Γκλινάβος
Παπαμάνος
Hall of brands
Μπαράτσας
Δωδώνη
Παπαδόπουλος Βικος
Lexis Edu

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Στο μενού διοργανώσεις αναρτήθηκαν τα προγράμματα αγώνων Α και Β Κατηγορίας.

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ, 22/5/2017 02:23
Η Ε.Π.Σ. ΗΠΕΙΡΟΥ ευαισθητοποιημένη στον εθελοντισμό και την κοινωνική προσφορά συνεχίζει τις δράσεις της και οργανώνει εθελοντική αιμοδοσία σε συνεργασία με τη Ν.Υ.Αιμοδοσίας του Γενικού Νοσοκομείου Ιωαννίνων "Γ. ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ" και τη Διευθύντρια κα Χρ. Καθαροπούλου, την Κυριακή 28/05/2017 και ώρα 17:00 στο Ενωσια... περισσότερα...
Συλληπητηρια ανακοινωση - Αναβολή αγώνων, 19/5/2017 10:49
 Ο Προεδρος και τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου της Ε.Π.Σ.ΗΠΕΙΡΟΥ εκφράζουν τα θερμά και ειλικρινή τους συλληπητήρια στην οικογενεια και τα αγαπημένα του πρόσωπα, για τον πρόωρο και αδόκητο θάνατο του νεαρού ποδοσφαιριστή Γεράση Στέφανου. Καλό Παράδεισο Στέφανε. Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα σε σκε... περισσότερα...
Ωρα λειτουργιας γραφειων 17-5-2017, 17/5/2017 04:36
 Τα γραφεια της Ενωσεως σημερα Τεταρτη 17/5/2017 τις απογευματινες ωρες θα παραμεινουν κλειστα.... περισσότερα...

Asana Ioannina

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΩΝ 2016-17
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σάββατο27/05/1716:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.0-1
ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΝΕΩΝ 2016-17
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σάββατο27/05/1718:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-1
Κατηγορια Παιδων Α 2016-17
(25η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο27/05/1711:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.1-3
4.Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009Κ.Ε.ΚΩ.Π. Σάββατο27/05/1713:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.2-0
5.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή28/05/1710:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.1-2
6.ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή28/05/1712:00ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-2
7.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή28/05/1713:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε.2-0
Κατηγορια Προπαιδων Α 2016-17
(23η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο27/05/1710:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.5-2
9.ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο27/05/1710:30ΖΙΑΚΑΣ Χ.0-6
10.Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο27/05/1710:30ΧΑΛΚΗΣ Μ.2-2
11.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009Π.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο27/05/1710:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.5-0
12.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο27/05/1710:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α.5-0
13.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο27/05/1710:30ΑΓΟΡΑΣ Κ.2-1
14.Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή28/05/1717:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-4
Κατηγορια Προπαιδων Β 2016-17
(23η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο27/05/1712:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-1
16.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο27/05/1712:00ΑΓΟΡΑΣ Κ.5-3
17.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο27/05/1712:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.5-3
18.Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο27/05/1713:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-1
19.ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο27/05/1713:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-4

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Τελικος αγωνας καταταξης ανοδου στην Α ερασιτεχνική
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Τετάρτη31/05/1718:30

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.