Γκλινάβος
Hall of brands
Παπαμάνος
Lexis Edu
Μπαράτσας
Παπαδόπουλος Βικος
Δωδώνη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ

Πρώτο Προηγούμενο 69 από 103 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή:
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει:
Έδρα: Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 ΒΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΣάββατο02/11/1909:308-0
2.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 ΓΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣάββατο02/11/1911:00
3.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 ΑΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣάββατο02/11/1912:301-5
4.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΣάββατο02/11/1915:003-2
5.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 ΑΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚυριακή03/11/1910:000-2
6.Γ Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚυριακή03/11/1912:000-2
7.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΚυριακή03/11/1915:005-0
8.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 ΑΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009Σάββατο09/11/1911:000-1
9.Hall of brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2019-20Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΣάββατο09/11/1915:001-2
10.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 ΓΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓΚυριακή10/11/1911:00
11.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 ΒΑ.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΚυριακή10/11/1913:007-0
12.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΚυριακή10/11/1915:004-3
13.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 ΒΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΣάββατο16/11/1910:006-0
14.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 ΒΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΣάββατο16/11/1911:001-0
15.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 ΒΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΣάββατο16/11/1913:001-1
16.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΣάββατο16/11/1915:007-0
17.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 ΑΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΚυριακή17/11/1909:300-4
18.Γ Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή17/11/1912:000-0
19.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΚυριακή17/11/1915:003-0
20.Αγωνες Κυπελλου ερασιτεχνων περιοδου 2019-20Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΤετάρτη20/11/1914:300-4
21.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 ΓΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΣάββατο23/11/1911:00
22.Hall of brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2019-20Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣάββατο23/11/1915:30
23.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 ΒΑ.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚυριακή24/11/1910:30
24.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚυριακή24/11/1915:15
25.Αγωνες Κυπελλου ερασιτεχνων περιοδου 2019-20Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΤετάρτη27/11/1914:30
26.Hall of brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2019-20Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣάββατο30/11/1915:00
27.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009Κυριακή01/12/1915:00