Παπαμάνος
Μπαράτσας
Γκλινάβος
Παπαδόπουλος Βικος
Hall of brands
Δωδώνη
Lexis Edu

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 93 από 99 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή:
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει:
Έδρα: Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ, Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ, Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ, Α.Π.Ο.Ε.Λ., Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ, ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ, Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ, ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ, Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95, Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ, Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ, ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ, ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
Δεύτερη έδρα: Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ., Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ, Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ, Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ, Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ, Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Πρωταθλημα Παιδων Β "Στέφανος Γεράσης"ΠΑΣ ΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΤετάρτη04/04/1815:150-10
2.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΤετάρτη04/04/1817:001-2
3.Πρωτάθλημα Νέων "Στέφανος Γεράσης"ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο14/04/1811:003-2
4.Πρωταθλημα Παιδων Β "Στέφανος Γεράσης"ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΣάββατο14/04/1813:004-2
5.Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ Α Κατηγορία 2017-18ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΣάββατο14/04/1817:152-3
6.Πρωταθλημα Παιδων Β "Στέφανος Γεράσης"ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚυριακή15/04/1811:008-0
7.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΠ.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΚυριακή15/04/1813:000-0
8.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΚυριακή15/04/1815:001-3
9.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΚυριακή15/04/1817:157-2
10.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος 2017-18ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή15/04/1819:301-1
11.Πρωτάθλημα Νέων "Στέφανος Γεράσης"Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣάββατο21/04/1811:000-2
12.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣάββατο21/04/1817:300-1
13.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος 2017-18Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣάββατο21/04/1819:301-6
14.Πρωταθλημα Παιδων Β "Στέφανος Γεράσης"Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚυριακή22/04/1811:003-4
15.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΑ.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή22/04/1815:001-4
16.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος 2017-18ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚυριακή22/04/1817:303-2
17.Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ Α Κατηγορία 2017-18Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚυριακή22/04/1819:303-0
18.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣάββατο28/04/1817:30
19.Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ Α Κατηγορία 2017-18ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΣάββατο28/04/1819:30
20.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΚυριακή29/04/1813:00
21.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΑ.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΚυριακή29/04/1815:00
22.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή29/04/1817:30
23.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος 2017-18ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚυριακή29/04/1819:30
24.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος 2017-18ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣάββατο05/05/1817:30
25.Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ Α Κατηγορία 2017-18Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚυριακή06/05/1817:30