Παπαμάνος
Μπαράτσας
Lexis Edu
Δωδώνη
Παπαδόπουλος Βικος
Hall of brands
Γκλινάβος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Στο μενού διοργανώσεις αναρτήθηκαν τα προγράμματα αγώνων Α και Β Κατηγορίας.

Τελευταίες Ανακοινώσεις

Ενος λεπτου σιγη, 01/12/2016 02:47
 Το Δ.Σ. της Ε.Π.Σ.ΗΠΕΙΡΟΥ αποφασίζει όπως τηρηθεί ενός λεπτού σιγή ως φόρο τιμής στα θύματα του αεροπορικού δυστυχήματος στην Κολομβία, που είχε ως αποτέλεσμα τον θάνατο ποδοσφαιριστών της ομάδος Σαπεκοένσε, σε ΟΛΟΥΣ τους αγώνες του προσεχούς Σαββατοκύριακου 3-4/12/2016 όλων των κατηγοριών καθώς και στους α... περισσότερα...
ΣΧΟΛΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ UEFA-C ΣΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ, 25/11/2016 04:07
 Ανακοινώνουμε τη λειτουργία Σχολής Προπονητών UEFA-C στα Ιωάννινα το διάστημα 18-27/08/2017.   Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν αιτήσεις συμμετοχής στο e-mail (epsip1952@yahoo.com) ή στο φαξ (26510 - 77647) της Ε.Π.Σ. ΗΠΕΙΡΟΥ, αναγράφοντας τα ατομικά τους στοιχεία και το e-mail τους.   Για την αποστολή των λοιπών δικαιολογητικών για τη συμμετ... περισσότερα...
Απόφαση Πειθαρχικής Επιτροπής Ενώσεως, 15/11/2016 02:48
 Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ενώσεως, στη συνεδρίασή της της 15/11/2016, αφού έλαβε υπόψη τα αναγραφόμενα στο Φ.Α. της αναμέτρησης της 6/11/2016 ΠΑΟ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΑΣΣΑΡΩΝ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ, καθώς και τη συμπληρωματική έκθεση των διαιτητών, αποφασίζει ομόφωνα, επιβάλλει στον ποδοσφαιριστή ΠΑΠΠΑ Κ. με Αριθμό Δελτίου ΕΠΟ 1217205 ποινή απαγόρευση... περισσότερα...

Asana Ioannina

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2016-17
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο03/12/1615:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-2
2.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο03/12/1615:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-1
3.ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο03/12/1615:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.2-2
4.Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/12/1615:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.0-5
5.ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/12/1613:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.0-0
6.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή04/12/1615:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.1-6
7.ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή04/12/1615:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-2
8.Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/12/1617:15ΘΑΝΟΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΤΑΤΣΗΣ Δ.0-1
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2016-17
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο03/12/1615:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-0
10.Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο03/12/1615:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.4-1
11.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο03/12/1615:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.0-2
12.Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/12/1619:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΤΖΟΒΑΣ Λ.3-1
13.Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή04/12/1615:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΖΙΩΓΑ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-1
14.Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή04/12/1615:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-0
15.Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή04/12/1615:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.3-1
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2016-17
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/12/1617:15ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-3
17.Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΚυριακή04/12/1600:00
18.ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή04/12/1615:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΖΙΑΚΑΣ Χ.3-2
19.Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή04/12/1615:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.1-1
20.Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή04/12/1615:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.2-1
21.Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή04/12/1615:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.2-2
22.ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/12/1619:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-1
Γ Κατηγορια Α Ομιλος 2016-17
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο03/12/1615:00ΖΙΩΓΑ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.2-0
24.ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο03/12/1615:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.4-0
25.ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο03/12/1615:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΑΥΛΟΥ Ε.4-3
26.Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή04/12/1612:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.3-4
27.Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή04/12/1612:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-3
28.ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή04/12/1612:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-1
29.Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή04/12/1615:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-4
Γ Κατηγορια Β Ομιλος 2016-17
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή04/12/1611:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ξ., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι.7-2
31.Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή04/12/1612:00ΜΠΟΥΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.0-4
32.Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή04/12/1612:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΝΕΟΣ Κ.0-1
33.Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή04/12/1615:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.0-1
34.Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή04/12/1615:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.0-3
Κατηγορια Νεων 2016-17
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
35.ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο03/12/1610:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.0-1
36.Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο03/12/1612:30ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.8-0
37.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή04/12/1610:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.5-0
38.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή04/12/1611:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.2-2
39.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή04/12/1611:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ.4-1
40.ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή04/12/1612:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΗΛΙΑ Ε.3-0
Κατηγορια Παιδων Α 2016-17
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
41.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/12/1609:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΔΟΣΗΣ Β.2-1
42.ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/12/1611:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΡΑΚΟΥ Α.0-4
43.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή04/12/1611:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ.0-0
44.Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή04/12/1611:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.4-1
Κατηγορια Παιδων Β 2016-17
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
45.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/12/1609:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΝΟΣ Σ., ΔΟΣΗΣ Β.4-1
46.Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/12/1611:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΖΙΩΓΑ Α., ΔΟΣΗΣ Β.1-4
47.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ. 2015ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή04/12/1612:15ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-0 α.α.
Κατηγορια Τζουνιορς Α 2016-17
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
48.Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο03/12/1611:00
49.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο03/12/1611:00
50.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο03/12/1611:00
51.ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚ.Ε.ΚΩ.Π. Σάββατο03/12/1611:00
52.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009Π.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο03/12/1612:00
53.ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο03/12/1612:30
Κατηγορια Τζουνιορς Β 2016-17
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
54.Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΜΠΑΣ Α.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝ. ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο03/12/1612:00
55.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο03/12/1612:00
56.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο03/12/1613:00
57.ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚυριακή04/12/1610:30
58.ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014 - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥLOCO CLUBΚυριακή04/12/1611:00
59.ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή04/12/1611:00
Κατηγορια Τζουνιορς Γ 2016-17
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
60.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο03/12/1611:00
61.ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. 2015SAINT GEORGE PARKΚυριακή04/12/1610:30
62.Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΓΚΛΗΜΗΣΚυριακή04/12/1611:00
63.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή04/12/1612:00
64.ΜΠΑΣ Α.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝ. Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή04/12/1612:00
65.ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή04/12/1612:30
Κατηγορια Προπαιδων Α 2016-17
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
66.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο03/12/1610:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.3-3
67.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο03/12/1610:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-6
68.Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο03/12/1611:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.9-1
69.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο03/12/1611:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.3-1
70.Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή04/12/1610:30ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.0-2
71.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή04/12/1610:30ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-2
72.ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή04/12/1612:00ΖΙΑΚΑΣ Χ.3-4
Κατηγορια Προπαιδων Β 2016-17
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
73.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ. 2015ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο03/12/1610:30ΖΙΩΓΑ Α.2-2
74.ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο03/12/1612:15ΓΟΥΚΟΣ Κ.1-2
75.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο03/12/1612:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-0
76.Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο03/12/1612:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-5
77.ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒSAINT GEORGE PARKΚυριακή04/12/1610:30ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-9
78.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή04/12/1611:00ΓΟΥΚΟΣ Κ.8-2
79.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΜΠΑΣ Α.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝ. ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή04/12/1612:30ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.1-1

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2016-17
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Τετάρτη07/12/1600:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΤΑΣΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
2.Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/12/1615:00
3.ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο10/12/1615:00
4.Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο10/12/1615:00
5.ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο10/12/1615:00
6.Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/12/1617:15
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2016-17
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα05/12/1617:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε., ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.
8.ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο10/12/1615:00
9.Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο10/12/1615:00
10.Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΡΥΑΣ Σάββατο10/12/1615:00
11.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο10/12/1615:00
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2016-17
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη07/12/1615:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.Αναβλήθηκε
13.Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο10/12/1615:00
14.ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/12/1619:30
Γ Κατηγορια Α Ομιλος 2016-17
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο10/12/1615:00
16.ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο10/12/1615:00
17.Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΖΙΤΣΑΣ Σάββατο10/12/1615:00
Γ Κατηγορια Β Ομιλος 2016-17
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα05/12/1619:30ΜΠΟΥΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.
19.ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη07/12/1619:30
Κατηγορια Νεων 2016-17
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τρίτη06/12/1615:30ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΠΑΝΟΣ Σ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.
Κατηγορια Παιδων Α 2016-17
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Δευτέρα05/12/1615:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΒΑΓΓΕΛΗΣ Ι.
Αγωνες Κυπελλου περιοδου 2016-2017
(4η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη07/12/1614:45

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.