Παπαμάνος
Γκλινάβος
Δωδώνη
Μπαράτσας
Παπαδόπουλος Βικος
Lexis Edu
Hall of brands

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
HALL OF BRANDS Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2022-23


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο22/10/2216:45ΝΕΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.4-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο22/10/2219:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.3-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή23/10/2216:45ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.2-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή23/10/2216:45ΠΑΝΟΣ Ι., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.3-3
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή23/10/2216:45ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΠΑΣΙΑΣ Α.1-3
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΡΥΑΣ Κυριακή23/10/2216:45ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.0-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή23/10/2216:45ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-2
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή23/10/2216:45ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.2-2
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή23/10/2216:45ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η.1-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Τετάρτη26/10/2216:45ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Τετάρτη26/10/2216:45ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.0-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη26/10/2216:45ΦΙΤΣΑΣ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.1-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Τετάρτη26/10/2216:45ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.6-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Τετάρτη26/10/2216:45ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-2
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Τετάρτη26/10/2216:45ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.5-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη26/10/2216:45ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-4
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη26/10/2216:45ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη26/10/2216:45ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.5-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο29/10/2216:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.4-1
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο29/10/2219:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-3
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή30/10/2215:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.3-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΡΥΑΣ Κυριακή30/10/2215:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.6-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή30/10/2215:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-2
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή30/10/2215:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.1-3
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή30/10/2215:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.1-2
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή30/10/2215:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΠΑΣΙΑΣ Α.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή30/10/2217:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο05/11/2215:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-2
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο05/11/2215:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-6
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο05/11/2215:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.3-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο05/11/2215:30ΝΕΟΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.0-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΡΥΑΣ Κυριακή06/11/2215:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή06/11/2215:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή06/11/2215:30ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.0-5
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή06/11/2215:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΑΣΙΑΣ Α.5-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή06/11/2215:30ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη09/11/2215:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Τετάρτη09/11/2215:30ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη09/11/2215:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.4-0
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Τετάρτη09/11/2215:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη09/11/2215:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη09/11/2215:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη09/11/2216:45ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.2-0
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη09/11/2218:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.1-6
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη16/11/2217:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο12/11/2215:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο12/11/2215:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο12/11/2215:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.4-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο12/11/2215:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.9-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΡΥΑΣ Κυριακή13/11/2215:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.1-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή13/11/2215:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π.2-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή13/11/2215:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-2
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή13/11/2215:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή13/11/2215:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η.1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο19/11/2215:00ΝΕΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ.5-1
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο19/11/2217:15ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.5-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο19/11/2217:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο19/11/2218:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.7-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή20/11/2215:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.1-0
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή20/11/2215:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-1
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή20/11/2215:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή20/11/2215:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή20/11/2215:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.0-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο26/11/2215:00ΝΕΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.2-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο26/11/2215:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.0-4
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο26/11/2215:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣEPIRUS SPORTΣάββατο26/11/2217:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.3-0
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή27/11/2215:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΚΡΥΑΣ Κυριακή27/11/2215:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-3
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή27/11/2215:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.3-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή27/11/2215:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-4
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή27/11/2215:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.0-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο03/12/2215:00ΝΕΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.2-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο03/12/2218:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-0
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή04/12/2215:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-2
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή04/12/2215:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή04/12/2215:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.7-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή04/12/2215:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.7-0
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/12/2218:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.1-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Τετάρτη14/12/2215:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη14/12/2217:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.5-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο10/12/2215:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-4
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/12/2217:15ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-5
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο10/12/2217:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.3-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη21/12/2215:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-3
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη21/12/2215:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.0-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΚΡΥΑΣ Τετάρτη21/12/2215:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΣΚΑΣ Π.0-4
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣΤετάρτη21/12/2215:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.1-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Τετάρτη21/12/2215:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.3-2
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη21/12/2217:15ΦΙΤΣΑΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο17/12/2215:00ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο17/12/2215:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.5-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο17/12/2215:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.4-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Σάββατο17/12/2215:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.0-2
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο17/12/2216:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.1-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή18/12/2215:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η.1-2
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή18/12/2215:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.2-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή18/12/2215:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.1-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή18/12/2215:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο07/01/2315:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.0-6
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο07/01/2315:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο07/01/2316:15ΝΕΟΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή08/01/2315:00ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΤΣΙΤΟΣ Μ.4-0
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή08/01/2315:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.0-4
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή08/01/2315:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-6
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή08/01/2315:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.0-2
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή08/01/2317:15ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.2-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Δευτέρα09/01/2317:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΣΙΣΚΑΣ Π.2-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο14/01/2315:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.4-3
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο14/01/2315:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.6-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/01/2315:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο14/01/2317:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.5-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή15/01/2315:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η.6-3
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή15/01/2315:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΙΣΚΑΣ Π.4-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή15/01/2315:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή15/01/2315:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή15/01/2315:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.1-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο21/01/2315:00ΝΕΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.0-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο21/01/2315:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-8
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/01/2315:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.0-1
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο21/01/2317:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή22/01/2315:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-2
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή22/01/2315:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.2-0
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή22/01/2315:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.2-3
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή22/01/2315:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.3-2
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/01/2315:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.0-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/01/2315:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.3-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο28/01/2315:15ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Σάββατο28/01/2315:15ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.1-4
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο28/01/2315:15ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.2-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/01/2317:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-3
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή29/01/2315:15ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή29/01/2315:15ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η.3-1
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή29/01/2315:15ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή29/01/2315:15ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-7


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο04/02/2315:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.1-1
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο04/02/2315:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο04/02/2316:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ.2-1
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/02/2317:45ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή05/02/2315:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή05/02/2315:30ΝΕΟΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.3-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή05/02/2315:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΝΟΣ Ι., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.6-2
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή05/02/2315:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΑΣΣΟΣ Δ.1-0
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή05/02/2315:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο11/02/2315:30ΝΕΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Σάββατο11/02/2315:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.1-5
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο11/02/2315:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΙΣΚΑΣ Π.2-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο11/02/2315:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η.0-1
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣEPIRUS SPORTΣάββατο11/02/2316:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.3-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή12/02/2315:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.4-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή12/02/2315:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.0-2
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή12/02/2315:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-3
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/02/2319:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΤΣΙΤΟΣ Μ.4-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο18/02/2315:45ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο18/02/2315:45ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο18/02/2315:45ΝΕΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΣΙΑΣ Α.4-1
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο18/02/2315:45ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΟΥΚΟΣ Χ.1-0
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/02/2317:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΠΑΝΟΣ Ι.8-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/02/2319:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή19/02/2315:45ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή19/02/2315:45ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή19/02/2315:45ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.4-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη22/02/2316:00ΝΕΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΤΖΗΣ Κ.1-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΟΣΜΗΡΑΣΤετάρτη22/02/2316:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη22/02/2316:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη22/02/2316:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-5
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Τετάρτη22/02/2316:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.0-2
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Τετάρτη22/02/2316:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-1
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Τετάρτη22/02/2316:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.0-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη22/02/2317:15ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-3
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη22/02/2319:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.3-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Σάββατο25/02/2316:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.0-3
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο25/02/2316:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.0-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο25/02/2316:00ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο25/02/2316:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.6-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο25/02/2316:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.6-2
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο25/02/2316:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.2-0
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/02/2317:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.2-3
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή26/02/2316:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.1-3
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή26/02/2316:00ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.0-4


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο04/03/2316:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.1-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο04/03/2316:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.4-0
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Σάββατο04/03/2316:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο04/03/2317:00ΝΕΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.3-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο04/03/2317:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-0
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/03/2319:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή05/03/2316:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.6-0
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή05/03/2316:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή05/03/2316:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.0-3


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο11/03/2316:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Ι.1-1
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο11/03/2316:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο11/03/2316:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.2-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο11/03/2316:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο11/03/2316:15ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΣ Κ.2-0
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή12/03/2316:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ.3-3
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή12/03/2316:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.2-3
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή12/03/2316:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.0-4
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή12/03/2316:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.2-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη15/03/2316:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.1-0
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Τετάρτη15/03/2316:00ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΧΑΤΖΗΣ Κ.1-0
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Τετάρτη15/03/2316:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη15/03/2316:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΤΖΙΜΑ Μ.0-3
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Τετάρτη15/03/2316:15ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-5
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΜΦΙΘΕΑΣ Τετάρτη15/03/2317:15ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-4
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη15/03/2317:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΔΟΣΗΣ Λ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη15/03/2318:00ΝΕΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.1-0
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη15/03/2319:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.4-6


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο18/03/2316:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.1-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο18/03/2316:00ΝΕΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.1-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣΣάββατο18/03/2316:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-4
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο18/03/2316:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΡΥΑΣ Σάββατο18/03/2316:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.4-0
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή19/03/2316:00ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-5
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή19/03/2316:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ.3-3
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή19/03/2316:00ΣΙΝΤΟΡΗΣ Μ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.4-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/03/2317:15ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Τετάρτη22/03/2316:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΖΙΜΑ Μ.2-1
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη22/03/2316:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΧΑΤΖΗΣ Κ.1-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Τετάρτη22/03/2316:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ Τετάρτη22/03/2316:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ.3-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Τετάρτη22/03/2316:30ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-0
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Τετάρτη22/03/2317:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΓΟΥΚΟΣ Χ.1-2
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη22/03/2317:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΔΟΣΗΣ Λ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη22/03/2318:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη22/03/2318:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο25/03/2316:30ΝΕΟΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.0-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο25/03/2316:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-3
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο25/03/2316:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-0
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.EPIRUS SPORTΣάββατο25/03/2317:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή26/03/2300:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.0-3 α.α.
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/03/2317:15ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή26/03/2317:30ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-3
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή26/03/2317:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-6
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή26/03/2317:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΓΟΥΚΟΣ Χ.0-5


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣάββατο01/04/2300:003-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο01/04/2317:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΝΕΟΣ Κ.5-0
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο01/04/2317:15ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Ι.1-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο01/04/2317:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΔΟΣΗΣ Λ.2-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή02/04/2317:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.0-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή02/04/2317:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Χ.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή02/04/2317:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.9-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή02/04/2317:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.3-0
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή02/04/2317:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-3


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΤετάρτη05/04/2300:000-3 α.α.
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη05/04/2317:15ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη05/04/2317:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.1-0
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΤετάρτη05/04/2317:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.3-0
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Τετάρτη05/04/2317:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.2-3
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Τετάρτη05/04/2317:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.0-5
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη05/04/2317:30ΝΕΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.2-4
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη05/04/2317:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΑΝΟΣ Ι.1-4
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη05/04/2319:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-1


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΣάββατο08/04/2300:003-0 α.α.
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο08/04/2317:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-4
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο08/04/2317:30ΝΕΟΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Λ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο08/04/2317:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ.3-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο08/04/2317:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.3-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο08/04/2317:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.0-2
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Σάββατο08/04/2317:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.0-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή09/04/2317:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΧΑΤΖΗΣ Κ.3-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή09/04/2317:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.6-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΤετάρτη19/04/2300:003-0 α.α.
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη19/04/2317:15ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.0-3
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη19/04/2317:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-3
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Τετάρτη19/04/2317:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η.0-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Τετάρτη19/04/2317:30ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.0-6
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Τετάρτη19/04/2317:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη19/04/2319:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη19/04/2319:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝEPIRUS SPORTΣάββατο29/04/2317:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.2-0


31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο22/04/2316:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Ι.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο22/04/2317:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΠΑΣΙΑΣ Α.10-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο22/04/2317:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.4-2
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο22/04/2317:30ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.3-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚυριακή23/04/2300:000-3 α.α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή23/04/2317:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.2-4
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή23/04/2317:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.5-0
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή23/04/2317:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΜΑ Μ.1-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή23/04/2317:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.1-4


32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΤετάρτη26/04/2300:003-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Τετάρτη26/04/2317:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β.2-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Τετάρτη26/04/2317:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη26/04/2317:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη26/04/2317:30ΝΕΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ.4-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Τετάρτη26/04/2317:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.2-4
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη26/04/2317:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.3-2
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΜΦΙΘΕΑΣ Τετάρτη26/04/2317:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.2-5
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη26/04/2319:45ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-2


33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΤετάρτη03/05/2300:000-3 α.α.
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΤετάρτη03/05/2300:003-0 α.α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη03/05/2317:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.0-1
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Τετάρτη03/05/2317:30ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-4
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Τετάρτη03/05/2317:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.1-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Τετάρτη03/05/2317:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-3
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη03/05/2317:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΓΚΕΛΗΣ Θ.3-5
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη03/05/2317:30ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τετάρτη03/05/2317:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-0


34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο06/05/2317:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΔΟΣΗΣ Λ.0-0
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο06/05/2317:30ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.0-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΚυριακή07/05/2300:003-0 α.α.
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚυριακή07/05/2300:003-0 α.α.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή07/05/2317:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή07/05/2317:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΣ Β., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.4-0
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή07/05/2317:30ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή07/05/2317:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.5-0
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/05/2319:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-4