Γκλινάβος
Hall of brands
Δωδώνη
Παπαμάνος
Lexis Edu
Παπαδόπουλος Βικος
Μπαράτσας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19

MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο08/09/1817:30ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.2-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο08/09/1817:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.4-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΚΡΥΑΣ Σάββατο08/09/1817:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή09/09/1811:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.1-4
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή09/09/1817:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ.3-3
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή09/09/1817:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.3-2
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή09/09/1817:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-3
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή09/09/1817:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΙΤΣΟΣ Χ.0-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο15/09/1817:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.3-0
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο15/09/1817:30ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.3-4
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο15/09/1817:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-4
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο15/09/1817:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.2-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή16/09/1817:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΜΑΡΚΟΥ Χ.1-2
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή16/09/1817:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-1
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή16/09/1817:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.0-3
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή16/09/1817:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο22/09/1817:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-2
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΡΥΑΣ Σάββατο22/09/1817:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-0
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Σάββατο22/09/1817:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.0-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή23/09/1817:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.2-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή23/09/1817:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.6-0
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή23/09/1817:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-0
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή23/09/1817:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.3-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή23/09/1817:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.4-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο29/09/1817:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο29/09/1817:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.0-4
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο29/09/1817:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-4
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή30/09/1816:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή30/09/1817:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.5-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή30/09/1817:00ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-1
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή30/09/1817:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.4-3
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή30/09/1817:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο06/10/1816:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-0
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΡΥΑΣ Σάββατο06/10/1816:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο06/10/1816:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΟΛΙΟΣ Μ.4-1
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή07/10/1816:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-3
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή07/10/1816:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-1
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή07/10/1816:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.2-3
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή07/10/1816:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΚΙΤΣΟΣ Χ.1-0
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή07/10/1816:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ.1-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο20/10/1815:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.5-4
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚΡΥΑΣ Σάββατο20/10/1816:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο20/10/1816:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-1
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο20/10/1816:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.3-3
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή21/10/1816:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ.1-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή21/10/1816:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.4-2
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή21/10/1816:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.4-0
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή21/10/1816:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.0-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο27/10/1816:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.5-2
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο27/10/1816:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.2-0
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο27/10/1816:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΑΡΚΟΥ Χ.0-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή28/10/1815:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.2-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή28/10/1815:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.2-0
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή28/10/1815:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.0-8
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή28/10/1815:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.0-2
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή28/10/1815:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΣΗΠΑΚΗ Β.2-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚΡΥΑΣ Σάββατο03/11/1815:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΜΑΡΚΟΥ Χ.2-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο03/11/1815:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.1-0
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο03/11/1815:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή04/11/1812:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.2-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή04/11/1814:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.1-1
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή04/11/1814:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.2-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή04/11/1814:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.7-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη07/11/1817:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο10/11/1815:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-1
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Σάββατο10/11/1815:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.1-2
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο10/11/1815:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.3-4
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο10/11/1815:00ΝΕΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.0-3
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή11/11/1815:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.1-5
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή11/11/1815:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-3
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή11/11/1815:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε.1-3
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή11/11/1815:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.1-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο17/11/1815:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.1-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΚΡΥΑΣ Σάββατο17/11/1815:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΛΙΑΡΟΣ Π.2-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο17/11/1815:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ.3-0
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή18/11/1815:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.3-4
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή18/11/1815:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-4
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή18/11/1815:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.1-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή18/11/1815:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.6-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη28/11/1819:15ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο24/11/1815:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο24/11/1815:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.3-0
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο24/11/1815:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΠΑΥΛΟΥ Ε.1-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο24/11/1815:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή25/11/1812:00ΝΕΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.0-5
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή25/11/1814:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΓΚΑΛΙΟΣ Ε., ΣΗΠΑΚΗ Β.0-1
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή25/11/1814:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.5-5
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή25/11/1815:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο01/12/1815:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.3-0
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΡΥΑΣ Σάββατο01/12/1815:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.2-4
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή02/12/1815:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ.0-1
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή02/12/1815:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΚΑΤΣΙΟΣ Α.1-2
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή02/12/1815:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε., ΛΙΑΡΟΣ Π.2-3
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή02/12/1815:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.2-0
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή02/12/1815:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.3-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή02/12/1815:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.0-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο08/12/1815:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.0-4
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο08/12/1815:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.2-2
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο08/12/1815:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.1-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο08/12/1815:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή09/12/1812:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.1-4
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή09/12/1815:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΙΤΣΟΣ Χ.3-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή09/12/1815:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΗΠΑΚΗ Β.5-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή09/12/1815:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.0-4


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο15/12/1815:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.3-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο15/12/1815:00ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΑΤΣΙΟΣ Α.3-2
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή16/12/1815:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-0
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή16/12/1815:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΤΣΙΤΟΣ Μ.3-2
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή16/12/1815:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.1-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή16/12/1815:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ.2-2
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο22/12/1815:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο22/12/1815:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ.2-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο19/01/1914:45ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΣΙΣΚΑΣ Π.0-6
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο19/01/1914:45ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.4-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο19/01/1914:45ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.5-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΡΥΑΣ Σάββατο19/01/1914:45ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.1-3
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή20/01/1915:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-3
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή20/01/1915:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.5-1
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή20/01/1915:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.1-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Τετάρτη30/01/1915:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.4-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο26/01/1915:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-0
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή27/01/1915:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.1-1
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή27/01/1915:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-3
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή27/01/1915:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-8
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή27/01/1915:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.0-3
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή27/01/1915:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-2
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή27/01/1915:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.0-3
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή27/01/1915:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.2-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο02/02/1915:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-2
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΚΡΥΑΣ Σάββατο02/02/1915:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε.6-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο02/02/1915:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΚΑΤΣΙΟΣ Α.4-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο02/02/1915:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.4-3
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή03/02/1915:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.6-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή03/02/1915:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.4-1
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή03/02/1915:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΗΛΙΑ Ε.3-3
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή03/02/1915:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο09/02/1915:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.1-0
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο09/02/1915:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-0
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο09/02/1915:30ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-5
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή10/02/1915:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.0-2
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006EPIRUS SPORTΚυριακή10/02/1915:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.3-1
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή10/02/1915:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-2
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή10/02/1915:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-3
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή10/02/1915:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.1-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο16/02/1915:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-4
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΚΡΥΑΣ Σάββατο16/02/1915:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή17/02/1912:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.4-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή17/02/1915:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.0-0
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή17/02/1915:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΤΣΙΤΟΣ Μ.6-0
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή17/02/1915:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΛΙΑΡΟΣ Π.2-1
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή17/02/1915:30ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.8-4
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή17/02/1915:30ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.4-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006EPIRUS SPORTΣάββατο23/02/1915:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.1-2
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο23/02/1915:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.2-2
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο23/02/1915:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΚΙΤΣΟΣ Χ.0-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή24/02/1912:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΣΣΟΣ Δ.4-6
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή24/02/1915:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.3-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή24/02/1915:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-1
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή24/02/1915:30ΝΕΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΣΙΣΚΑΣ Π.1-3
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή24/02/1915:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.1-2


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο02/03/1915:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο02/03/1915:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ.0-2
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή03/03/1915:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-2
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή03/03/1915:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.0-1
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή03/03/1915:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.2-3
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή03/03/1915:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.4-0
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή03/03/1915:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-2
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή03/03/1915:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.0-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚΡΥΑΣ Σάββατο16/03/1916:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.3-0
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο16/03/1916:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε.3-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.EPIRUS SPORTΣάββατο16/03/1918:30ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.2-0
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή17/03/1913:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΣΣΟΣ Δ.1-4
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή17/03/1916:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή17/03/1916:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή17/03/1916:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.4-1
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή17/03/1916:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.1-2


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο23/03/1916:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.3-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο23/03/1916:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-2
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο23/03/1916:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΓΚΕΛΗΣ Θ.3-1
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή24/03/1911:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.1-5
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή24/03/1916:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.1-3
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή24/03/1916:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-1
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή24/03/1916:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.0-4
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή24/03/1916:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.4-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο30/03/1916:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΚΡΥΑΣ Σάββατο30/03/1916:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.4-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝEPIRUS SPORTΣάββατο30/03/1916:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.3-1
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο30/03/1916:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.7-0
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή31/03/1917:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΣΗΠΑΚΗ Β.5-4
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή31/03/1917:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-2
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή31/03/1917:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.2-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή31/03/1917:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ.9-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Τετάρτη03/04/1917:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.0-0
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Τετάρτη03/04/1917:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΛΙΑΡΟΣ Π.0-1
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη03/04/1917:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-2
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Τετάρτη03/04/1917:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΣΗΠΑΚΗ Β.1-0
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Τετάρτη03/04/1917:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.2-3
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Τετάρτη03/04/1917:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.3-6
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη03/04/1917:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-7
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Τετάρτη03/04/1917:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.2-2


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή07/04/1914:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.1-2
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή07/04/1917:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.3-3
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή07/04/1917:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-4
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή07/04/1917:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.1-0
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή07/04/1917:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΚΡΥΑΣ Κυριακή07/04/1917:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.3-0 α.α.
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή07/04/1917:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.4-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή07/04/1917:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.1-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο13/04/1917:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.1-3
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο13/04/1917:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.0-2
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Σάββατο13/04/1917:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΣΗΠΑΚΗ Β.7-1
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο13/04/1917:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε.3-4
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο13/04/1917:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.0-3
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο13/04/1917:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο13/04/1917:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.1-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Σάββατο13/04/1917:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.0-0


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο20/04/1917:15ΤΑΣΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.2-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή21/04/1914:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.0-0
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή21/04/1917:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.3-2
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή21/04/1917:00ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.3-1
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή21/04/1917:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.1-0
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή21/04/1917:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.5-3
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή21/04/1917:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.0-5
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚΡΥΑΣ Κυριακή21/04/1917:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-2


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο04/05/1917:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.5-4
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο04/05/1917:30ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-2
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο04/05/1917:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΙΤΣΟΣ Χ.0-3 α.α.
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο04/05/1917:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΗΛΙΑ Ε.3-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο04/05/1917:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.3-0 α.α.
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Σάββατο04/05/1917:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.1-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Σάββατο04/05/1917:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΙΚΑΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.2-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΚΡΥΑΣ Σάββατο04/05/1917:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.5-0


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Παρασκευή10/05/1917:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-4
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο11/05/1917:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-1
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο11/05/1917:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Λ.2-1
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Σάββατο11/05/1917:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-4
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο11/05/1917:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΛΙΑΡΟΣ Π.1-4
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο11/05/1917:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.1-7
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή12/05/1917:303-0 α.α.
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή12/05/1917:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.6-1