Hall of brands
Δωδώνη
Lexis Edu
Παπαδόπουλος Βικος
Μπαράτσας
Γκλινάβος
Παπαμάνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ Β ΟΜΙΛΟΣ 2022-23

<< MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ Α ΟΜΙΛΟΣ 2022-23
ΑΓΩΝΕΣ PLAY OFF B ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Α ΟΜΙΛΟΥ 2022-2023 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο05/11/2215:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.2-2
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή06/11/2215:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.2-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή06/11/2215:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή06/11/2215:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-5
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή06/11/2215:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Λ.2-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο12/11/2215:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.0-3
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο12/11/2215:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Χ.4-2
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή13/11/2215:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Λ.5-2
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή13/11/2215:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.2-1
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή13/11/2215:45ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΗΛΙΑ Ε.0-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο19/11/2215:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.2-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣάββατο19/11/2215:00ΒΛΑΧΟΣ Γ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.2-1
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή20/11/2215:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΧΑΤΖΗΣ Κ.2-3
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή20/11/2215:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.0-5
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή20/11/2215:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΔΟΣΗΣ Λ.1-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο26/11/2215:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.3-4
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο26/11/2215:00ΒΛΑΧΟΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.2-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή27/11/2215:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΖΙΜΑ Μ.1-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή27/11/2215:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-2
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή27/11/2215:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.4-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο03/12/2215:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.2-1
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/12/2217:15ΒΛΑΧΟΣ Γ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Λ.2-1
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο03/12/2219:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΣ Κ.2-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή04/12/2215:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΓΩΓΟΥ Α.7-0
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή04/12/2215:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ.4-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο10/12/2215:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΓΩΓΟΥ Α.1-4
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/12/2215:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΜΙΧΑΣ Σ.0-1
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο10/12/2215:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.0-4
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τρίτη20/12/2218:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.0-6
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Πέμπτη22/12/2217:00ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/12/2218:45ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.0-2
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή18/12/2215:00ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.4-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή18/12/2215:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.0-2
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή18/12/2217:15ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.1-2
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη11/01/2315:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΧΑΤΖΗΣ Κ.0-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο07/01/2315:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.3-5
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο07/01/2315:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΩΓΟΥ Α.3-1
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο07/01/2316:15ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΔΟΣΗΣ Λ.0-4
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή08/01/2315:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΧΑΤΖΗΣ Κ.1-4
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή08/01/2315:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΗΛΙΑ Ε.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο14/01/2315:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.0-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/01/2317:15ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΓΩΓΟΥ Α.3-0
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή15/01/2315:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.1-2
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή15/01/2315:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.0-5
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη25/01/2315:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.5-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο21/01/2315:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.1-0
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/01/2317:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή22/01/2315:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΟΣΗΣ Λ.7-1
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή22/01/2315:00ΒΛΑΧΟΣ Γ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.2-3
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/01/2317:45ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.1-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο28/01/2315:15ΝΕΟΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΓΩΓΟΥ Α.0-4
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο28/01/2315:15ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΧΑΤΖΗΣ Κ.0-4
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/01/2319:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή29/01/2315:15ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-5
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή29/01/2315:15ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/02/2315:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.7-3
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο04/02/2315:30ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.3-2
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο04/02/2315:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-2
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή05/02/2315:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.4-0
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή05/02/2317:15ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.0-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο11/02/2315:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΧΑΤΖΗΣ Κ.0-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή12/02/2315:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.3-2
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή12/02/2315:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.2-2
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/02/2317:15ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Λ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-2
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα13/02/2317:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Σάββατο18/02/2315:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.1-1
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο18/02/2315:45ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π.1-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο18/02/2315:45ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΓΩΓΟΥ Α.1-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή19/02/2315:45ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΤΖΙΜΑ Μ.4-3
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/02/2319:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο04/03/2316:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.3-0
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή05/03/2316:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΑΣΣΟΣ Δ.3-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή05/03/2316:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΔΟΣΗΣ Λ.2-4
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή05/03/2316:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΓΩΓΟΥ Α.0-1
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή05/03/2316:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.3-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο11/03/2316:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.2-4
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο11/03/2316:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-2
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο11/03/2317:15ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π.1-2
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή12/03/2316:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.3-1
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή12/03/2316:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΝΕΟΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-3


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/03/2316:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.3-1
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο18/03/2316:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.4-1
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/03/2315:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-4
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή19/03/2316:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.2-2
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή19/03/2316:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.2-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο25/03/2316:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π.2-0
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣάββατο25/03/2316:30ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΙΧΑΣ Σ.1-4
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/03/2317:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΧΑΤΖΗΣ Κ.7-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή26/03/2317:00ΒΛΑΧΟΣ Γ., ΔΟΣΗΣ Λ., ΓΩΓΟΥ Α.1-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή26/03/2317:30ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.1-2