Hall of brands
Γκλινάβος
Παπαμάνος
Δωδώνη
Lexis Edu
Παπαδόπουλος Βικος
Μπαράτσας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

Αναβολή Προπονήσεων Μικτών Ομάδων την Τρίτη 22/10, 21/10/2019 04:52
 Η Τεχνική Επιτροπή της Ε.Π.Σ. ΗΠΕΙΡΟΥ ανακοινώνει ότι την Τρίτη 22/10/2019 ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ οι προπονήσεις των Μικτών Ομάδων Κ12 και Κ14 , λόγω της διεξαγωγής του Σεμιναρίου Προπονητών Αναπτυξιακών Ηλικιών. ... περισσότερα...
Αποφασεις Πειθαρχικης Επιτροπης, 18/10/2019 11:40
 ΕΠΣ Ηπείρου: Ανακοίνωση   Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΗΠΕΙΡΟΥ στην συνεδρίαση της 17/10/2019 επιβάλλει τις κάτωθι ποινές σε ποδ/στες που αγωνίστηκαν στις 12-13/10/2019   ΠΑΟ ΚΡΥΑΣ                                ΜΠΑΜΠΟΥΛΙΑΣ Η.                            1345334         (1) ΑΓΩΝΙΣΤ.   ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ                           ΘΟΥΛΙΩΤΗΣ Η.                            ... περισσότερα...
Νέος Πρόεδρος Επιτροπής Πρωταθλημάτων, 18/10/2019 01:49
 Γνωστοποιείται στα σωματεία πως με απόφαση της Ε.Ε. της ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ, νέος πρόεδρος της Επιτροπής Πρωταθλημάτων αναλαμβάνει ο κ. Τριανταφυλλίδης Σωτήρης, στη θέση του κ. Βασίλη Ευθυμίου.    Τα σωματεία μπορούν να επικοινωνούν με τον κ. Τριανταφυλλίδη στο τηλέφωνο 6972928597. ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Hall of brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2019-20
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο19/10/1916:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-6
2.Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΚΡΥΑΣ Σάββατο19/10/1916:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ.0-2
3.Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο19/10/1916:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.4-1
4.Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΝΗΣΟΥ Σάββατο19/10/1916:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΓΙΩΤΗΣ Κ.0-2
5.Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο19/10/1917:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.0-1
6.ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή20/10/1916:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.4-1
7.ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή20/10/1916:00ΝΕΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.2-4
8.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή20/10/1916:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-1
MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο19/10/1915:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-4
10.ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο19/10/1916:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΛΙΑΡΟΣ Π.6-0
11.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο19/10/1916:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
12.Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο19/10/1916:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΝΙΚΑΣ Χ.2-2
13.ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο19/10/1916:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-0
14.Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο19/10/1916:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.0-7
15.Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή20/10/1916:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.4-0
16.ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή20/10/1916:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΝΙΚΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-2
MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο19/10/1916:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-2
18.Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο19/10/1916:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.3-2
19.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο19/10/1916:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-1
20.Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή20/10/1916:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-4
21.ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή20/10/1916:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-0
22.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή20/10/1916:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.2-3
23.ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣEPIRUS SPORTΚυριακή20/10/1917:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.1-1
24.ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή20/10/1917:15ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.6-1
Γ Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή20/10/1900:000-3 α.α.
26.Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή20/10/1913:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.6-0
27.ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή20/10/1915:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.3-1
28.Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή20/10/1916:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.0-0
Γ Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΣάββατο19/10/1918:30ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-2
30.Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο19/10/1919:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-4
31.Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Κυριακή20/10/1913:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.2-1
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο19/10/1911:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΗΛΙΑ Ε.4-1
33.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή20/10/1910:30ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-2
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο19/10/1913:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.1-0
35.ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή20/10/1910:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.3-3
36.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή20/10/1910:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε., ΠΕΤΡΟΥ Α.0-5
37.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή20/10/1913:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΣΗΠΑΚΗ Β.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
38.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΣάββατο19/10/1911:00ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΣΗΠΑΚΗ Β.3-1
39.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο19/10/1912:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.0-2
40.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή20/10/1911:00ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
41.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή20/10/1912:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.1-3
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
42.Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο19/10/1910:30ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.5-1
43.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο19/10/1910:30ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-3
44.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο19/10/1913:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.Αναβλήθηκε
45.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή20/10/1910:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.2-2
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
46.Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο19/10/1910:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.2-3
47.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο19/10/1910:30ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.5-4
48.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή20/10/1910:30ΠΑΥΛΟΥ Ε.6-2
49.Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚΛΗΜΗΣΚυριακή20/10/1910:30ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.3-3
50.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή20/10/1913:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.3-0
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
51.ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο19/10/1910:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-2
52.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο19/10/1911:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.5-8
53.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο19/10/1913:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.14-2
54.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή20/10/1911:30ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-6
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Γ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
55.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΟ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΓΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο19/10/1910:30ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.3-3
56.Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΚΛΗΜΗΣΣάββατο19/10/1912:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.7-1
57.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή20/10/1910:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-1
58.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή20/10/1910:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α.16-2
59.ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή20/10/1911:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.6-2
60.ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή20/10/1912:30ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
61.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο19/10/1910:00
62.Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή20/10/1911:00
63.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή20/10/1911:30
64.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή20/10/1912:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
65.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο19/10/1911:00
66.Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο19/10/1912:00
67.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο19/10/1912:30
68.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή20/10/1910:00
69.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒEPIRUS SPORTΚυριακή20/10/1912:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Γ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
70.Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο19/10/1910:30
71.ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή20/10/1912:00
72.ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή20/10/1912:00
73.ΑΟ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Γ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή20/10/1912:30
74.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓEPIRUS SPORTΚυριακή20/10/1913:00

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Αγωνες Κυπελλου ερασιτεχνων περιοδου 2019-20
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη23/10/1915:30ΝΤΟΝΤΗΣ Θ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΗΛΙΑ Ε.
2.ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΤετάρτη23/10/1915:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.
3.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη23/10/1915:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΝΙΚΑΣ Χ.
4.Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη23/10/1915:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΝΤΑΡΑΣ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.
5.ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Τετάρτη23/10/1915:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.
6.Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τετάρτη23/10/1915:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.
7.Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Τετάρτη23/10/1915:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.
8.Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Τετάρτη23/10/1915:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.
Hall of brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2019-20
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο26/10/1916:00
10.Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο26/10/1916:00
11.ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο26/10/1916:00
12.ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή27/10/1915:00
13.Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή27/10/1915:00
14.Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή27/10/1915:00
15.ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή27/10/1915:00
16.Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή27/10/1915:00
MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο26/10/1916:00
18.Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (ΧΟΡΤΟ)Σάββατο26/10/1916:00
19.Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο26/10/1916:00
20.Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο26/10/1917:15
21.Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή27/10/1915:00
22.Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή27/10/1915:00
23.Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή27/10/1915:00
24.Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή27/10/1915:00
MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο26/10/1915:00
26.ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο26/10/1916:00
27.Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο26/10/1916:00
28.ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο26/10/1916:00
29.Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή27/10/1915:00
30.Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή27/10/1915:00
31.Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΜΗΛΕΑΣ Κυριακή27/10/1915:00
32.ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή27/10/1915:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒEPIRUS SPORTΠέμπτη24/10/1919:30
34.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο26/10/1911:00

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.