Hall of brands
Παπαδόπουλος Βικος
Lexis Edu
Παπαμάνος
Δωδώνη
Γκλινάβος
Μπαράτσας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/11/2310:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΤΣΙΤΟΣ Ι.2-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΡΥΑΣ Κυριακή12/11/2310:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Ι.3-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή12/11/2310:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ.4-5
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣEPIRUS SPORTΚυριακή12/11/2310:00ΔΟΣΗΣ Λ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-1
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο09/12/2310:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΗΛΙΑ Ε.2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο18/11/2312:30ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Λ., ΜΙΧΑΣ Σ.2-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή19/11/2312:30ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ., ΠΑΝΤΟΣ Α.4-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη22/11/2315:30ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.1-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Τετάρτη29/11/2319:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.1-0
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο27/01/2410:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΤΣΙΤΟΣ Ι.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/11/2309:30ΔΟΣΗΣ Λ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.0-2
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή26/11/2310:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΜΙΧΑΣ Σ.1-5
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή26/11/2310:30ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ.1-1
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/12/2309:30ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-5
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή10/12/2311:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΜΙΧΑΣ Σ.2-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/12/2309:45ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΜΙΧΑΣ Σ.3-3
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο02/12/2310:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΗΛΙΑ Ε.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο02/12/2310:45ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.4-2
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/12/2313:00ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.2-1
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τρίτη12/12/2316:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.0-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018EPIRUS SPORTΚυριακή17/12/2310:00ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.3-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή17/12/2310:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.0-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή17/12/2312:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.3-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/01/2409:45, ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.2-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚΡΥΑΣ Κυριακή03/03/2410:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.0-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο13/01/2410:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.3-3
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΣάββατο13/01/2410:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.2-0
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο13/01/2413:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.2-1
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή14/01/2410:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΗΛΙΑ Ε.2-1
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή14/01/2412:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο20/01/2410:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.3-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο20/01/2410:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α., ΤΣΙΤΟΣ Ι.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/01/2410:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή21/01/2410:00, ΤΖΙΜΑ Μ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.6-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή03/03/2410:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΜΑ Κ.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο03/02/2410:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ.3-0
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/02/2410:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.1-4
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/02/2409:45ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.4-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΡΥΑΣ Κυριακή04/02/2410:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ.3-1
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή04/02/2410:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.5-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο10/02/2410:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ., ΤΣΙΤΟΣ Ι.4-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΡΥΑΣ Σάββατο10/02/2412:30ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ.0-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή18/02/2410:00ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-2
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή18/02/2410:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.4-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή18/02/2410:30ΠΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ.1-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/02/2410:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.1-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή25/02/2410:00ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.0-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή25/02/2410:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή03/03/2410:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ.2-6


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/03/2410:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/03/2410:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.0-4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΚΡΥΑΣ Σάββατο16/03/2410:30ΤΖΙΜΑ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΤΖΙΜΑ Κ.1-4
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009EPIRUS SPORTΣάββατο16/03/2413:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΖΙΜΑ Κ., ΤΣΙΤΟΣ Ι.4-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΡΥΑΣ Σάββατο23/03/2413:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.3-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή24/03/2410:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΤΖΙΜΑ Κ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή24/03/2410:00ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή24/03/2410:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.3-4


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο30/03/2410:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-1
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑEPIRUS SPORTΣάββατο30/03/2413:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.0-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τρίτη09/04/2417:15ΤΖΙΜΑ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΜΑ Κ.1-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΚΡΥΑΣ Τετάρτη10/04/2416:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΤΖΙΜΑ Κ.3-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΤΖΙΜΑ Μ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο06/04/2412:30ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΤΖΙΜΑ Κ.4-0
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/04/2413:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.0-3
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/04/2409:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΔΟΣΗΣ Λ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Πέμπτη18/04/2417:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.1-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΡΥΑΣ Σάββατο13/04/2410:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΖΙΜΑ Κ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή14/04/2409:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.3-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή14/04/2412:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΖΙΜΑ Κ.1-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή14/04/2413:00ΔΟΣΗΣ Λ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τρίτη23/04/2418:30


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/04/2410:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΜΙΧΑΣ Σ.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή21/04/2410:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.2-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΡΥΑΣ Τετάρτη01/05/2416:00


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ