Γήπεδο ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Πληροφορίες
Περιοχή: | |
Τύπος: | Συνθετικός χλοοτάπητας |
Διαστάσεις: | 0 x 0 μ. |
Διαθέτει: | |
Έδρα: | Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ, Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ, Α.Π.Ο.Ε.Λ., Α.Σ.ΓΙΑΝΝΕΝΑ-ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ, ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ, Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ, ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020, ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ, Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95, Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ, Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ, ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ, ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ |
Δεύτερη έδρα: | Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ., Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ, Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ, Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ, Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ, Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ, Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. |
Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες
Διοργάνωση | Αγώνας | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 | Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ | Τετάρτη | 06/03/24 | 17:00 | 0-3 |
2. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α | Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | Σάββατο | 09/03/24 | 10:00 | 1-3 |
3. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 | Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ | Σάββατο | 09/03/24 | 17:15 | 4-1 |
4. | Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 | ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ | Σάββατο | 09/03/24 | 19:30 | 3-0 |
5. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Κυριακή | 10/03/24 | 10:00 | 0-4 |
6. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 | Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Κυριακή | 10/03/24 | 16:00 | 3-1 |
7. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 | Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Κυριακή | 10/03/24 | 18:30 | 1-3 |
8. | Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 | ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | Δευτέρα | 11/03/24 | 18:00 | 1-4 |
9. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ | Τετάρτη | 13/03/24 | 18:45 | 6-2 |
10. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α | Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Πέμπτη | 14/03/24 | 16:00 | 1-2 |
11. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | Σάββατο | 16/03/24 | 10:30 | 1-0 |
12. | Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 | ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ | Σάββατο | 16/03/24 | 13:45 | 2-5 |
13. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α | Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | Σάββατο | 23/03/24 | 09:30 | 0-2 |
14. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | Σάββατο | 23/03/24 | 11:15 | 6-2 |
15. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 | Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 23/03/24 | 16:30 | 2-3 |
16. | Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 | Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 | Σάββατο | 23/03/24 | 19:00 | 1-1 |
17. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 10:00 | 3-4 |
18. | Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 | ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 15:00 | 0-6 |
19. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 17:15 | 3-0 |
20. | Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 | ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ | Κυριακή | 24/03/24 | 19:30 | 3-0 |
21. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 | Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Τετάρτη | 27/03/24 | 18:30 | 2-2 |
22. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 | Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ | Σάββατο | 30/03/24 | 17:15 | |
23. | Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 | ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 19:30 | |
24. | Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 | ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ | Κυριακή | 31/03/24 | 13:30 | |
25. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 | Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 18:30 | |
26. | Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 | ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | Δευτέρα | 01/04/24 | 18:00 | |
27. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 | Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | Τετάρτη | 03/04/24 | 19:00 | |
28. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Πέμπτη | 04/04/24 | 16:00 | |
29. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 | Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ | Τετάρτη | 10/04/24 | 17:30 |