Hall of brands
Παπαδόπουλος Βικος
Μπαράτσας
Lexis Edu
Γκλινάβος
Παπαμάνος
Δωδώνη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-16


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Παρασκευή28/08/1517:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΝΙΚΑΣ Χ.4-1
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο29/08/1517:00ΖΙΩΓΑ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-1
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο29/08/1517:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-5
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο29/08/1517:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.4-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο29/08/1517:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.5-0
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Σάββατο29/08/1517:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.2-0
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο29/08/1517:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε.0-2
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο29/08/1517:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.2-0
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΡΥΑΣ Σάββατο29/08/1517:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.9-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο29/08/1517:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο29/08/1517:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.4-0
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο29/08/1517:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή30/08/1517:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή30/08/1517:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.1-2
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή30/08/1517:00ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.0-4
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή30/08/1517:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-3
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΝΗΣΟΥ Κυριακή30/08/1517:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΝΙΚΑΣ Χ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.6-1
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή30/08/1517:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.4-2
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή30/08/1517:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.3-2
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή30/08/1517:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή30/08/1517:00ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή30/08/1517:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-1 παρ.
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή30/08/1517:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.4-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή30/08/1517:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΖΙΩΓΑ Α., ΡΑΠΤΗ Α.3-0
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα31/08/1517:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΗΛΙΑ Ε.0-0 (πεν: 5-4)
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Δευτέρα31/08/1517:00ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΝΤΑΡΑΣ Β.4-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΤετάρτη02/09/1517:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.3-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Τετάρτη02/09/1517:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΡΑΠΙΣΟΝΟΓΛΟΥ Ν., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.3-0
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη02/09/1517:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΛΟΥΚΑΣ Ξ.1-4
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Τετάρτη02/09/1517:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-0


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Τρίτη22/09/1516:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΖΙΩΓΑ Α., ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Δ.3-0
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Τρίτη22/09/1517:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.0-1
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τρίτη22/09/1519:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-0 παρ.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη23/09/1516:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.1-1 (πεν: 3-1)
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΤετάρτη23/09/1516:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Γ., ΜΑΝΤΖΙΟΣ Α.2-1 παρ.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη23/09/1516:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΟΥΚΟΣ Κ.3-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Τετάρτη23/09/1516:30ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΙΑΚΑΣ Χ.2-1
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Τετάρτη23/09/1516:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.0-1 παρ.
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη23/09/1516:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.0-7
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Τετάρτη23/09/1516:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη23/09/1516:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-2
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Τετάρτη23/09/1516:30ΝΕΟΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-0
Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Τετάρτη23/09/1516:30ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-2 παρ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη23/09/1518:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-3


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη21/10/1515:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Τετάρτη21/10/1515:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.3-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Τετάρτη21/10/1515:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη21/10/1515:30ΝΕΟΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.0-0 (πεν: 1-4)
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Τετάρτη21/10/1515:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-1
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΤετάρτη21/10/1515:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη21/10/1518:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.3-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Τετάρτη04/11/1514:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-2


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Τετάρτη18/11/1514:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-0 (πεν: 3-4)
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη18/11/1514:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Τετάρτη18/11/1514:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΡΑΠΤΗ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-2 (πεν: 2-4)
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη25/11/1516:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.4-1


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Τετάρτη20/01/1615:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΝΕΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-4
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη20/01/1615:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.4-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη27/01/1614:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη27/01/1614:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-1


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Τετάρτη17/02/1617:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-0 (πεν: 3-2)