Lexis Edu
Μπαράτσας
Παπαμάνος
Hall of brands
Παπαδόπουλος Βικος
Δωδώνη
Γκλινάβος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β

<< ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή12/11/2310:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.1-6
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΚΡΥΑΣ Κυριακή12/11/2312:45ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Ι.3-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή12/11/2312:45ΔΟΣΗΣ Λ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.1-2
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο18/11/2310:00ΔΟΣΗΣ Λ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΙΧΑΣ Σ.2-5
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο18/11/2312:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΗΛΙΑ Ε.0-2
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή19/11/2310:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ.2-3
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΡΥΑΣ Σάββατο25/11/2310:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.1-0
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο09/12/2312:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Φ., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ.5-2
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο09/12/2312:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΤΣΙΤΟΣ Ι.1-1
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Σάββατο02/12/2312:30ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.1-3
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή03/12/2310:00ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Ι.0-5
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή03/12/2310:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.3-3
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή17/12/2312:30ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.8-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΡΥΑΣ Παρασκευή22/12/2315:30ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Ι.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο27/01/2412:30ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.5-2
Ρεπό: ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο13/01/2412:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΜΙΧΑΣ Σ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.0-2
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒEPIRUS SPORTΚυριακή14/01/2412:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.8-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τρίτη16/01/2417:30ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΤΖΙΜΑ Μ.0-1
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο20/01/2412:30ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.5-3
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή21/01/2412:30ΤΖΙΜΑ Μ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.0-7
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο17/02/2413:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-1
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣEPIRUS SPORTΣάββατο03/02/2412:30ΤΖΙΜΑ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.5-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή04/02/2412:45, ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.3-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή03/03/2413:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ.2-1
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο10/02/2410:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ.1-0
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο10/02/2412:30ΤΖΙΜΑ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.4-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΡΥΑΣ Σάββατο17/02/2410:30ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.3-0 α.α.
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο24/02/2410:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.4-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο24/02/2413:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή25/02/2412:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ.2-0
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο09/03/2413:00ΠΑΣΙΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.1-2
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙEPIRUS SPORTΚυριακή10/03/2410:30ΠΑΣΙΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.10-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΡΥΑΣ Κυριακή10/03/2412:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.7-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Πέμπτη28/03/2416:30ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΧΑΤΖΗΣ Κ.0-10
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο13/04/2413:000-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή14/04/2411:00ΔΟΣΗΣ Λ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.0-1
Ρεπό: ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΤΣΙΤΟΣ Ι.3-0 α.α.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΡΥΑΣ Κυριακή31/03/2410:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Κ.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Πέμπτη09/05/2418:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΖΙΜΑ Μ.7-1
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο06/04/2410:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΤΖΙΜΑ Κ.2-6
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒEPIRUS SPORTΚυριακή07/04/2410:00ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.4-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή07/04/2410:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.3-0 α.α.
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΤΖΙΜΑ Κ.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΚΡΥΑΣ Κυριακή21/04/2413:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.4-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΤετάρτη24/04/2417:45ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ.0-9
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β0-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη08/05/2417:00ΤΖΙΜΑ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ.0-5
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ3-0 α.α.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο11/05/2413:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.2-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΡΥΑΣ Κυριακή12/05/2410:00ΔΟΣΗΣ Λ., ΗΛΙΑ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Ι.3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο18/05/2412:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Ι.
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή19/05/2410:00ΔΟΣΗΣ Λ., ΤΖΙΜΑ Κ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Πέμπτη23/05/2417:00


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή12/05/2410:00ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΤΖΙΜΑ Κ.8-0
Ρεπό: ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β