Δωδώνη
Hall of brands
Lexis Edu
Παπαμάνος
Μπαράτσας
Παπαδόπουλος Βικος
Γκλινάβος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Στο μενού διοργανώσεις αναρτήθηκαν τα προγράμματα αγώνων Α και Β Κατηγορίας.

Τελευταίες Ανακοινώσεις

Προσκληση ενδιαφεροντος Προπονητή Ενωσιακων ομάδων 2016-17, 23/5/2016 02:31
 Η  Επιτροπή Μεικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ.ΗΠΕΙΡΟΥ ενημερώνει τους ενδιαφερόμενους για την κάλυψη της θέσης του Ενωσιακού Προπονητή περιόδου 2016-17, όπως προσκομίσουν στα γραφεία της Ενώσεως μέχρι την Παρασκευή 27/5/2016 δήλωση ενδιαφέροντος καθώς και το απαραίτητο Πτυχίο Προπονητικής (UEFA A - UEFA B).... περισσότερα...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ, 23/5/2016 02:22
 Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ. της ΕΠΣ Ηπείρου ευχαριστούν την Επιτροπή Διαιτησίας και όλους τους διαιτητές της Ένωσης, οι οποίοι, αναλογιζόμενοι τη δυσχερή οικονομική κατάσταση στην οποία βρίσκονται τα σωματεία, βοηθούν κι αυτοί από την πλευρά τους με την απόφασή τους να διευθύνουν χωρίς αμοιβή τους αγώνες των δύο τ... περισσότερα...
ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΑΓΩΝΩΝ ΑΟ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ, 16/5/2016 02:36
 Κατόπιν συνεννοήσεως των Διοικήσεων της Ε.Π.Σ.ΗΠΕΙΡΟΥ και του Α.Ο.ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ανακοινώνεται στους Υπευθύνους των Ακαδημιών ότι  ισχύει η δωρεάν παρακολούθηση των εντός έδρας αγώνων του Α.Ο.ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ από νεαρούς ποδοσφαιριστές όλων των Ακαδημιών της Ενώσεώς μας. Για τις προυποθέσεις της δωρεάν εισό... περισσότερα...

Asana Ioannina

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Κατηγορια Τζουνιορς Β 2015-16
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη25/05/1618:30
Κατηγορια Τζουνιορς Γ 2015-16
(24η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΜΠΑΣ Α.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝ. ΓΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη25/05/1618:00
3.Π.Α.Σ. 2015 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓSAINT GEORGE PARKΤετάρτη25/05/1618:00
4.ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Τετάρτη25/05/1618:00
5.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τετάρτη25/05/1618:00
6.ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014 - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣLOCO CLUBΤετάρτη25/05/1618:00
7.ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Τετάρτη25/05/1619:00
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2015-16
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη25/05/1618:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.
9.Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη25/05/1619:30ΠΑΝΟΣ Σ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Κατηγορια Τζουνιορς Β 2015-16
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΜΠΑΣ Α.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝ. Β - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΠέμπτη26/05/1617:00
2.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ Παρασκευή27/05/1617:30
3.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΜΠΑΣ Α.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝ. ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο28/05/1610:30
4.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο28/05/1610:30
5.ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚ.Ε.ΚΩ.Π. Σάββατο28/05/1610:30
6.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο28/05/1610:30
7.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή29/05/1610:30
Κατηγορια Τζουνιορς Γ 2015-16
(25η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο28/05/1611:30
9.Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο28/05/1612:30
10.ΜΠΑΣ Α.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝ. Γ - Π.Α.Σ. 2015ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή29/05/1610:30
11.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή29/05/1610:30
12.ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚυριακή29/05/1610:30
13.ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓSAINT GEORGE PARKΚυριακή29/05/1610:30
Β Κατηγορια Α ομιλος
(34η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΖΙΤΣΑΣ Σάββατο28/05/1617:30
15.Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή29/05/1617:30
16.Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή29/05/1617:30
17.Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/05/1617:30
18.ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή29/05/1617:30
19.Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή29/05/1617:30
20.Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Κυριακή29/05/1617:30
21.Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή29/05/1617:30
22.ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή29/05/1617:30
Β Κατηγορια Β ομιλος
(34η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο28/05/1617:30
24.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/05/1617:30
25.Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο28/05/1617:30
26.Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/05/1619:40
27.ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/05/1615:00
28.ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή29/05/1617:30
29.Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή29/05/1617:30
30.ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή29/05/1617:30
31.Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/05/1619:40
Κατηγορια Προπαιδων Β 2015-16
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο28/05/1612:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.