Γκλινάβος
Δωδώνη
Hall of brands
Παπαδόπουλος Βικος
Lexis Edu
Παπαμάνος
Μπαράτσας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16Β

<< ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16Α

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο26/11/2212:00ΠΑΣΙΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.2-3
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο11/02/2312:30ΤΖΙΜΑ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.2-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή12/02/2315:15ΤΖΙΜΑ Μ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΧΑΤΖΗΣ Κ.5-1
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή04/12/2210:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.4-2
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή04/12/2212:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΧΑΤΖΗΣ Κ.1-2
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΒΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο22/04/2312:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.1-4
Ρεπό: ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή18/12/2212:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.1-7
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο18/03/2310:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.7-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή19/03/2310:30ΔΟΣΗΣ Λ., ΓΩΓΟΥ Α., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.1-1
Ρεπό: Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή08/01/2312:15ΒΛΑΧΟΣ Γ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.5-1
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙEPIRUS SPORTΣάββατο14/01/2310:30ΔΟΣΗΣ Λ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.4-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Πέμπτη20/04/2316:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ.0-3
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥEPIRUS SPORTΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.9-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή29/01/2310:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΣ Γ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.3-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή29/01/2311:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.5-1
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/02/2310:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ.3-3
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο04/02/2310:30ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.1-2
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/02/2310:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-9
Ρεπό: Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/02/2310:30ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.3-5
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒEPIRUS SPORTΚυριακή26/03/2314:30ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΤΖΙΜΑ Μ.3-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Πέμπτη30/03/2317:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΤΖΙΜΑ Μ.1-6
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο04/03/2313:15ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΗΛΙΑ Ε.1-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή05/03/2310:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΔΟΣΗΣ Λ.4-3
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή05/03/2312:30ΒΛΑΧΟΣ Γ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΓΩΓΟΥ Α.0-6
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο11/03/2314:00ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.3-3
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/03/2310:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.2-2
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή12/03/2312:00ΒΛΑΧΟΣ Γ., ΔΟΣΗΣ Λ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-3
Ρεπό: ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή02/04/2310:00ΔΟΣΗΣ Λ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-6
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή09/04/2310:30ΤΖΙΜΑ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ.3-7
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒEPIRUS SPORTΠέμπτη27/04/2317:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΖΙΑΚΑΣ Χ.6-2
Ρεπό: Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο29/04/2310:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.2-2
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή30/04/2310:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.6-1
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή30/04/2314:30ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.0-1
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/05/2312:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΜΙΧΑΣ Σ.3-5
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή07/05/2310:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΜΙΧΑΣ Σ.9-0
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Τρίτη16/05/2318:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.2-0
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Β

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΒEPIRUS SPORTΚυριακή14/05/2312:30ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Χ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.7-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή14/05/2313:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-3
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/05/2311:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΤΖΙΜΑ Κ.0-3 α.α.
Ρεπό: Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ 3-0 α.α.
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/05/2312:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-1
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Πέμπτη01/06/2317:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΔΟΣΗΣ Λ., ΤΖΙΜΑ Κ.1-3
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ