Δωδώνη
Μπαράτσας
Lexis Edu
Παπαδόπουλος Βικος
Γκλινάβος
Παπαμάνος
Hall of brands

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 97 από 103 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή:
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει:
Έδρα: Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ, Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ, Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ, Α.Π.Ο.Ε.Λ., Α.Σ.ΓΙΑΝΝΕΝΑ-ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ, ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ, Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ, ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ, Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95, Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ, Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ, ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ, ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
Δεύτερη έδρα: Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ., Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ, Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ, Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ, Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ, Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΣάββατο21/09/1917:000-7
2.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΣάββατο21/09/1919:152-0
3.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΚυριακή22/09/1917:002-0
4.Γ Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣάββατο28/09/1915:005-0
5.Hall of brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2019-20Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΣάββατο28/09/1917:000-4
6.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΣάββατο28/09/1919:152-0
7.Γ Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚυριακή29/09/1911:001-2
8.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή29/09/1913:000-0
9.Γ Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΚυριακή29/09/1919:002-2
10.Γ Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΔευτέρα30/09/1919:000-3 α.α.
11.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΣάββατο05/10/1915:002-0
12.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣάββατο05/10/1917:000-8
13.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣάββατο05/10/1919:150-2
14.Γ Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή06/10/1915:001-4
15.Γ Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΚυριακή06/10/1917:001-1
16.Γ Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΚυριακή06/10/1919:301-8
17.Γ Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣάββατο12/10/1915:006-0
18.Hall of brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2019-20Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣάββατο12/10/1917:002-0
19.Γ Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣάββατο12/10/1919:30
20.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚυριακή13/10/1915:000-3
21.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.Κυριακή13/10/1917:154-0
22.Γ Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή13/10/1919:300-5
23.Αγωνες Κυπελλου ερασιτεχνων περιοδου 2019-20Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΤετάρτη16/10/1917:00
24.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 ΒΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΣάββατο19/10/1910:30
25.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 ΒΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣάββατο19/10/1913:00
26.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΣάββατο19/10/1915:00
27.Hall of brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2019-20Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣάββατο19/10/1917:00
28.Γ Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣάββατο19/10/1919:30
29.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 ΑΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009Κυριακή20/10/1910:30
30.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 ΑΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚυριακή20/10/1912:30
31.Γ Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΚυριακή20/10/1915:00
32.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΚυριακή20/10/1917:15
33.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΣάββατο26/10/1915:00
34.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΣάββατο26/10/1917:15
35.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΚυριακή27/10/1915:00
36.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣάββατο02/11/1915:00
37.Hall of brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2019-20Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣάββατο02/11/1917:15
38.Γ Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο02/11/1919:30
39.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΚυριακή03/11/1915:00
40.Γ Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΚυριακή03/11/1917:15
41.Γ Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚυριακή03/11/1919:30