Hall of brands
Παπαμάνος
Γκλινάβος
Μπαράτσας
Lexis Edu
Παπαδόπουλος Βικος
Δωδώνη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο EPIRUS SPORT

Πρώτο Προηγούμενο 1 από 101 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΚΑΤΩ ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Έδρα:
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 12 ΒΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή27/01/1910:306-2
2.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΚυριακή27/01/1918:300-4
3.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 14 ΑΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95Σάββατο02/02/1910:000-4
4.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 16ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚυριακή03/02/1910:009-0
5.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 10 ΒΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚυριακή03/02/1912:00
6.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 10 ΓΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚυριακή03/02/1912:00
7.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 12 ΓΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚυριακή03/02/1912:002-3
8.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 12 ΒΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΣάββατο09/02/1910:308-0
9.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 16ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣάββατο09/02/1912:305-0
10.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΣάββατο09/02/1915:301-0
11.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΑ.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣάββατο09/02/1917:300-2
12.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 12 ΓΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚυριακή10/02/1910:006-2
13.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 10 ΒΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚυριακή10/02/1910:30
14.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 10 ΓΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚυριακή10/02/1910:30
15.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006Κυριακή10/02/1915:303-1
16.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΚυριακή10/02/1918:001-0
17.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΑ.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣάββατο16/02/1917:454-2
18.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 14 ΑΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚυριακή17/02/1910:300-1
19.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 10 ΑΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΚυριακή17/02/1912:30
20.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 10 ΓΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚυριακή17/02/1912:30
21.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 10 ΓΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018Κυριακή17/02/1913:30
22.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΣάββατο23/02/1917:00
23.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΚυριακή24/02/1915:00
24.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή24/02/1917:15
25.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΑ.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΣάββατο02/03/1917:15
26.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚυριακή03/03/1917:15