Παπαμάνος
Γκλινάβος
Hall of brands
Δωδώνη
Lexis Edu
Μπαράτσας
Παπαδόπουλος Βικος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ

Πρώτο Προηγούμενο 67 από 101 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή:
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει:
Έδρα: Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 14 ΑΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009Σάββατο26/01/1910:300-6
2.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 14 ΑΠ.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣάββατο26/01/1912:304-1
3.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΣάββατο26/01/1915:000-2
4.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 16ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚυριακή27/01/1910:001-6
5.Γ Κατηγορια Α ΟμιλοςΑ.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΚυριακή27/01/1912:004-0
6.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚυριακή27/01/1915:001-1
7.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 16Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣάββατο02/02/1910:303-1
8.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣάββατο02/02/1915:004-0
9.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 14 ΒΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚυριακή03/02/1910:001-2
10.Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2018-19Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚυριακή03/02/1912:003-0
11.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή03/02/1915:002-1
12.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 16ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣάββατο09/02/1910:302-1
13.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 10 ΓΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΣάββατο09/02/1912:30
14.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 12 ΓΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΣάββατο09/02/1912:302-4
15.Γ Κατηγορια Α ΟμιλοςΑ.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣάββατο09/02/1915:304-2
16.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή10/02/1912:002-0
17.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΚυριακή10/02/1915:300-2
18.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 14 ΑΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009Σάββατο16/02/1909:00Αναβλήθηκε
19.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 16ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣάββατο16/02/1911:00
20.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 16Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣάββατο16/02/1913:004-1
21.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣάββατο16/02/1915:300-3
22.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 14 ΒΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚυριακή17/02/1910:00
23.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΚυριακή17/02/1912:00
24.Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2018-19Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚυριακή17/02/1915:30
25.Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2018-19Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΣάββατο23/02/1915:30
26.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚυριακή24/02/1912:00
27.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή24/02/1915:30
28.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009Σάββατο02/03/1915:30
29.Γ Κατηγορια Α ΟμιλοςΑ.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΚυριακή03/03/1912:00
30.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή03/03/1915:30