Παπαδόπουλος Βικος
Δωδώνη
Lexis Edu
Γκλινάβος
Παπαμάνος
Μπαράτσας
Hall of brands

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ

Πρώτο Προηγούμενο 66 από 99 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή:
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει:
Έδρα: Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Πρωταθλημα Παιδων Β "Στέφανος Γεράσης"Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣάββατο03/02/1812:301-2
2.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009Σάββατο03/02/1815:301-0
3.Πρωτάθλημα Νέων "Στέφανος Γεράσης"ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΚυριακή04/02/1810:004-0
4.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.Κυριακή04/02/1811:301-1
5.Πρωταθλημα Παιδων Α ¨Στέφανος ΓεράσηςΑ.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009Δευτέρα05/02/1816:007-0
6.Πρωτάθλημα Νέων "Στέφανος Γεράσης"Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009Σάββατο10/02/1809:456-0
7.Πρωταθλημα Παιδων Β "Στέφανος Γεράσης"Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣάββατο10/02/1812:000-2
8.Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ Α Κατηγορία 2017-18Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο10/02/1815:301-2
9.Πρωτάθλημα Νέων "Στέφανος Γεράσης"Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚυριακή11/02/1809:303-3
10.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΠ.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΚυριακή11/02/1811:302-0
11.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.Κυριακή11/02/1815:303-3
12.Αγωνες Κυπελλου περιοδου 2017-2018Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΤετάρτη14/02/1815:301-3
13.Πρωτάθλημα Νέων "Στέφανος Γεράσης"ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣάββατο17/02/1810:300-1
14.Πρωτάθλημα Νέων "Στέφανος Γεράσης"Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣάββατο17/02/1812:301-1
15.Πρωταθλημα Παιδων Α ¨Στέφανος ΓεράσηςΠ.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009Σάββατο17/02/1814:306-3
16.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος 2017-18Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο17/02/1815:453-1
17.Πρωτάθλημα Νέων "Στέφανος Γεράσης"ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΣάββατο24/02/1810:30
18.Πρωταθλημα Παιδων Α ¨Στέφανος ΓεράσηςΠ.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣάββατο24/02/1813:00
19.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΣάββατο24/02/1815:30
20.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος 2017-18ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚυριακή25/02/1812:00
21.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΠ.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΚυριακή25/02/1815:45
22.Πρωταθλημα Παιδων Α ¨Στέφανος ΓεράσηςΑ.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΔευτέρα26/02/1816:00
23.Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ Α Κατηγορία 2017-18Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣάββατο03/03/1816:00
24.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΚυριακή04/03/1813:00
25.Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ Α Κατηγορία 2017-18Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΚυριακή04/03/1816:00
26.Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ Α Κατηγορία 2017-18Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΣάββατο10/03/1816:30
27.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΠ.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΚυριακή11/03/1813:00
28.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος 2017-18ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚυριακή11/03/1816:30