Μπαράτσας
Παπαδόπουλος Βικος
Hall of brands
Γκλινάβος
Lexis Edu
Δωδώνη
Παπαμάνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 16

<< ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ16 2018-19
ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ16 2018-19 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑEPIRUS SPORTΣάββατο20/10/1810:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β., ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ.0-5
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο20/10/1812:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.1-3
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή21/10/1810:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-5
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή21/10/1810:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΚΑΤΣΙΟΣ Α.4-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή21/10/1810:30ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΚΙΤΣΟΣ Χ.1-7
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή21/10/1810:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.3-2
Ρεπό: Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009, ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο27/10/1810:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε.1-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο27/10/1810:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.3-0
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο27/10/1811:00ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.0-3 α.α.
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/10/1811:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.5-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο27/10/1811:00ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο27/10/1811:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΛΙΑΡΟΣ Π.0-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ, Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ3-0 α.α.
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο03/11/1810:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.4-1
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο03/11/1812:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΚΑΤΣΙΟΣ Α.4-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο03/11/1812:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.4-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή04/11/1810:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.0-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή04/11/1811:45ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ0-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο10/11/1810:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/11/1810:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο10/11/1810:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-3
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/11/1809:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.0-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή11/11/1809:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-0
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή11/11/1813:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΚΑΤΣΙΟΣ Α.1-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο17/11/1810:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.2-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή18/11/1809:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΔΟΣΗΣ Β.7-0
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή18/11/1810:00ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΚΑΤΣΙΟΣ Α.5-3
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή18/11/1811:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΓΚΑΛΙΟΣ Ε.2-6
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή18/11/1811:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΣΙΣΚΑΣ Π.3-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή18/11/1812:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.3-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ, ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ0-3 α.α.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝEPIRUS SPORTΣάββατο24/11/1810:00ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε., ΣΗΠΑΚΗ Β.5-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο24/11/1810:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΔΟΣΗΣ Β.1-2
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή25/11/1809:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΣΗΠΑΚΗ Β.0-5
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009Π.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή25/11/1810:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Β., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.0-2
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή25/11/1812:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.0-2
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ, Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ3-0 α.α.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη28/11/1815:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο01/12/1810:15ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΚΑΛΙΟΣ Ε.11-0
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο01/12/1810:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.0-4
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο01/12/1810:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.5-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή02/12/1810:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.4-2
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ0-3 α.α.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο08/12/1810:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε.4-6
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή09/12/1810:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΣΗΠΑΚΗ Β.5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή09/12/1810:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.2-7
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Πέμπτη13/12/1815:30ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-5
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Τετάρτη27/02/1916:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΕΤΡΟΥ Α.0-2
Ρεπό: ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ, Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ3-0 α.α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο15/12/1810:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή16/12/1810:30ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΗΛΙΑ Ε.3-1
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Πέμπτη20/12/1815:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΛΙΑΡΟΣ Π.2-0
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Παρασκευή21/12/1817:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο22/12/1812:30ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.2-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ, ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ3-0 α.α.
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο19/01/1912:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή20/01/1910:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.7-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή20/01/1910:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.0-4
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή20/01/1910:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΗΛΙΑ Ε., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε.3-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή20/01/1910:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.0-2
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β, Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β0-3 α.α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο26/01/1910:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο26/01/1910:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.4-2
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή27/01/1910:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.0-1
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή27/01/1910:00ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΚΙΤΣΟΣ Χ.1-6
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη30/01/1913:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΙΤΣΟΣ Χ.3-8
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95, ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ3-0 α.α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο02/02/1910:30ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.8-0
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο02/02/1910:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΗΛΙΑ Ε.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο02/02/1910:30ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.4-1
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣEPIRUS SPORTΚυριακή03/02/1910:00ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.9-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή03/02/1910:15ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.4-2
Ρεπό: Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009, Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 20090-3 α.α.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο09/02/1910:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.2-1
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο09/02/1911:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.3-1
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒEPIRUS SPORTΣάββατο09/02/1912:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΗΛΙΑ Ε.5-0
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/02/1910:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.0-4
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή10/02/1910:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-6
Ρεπό: ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ, Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ3-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο16/02/1910:30ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΛΙΑΡΟΣ Π.3-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο16/02/1910:30ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε.2-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο16/02/1911:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΔΟΣΗΣ Β.4-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο16/02/1913:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ., ΔΟΣΗΣ Β.4-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή17/02/1912:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΣΗΠΑΚΗ Β.5-0
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β, ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ0-3 α.α.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009EPIRUS SPORTΣάββατο23/02/1910:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.4-0
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο23/02/1910:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.1-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο23/02/1910:30ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.1-7
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή24/02/1910:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή24/02/1910:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-4
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95, ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο02/03/1910:30ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΚΙΤΣΟΣ Χ.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/03/1910:30ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.6-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο02/03/1910:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο02/03/1910:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-2
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή03/03/1910:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.6-1
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή03/03/1913:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.4-1
Ρεπό: Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009, ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ3-0 α.α.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο09/03/1910:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΔΟΣΗΣ Λ.0-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο09/03/1912:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.6-1
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΣάββατο16/03/1910:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΑΓΟΡΑΣ Κ.3-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη27/03/1916:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.0-1
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Τετάρτη27/03/1918:00ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.1-2
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ, Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ0-3 α.α.
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. 00/00/0000:003-0 α.α.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο16/03/1912:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.1-4
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο16/03/1913:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.2-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Τετάρτη27/03/1916:15ΣΙΣΚΑΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Πέμπτη04/04/1916:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΛΙΑΡΟΣ Π.0-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ3-0 α.α.
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ00/00/0000:000-3 α.α.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο23/03/1910:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Λ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο23/03/1910:00ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.3-1
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο23/03/1910:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.0-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο23/03/1912:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή24/03/1910:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ3-0 α.α.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο30/03/1913:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ.0-8
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95Π.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο30/03/1913:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.1-8
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Πέμπτη04/04/1915:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή07/04/1911:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.1-7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα08/04/1917:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.3-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ, ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ0-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/04/1910:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΣΗΠΑΚΗ Β.2-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο06/04/1912:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.4-1
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή07/04/1912:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.4-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη10/04/1916:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥ Α.2-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ, Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ3-0 α.α.
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ0-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τετάρτη10/04/1917:15ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΛΙΑΡΟΣ Π.0-2
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή14/04/1910:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΔΟΣΗΣ Λ.1-6
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη17/04/1917:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΛΙΑΡΟΣ Π.2-2
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Πέμπτη02/05/1916:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΣΙΣΚΑΣ Π.3-3
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ3-0 α.α.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο20/04/1910:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο20/04/1910:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΩΤΣΗΣ Ι., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.0-2
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο20/04/1910:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.6-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο20/04/1910:30ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/04/1911:00ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.10-0
Ρεπό: ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ, Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ3-0 α.α.
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ0-3 α.α.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣEPIRUS SPORTΤετάρτη24/04/1911:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΑΓΟΡΑΣ Κ.0-2
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη24/04/1916:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΠΑΝΟΣ Σ.2-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη24/04/1917:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΗΛΙΑ Ε.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τετάρτη24/04/1917:00ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.1-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ, ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ0-3 α.α.
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ0-3 α.α.
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο04/05/1910:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΔΟΣΗΣ Λ.4-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο04/05/1911:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε., ΛΙΑΡΟΣ Π.3-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/05/1913:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-1
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/05/1910:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.2-2
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β, Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ3-0 α.α.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ3-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη08/05/1916:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.0-1
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣEPIRUS SPORTΤετάρτη08/05/1919:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥ Α.3-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα13/05/1917:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τετάρτη15/05/1917:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΗΛΙΑ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.0-2
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95, ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ0-3 α.α.
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 950-3 α.α.
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο11/05/1910:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΔΟΣΗΣ Λ.1-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο11/05/1911:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/05/1910:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΛΙΑΡΟΣ Π.0-5
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τετάρτη29/05/1917:30ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.2-2
Ρεπό: Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009, Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ3-0 α.α.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ3-0 α.α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο18/05/1910:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΣΗΠΑΚΗ Β.5-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο18/05/1913:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΠΕΤΡΟΥ Α.2-4
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή19/05/1912:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥ Α.3-0
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή19/05/1914:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΣΗΠΑΚΗ Β.7-0
Ρεπό: ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ, Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ0-3 α.α.
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ0-3 α.α.
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/05/1910:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.0-2
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο25/05/1910:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΗΛΙΑ Ε., ΔΟΣΗΣ Λ.0-6
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95EPIRUS SPORTΣάββατο25/05/1912:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.3-4
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Δευτέρα03/06/1917:00ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-0
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β, ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο01/06/1910:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΚΙΤΣΟΣ Χ.8-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο01/06/1910:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/06/1910:303-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο01/06/1910:30ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.3-2
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο01/06/1912:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.7-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/06/1912:30ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.1-2
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95, ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ