Παπαμάνος
Μπαράτσας
Γκλινάβος
Παπαδόπουλος Βικος
Δωδώνη
Lexis Edu
Hall of brands

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο21/10/2316:30ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο21/10/2316:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Ι.2-1
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/10/2311:00ΔΟΣΗΣ Λ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-5
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή22/10/2312:30ΤΖΙΜΑ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.4-2
ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα23/10/2319:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ.0-7
Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη08/11/2318:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.1-2
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη15/11/2318:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.0-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή29/10/2312:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή29/10/2312:00ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.9-0
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΑΠΕΙΡΩΤΑΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/10/2312:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΗΛΙΑ Ε., ΠΑΝΤΟΣ Α.3-0
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή29/10/2312:30ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Ι.0-5
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή29/10/2312:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΙΧΑΣ Σ.1-1
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/10/2315:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Ι.0-2
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα30/10/2318:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο04/11/2315:30ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.0-2
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/11/2311:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-5
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή05/11/2312:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Φ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Ι.0-5
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΑΠΕΙΡΩΤΑΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή05/11/2313:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.2-0
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/11/2316:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΠΑΝΤΟΣ Α.1-2
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/11/2318:30ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.3-0
Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη22/11/2318:30ΔΟΣΗΣ Λ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο11/11/2315:00ΔΟΣΗΣ Λ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.1-1
ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/11/2317:15ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.3-6
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/11/2311:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΙΧΑΣ Σ.0-3
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή12/11/2312:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.0-5
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή12/11/2312:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Φ.5-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή12/11/2315:00ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΠΑΝΤΟΣ Α.3-2
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/11/2318:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.4-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο18/11/2315:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.2-1
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΠΕΙΡΩΤΑΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή19/11/2312:00ΔΟΣΗΣ Λ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Ι.3-1
Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή19/11/2312:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-4
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/11/2312:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.0-4
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/11/2319:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.4-0
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα20/11/2319:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΠΑΝΤΟΣ Α.2-6
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη29/11/2317:15ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΝΕΟΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.6-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο25/11/2315:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΣΙΣΚΑΣ Π.2-1
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή26/11/2312:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-2
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή26/11/2312:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Λ.1-2
Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΖΙΤΣΑΣΚυριακή26/11/2312:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.0-1
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή26/11/2314:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Φ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.1-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/11/2315:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΝΤΟΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Ι.3-0
ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/11/2319:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.0-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο02/12/2315:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-1
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/12/2319:30ΔΟΣΗΣ Λ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε.1-3
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή03/12/2312:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-2
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή03/12/2312:30ΔΟΣΗΣ Λ., ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΠΑΝΤΟΣ Α.5-0
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή03/12/2314:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.4-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή03/12/2315:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Ι.5-0
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΕΙΡΩΤΑΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή03/12/2319:30ΔΟΣΗΣ Λ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α., ΤΣΙΤΟΣ Ι.3-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο09/12/2315:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.3-0
Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΖΙΤΣΑΣΚυριακή10/12/2312:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Ι.2-2
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή10/12/2312:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-0
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή10/12/2315:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Φ.4-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/12/2319:30ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.1-0
ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα11/12/2319:30ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.3-1
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη17/01/2419:15ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.8-6


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο16/12/2315:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.0-3
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο16/12/2319:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΝΑΚΚΑΣ Ν.1-7
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή17/12/2312:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.3-3
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή17/12/2312:00ΔΟΣΗΣ Λ., ΝΕΟΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-0
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή17/12/2312:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Ι.2-5
ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα18/12/2319:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.1-2
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη31/01/2419:15ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.3-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - ΑΠΕΙΡΩΤΑΝΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο13/01/2415:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.7-0
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο13/01/2415:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ., ΤΣΙΤΟΣ Ι.2-2
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο13/01/2419:30ΤΖΙΜΑ Μ., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-3
Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΖΙΤΣΑΣΚυριακή14/01/2412:00ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-6
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή14/01/2412:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.2-2
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή14/01/2415:15ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΠΑΝΤΟΣ Α.1-5
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή14/01/2419:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Λ., ΝΑΚΚΑΣ Ν.3-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο20/01/2415:30ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Φ.4-1
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/01/2412:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.1-5
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή21/01/2412:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-0
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή21/01/2412:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.3-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή21/01/2415:00ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΤΣΙΤΟΣ Ι.2-0
ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ - Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/01/2419:30ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.0-2
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη31/01/2417:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΙΧΑΣ Σ.0-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο27/01/2415:15ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.1-2
Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΖΙΤΣΑΣΚυριακή28/01/2412:00ΝΑΚΚΑΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.3-3
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή28/01/2412:15ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.1-3
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΑΠΕΙΡΩΤΑΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή28/01/2412:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Ι.5-2
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή28/01/2415:15ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Φ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Ι.3-1
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή28/01/2417:15ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-2
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή28/01/2419:30ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.0-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο03/02/2415:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.2-1
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο03/02/2415:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ.3-1
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο03/02/2415:30ΤΖΙΜΑ Μ., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.4-2
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/02/2412:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΗΛΙΑ Ε., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.0-0
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή04/02/2412:30ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.1-4
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/02/2419:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-1
ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα05/02/2418:00ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.1-5


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο10/02/2415:30ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.6-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/02/2419:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.2-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΑΠΕΙΡΩΤΑΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή11/02/2412:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.5-2
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή11/02/2412:30ΝΕΟΣ Κ., ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.0-3
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/02/2417:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.2-0
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/02/2419:30ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Ι.0-1
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα12/02/2418:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-5


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο17/02/2415:45ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.1-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο17/02/2415:45ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΖΙΜΑ Κ.5-3
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο17/02/2415:45ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Ι.0-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/02/2419:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-0
Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΖΙΤΣΑΣΚυριακή18/02/2412:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΗΛΙΑ Ε.3-0
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή18/02/2412:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.1-5
ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή18/02/2418:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΤΖΙΜΑ Μ.1-5


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο24/02/2416:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.2-0
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο24/02/2416:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-2
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή25/02/2412:30ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΤΖΙΜΑ Κ.6-2
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή25/02/2412:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.0-5
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή25/02/2415:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.0-8
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή25/02/2417:15ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α., ΤΖΙΜΑ Κ.6-1
ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα26/02/2418:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.3-4


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο02/03/2416:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.3-0
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο02/03/2416:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.0-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή03/03/2412:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Φ.6-0
Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΖΙΤΣΑΣΚυριακή03/03/2412:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΤΣΙΤΟΣ Ι.0-4
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή03/03/2412:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-2
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΑΠΕΙΡΩΤΑΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή03/03/2417:15ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΤΖΙΜΑ Κ.5-3
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή03/03/2419:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Φ.0-5


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο09/03/2416:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.0-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο09/03/2416:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/03/2419:30ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.3-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή10/03/2412:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΤΖΙΜΑ Κ.6-1
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή10/03/2413:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.0-3
ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα11/03/2418:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.1-4
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο16/03/2413:45ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-5


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο23/03/2416:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-3
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο23/03/2416:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΤΖΙΜΑ Κ.3-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο23/03/2419:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ.1-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή24/03/2412:30ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.3-0
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή24/03/2412:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.6-4
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή24/03/2415:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΧΑΤΖΗΣ Κ.0-6
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΑΠΕΙΡΩΤΑΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή24/03/2419:30ΤΖΙΜΑ Μ., ΠΑΝΤΟΣ Α., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Φ.3-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο30/03/2416:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο30/03/2416:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Λ.1-0
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο30/03/2419:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-0 α.α.
Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΖΙΤΣΑΣΚυριακή31/03/2413:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.0-5
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή31/03/2413:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.0-2
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή31/03/2413:30ΤΖΙΜΑ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-2
ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα01/04/2418:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΖΙΜΑ Κ.2-2


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣάββατο06/04/2417:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.1-0
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο06/04/2417:30ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΟΣΗΣ Λ., ΗΛΙΑ Ε.1-3
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/04/2418:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Κ.0-2
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/04/2412:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-5
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΑΠΕΙΡΩΤΑΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή07/04/2413:00ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΗΛΙΑ Ε.6-0
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/04/2415:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.1-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή07/04/2417:30ΝΕΟΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-3


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΑΠΕΙΡΩΤΑΝΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο13/04/2417:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.6-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο13/04/2417:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.3-0
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή14/04/2411:15ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΤΣΙΤΟΣ Ι.3-5
Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΖΙΤΣΑΣΚυριακή14/04/2412:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΜΙΧΑΣ Σ.3-2
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή14/04/2413:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.4-0
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή14/04/2416:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή14/04/2418:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.3-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο20/04/2417:30ΝΕΟΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.9-2
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο20/04/2417:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΗΛΙΑ Ε.1-0
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή21/04/2412:30ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ.0-3
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/04/2412:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.5-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/04/2415:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΙΧΑΣ Σ., ΤΣΙΤΟΣ Ι.2-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή21/04/2417:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.4-2
ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή21/04/2419:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΠΑΝΤΟΣ Α.1-6


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο27/04/2417:30ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.5-1
Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή28/04/2412:30ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΤΖΙΜΑ Κ.3-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή28/04/2412:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-2
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή28/04/2415:00ΤΖΙΜΑ Μ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΠΑΝΤΟΣ Α.2-9
Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣ - ΑΠΕΙΡΩΤΑΝΖΙΤΣΑΣΚυριακή28/04/2417:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΗΛΙΑ Ε.5-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή28/04/2419:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΝΟΣ Ι.2-0
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη15/05/2419:30ΤΖΙΜΑ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΜΑ Κ.3-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο11/05/2417:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.4-2
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο11/05/2417:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΣΙΤΟΣ Ι.3-2
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/05/2417:30ΔΟΣΗΣ Λ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.1-6
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο11/05/2417:30ΝΕΟΣ Κ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.3-4
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή12/05/2412:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-1
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/05/2415:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.2-6
ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/05/2419:30ΔΟΣΗΣ Λ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.0-11


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Τετάρτη15/05/2418:00ΔΟΣΗΣ Λ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.1-1
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή19/05/2412:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.2-2
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΠΕΙΡΩΤΑΝΠΛΑΤΑΝΙΑΣΚυριακή19/05/2413:00ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Κ.5-3
Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΖΙΤΣΑΣΚυριακή19/05/2413:00ΔΟΣΗΣ Λ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΙΧΑΣ Σ.0-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή19/05/2415:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.2-2
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/05/2415:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΝΤΟΣ Α.4-1
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή19/05/2417:30ΝΕΟΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.2-4