ Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/02/2019:30
29.Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή02/02/2011:30
30.Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή02/02/2015:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο01/02/2010:30
32.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή02/02/2010:30
33.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή02/02/2013:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο01/02/2010:30
35.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή02/02/2009:30
36.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή02/02/2011:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
37.Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Πέμπτη30/01/2016:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΗΛΙΑ Ε.
38.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο01/02/2010:30
39.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/02/2011:00
40.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/02/2013:00
41.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο01/02/2013:00

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.