Lexis Edu
Γκλινάβος
Παπαμάνος
Παπαδόπουλος Βικος
Hall of brands
Δωδώνη
Μπαράτσας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 95 από 101 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή:
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει:
Έδρα: Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ, Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ, Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ, Α.Π.Ο.Ε.Λ., Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ, ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ, ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ, Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ, ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ, Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95, Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ, Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ, ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ, ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
Δεύτερη έδρα: Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ., Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ, Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ, Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ, Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ, Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 16ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009Σάββατο26/01/1910:304-2
2.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 14 ΒΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΣάββατο26/01/1913:001-1
3.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣάββατο26/01/1917:003-2
4.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 16Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚυριακή27/01/1910:000-1
5.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή27/01/1912:004-5
6.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΚυριακή27/01/1917:153-0
7.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 16ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΤετάρτη30/01/1913:003-8
8.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΤετάρτη30/01/1917:453-1
9.Γ Κατηγορια Α ΟμιλοςΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΤετάρτη30/01/1919:451-5
10.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 14 ΑΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣάββατο02/02/1910:305-0
11.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 14 ΑΑ.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣάββατο02/02/1912:300-8
12.Γ Κατηγορια Α ΟμιλοςΠ.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣάββατο02/02/1915:006-1
13.Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2018-19Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣάββατο02/02/1917:304-1
14.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΑ.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣάββατο02/02/1919:305-1
15.Γ Κατηγορια Α ΟμιλοςΑ.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΚυριακή03/02/1912:008-0
16.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή03/02/1917:152-3
17.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΑ.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΚυριακή03/02/1919:302-2
18.Αγωνες Κυπελλου περιοδου 2018-2019Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΤετάρτη06/02/1916:302-1
19.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΤετάρτη06/02/1919:302-6
20.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 14 ΒΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣάββατο09/02/1910:308-1
21.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 14 ΑΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣάββατο09/02/1912:302-1
22.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΣάββατο09/02/1917:152-0
23.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 16Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚυριακή10/02/1910:000-4
24.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή10/02/1913:000-1
25.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚυριακή10/02/1915:001-5
26.Γ Κατηγορια Α ΟμιλοςΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΚυριακή10/02/1917:300-7
27.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣάββατο16/02/1917:151-1
28.Γ Κατηγορια Α ΟμιλοςΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣάββατο16/02/1919:301-5
29.Γ Κατηγορια Α ΟμιλοςΑ.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΚυριακή17/02/1912:00
30.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΑ.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΚυριακή17/02/1917:15
31.Γ Κατηγορια Α ΟμιλοςΠ.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΚυριακή17/02/1919:30
32.Γ Κατηγορια Α ΟμιλοςΠ.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΚυριακή24/02/1917:15
33.Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2018-19Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο02/03/1915:00
34.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣάββατο02/03/1917:15
35.Γ Κατηγορια Α ΟμιλοςΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΣάββατο02/03/1919:30
36.Γ Κατηγορια Β ΟμιλοςΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΚυριακή03/03/1912:00
37.MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΚυριακή03/03/1917:15