Γκλινάβος
Hall of brands
Δωδώνη
Παπαδόπουλος Βικος
Παπαμάνος
Μπαράτσας
Lexis Edu

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Πρωτάθλημα Υποδομών SL - Κ17

<< Πρωτάθλημα Υποδομών SL - Κ15
Πρωτάθλημα Υποδομών SL - Κ20 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ1-0
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ο.Κ.2-0
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΒΕΡΟΙΑ2-1
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ.Κυριακή14/09/1414:001-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ6-1
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ1-1
Π.Α.Ο.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ3-1
Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣάββατο03/01/1513:001-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ4-0
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.0-3
SKODA ΞΑΝΘΗ - Α.Ο.Κ.4-0
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΒΕΡΟΙΑΣάββατο27/09/1412:001-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΕΡΟΙΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ0-0
Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ1-2
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - Π.Α.Ο.Κ.0-6
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣάββατο04/10/1414:000-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ1-1
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ2-1
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο.Κ.2-1
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥΣάββατο11/10/1412:003-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ2-0
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - Α.Ο.Κ.2-3
ΒΕΡΟΙΑ - Π.Α.Ο.Κ.0-5
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - SKODA ΞΑΝΘΗΣάββατο18/10/1411:000-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ1-0
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ3-0
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ3-0 α.α.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΚυριακή26/10/1411:000-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ1-1
ΒΕΡΟΙΑ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ3-2
Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ2-1
Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΚυριακή02/11/1414:000-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ2-4
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ3-2
SKODA ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Ο.Κ.1-0
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.Κ.Κυριακή09/11/1413:003-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ0-1
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ0-3 α.α.
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ6-0
ΒΕΡΟΙΑ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΤετάρτη08/04/1500:000-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Α.Ο.Κ.4-0
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΒΕΡΟΙΑ2-0
Π.Α.Ο.Κ. - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ6-0
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο29/11/1400:003-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ1-1
Α.Ο.Κ. - Π.Α.Ο.Κ.0-4
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ0-1
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣάββατο06/12/1411:000-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ2-1
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ3-0
Α.Ο.Κ. - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ3-2
SKODA ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΚυριακή14/12/1411:000-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ο.Κ.0-0
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.0-0
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - SKODA ΞΑΝΘΗ0-3 α.α.
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΚυριακή21/12/1412:002-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ1-1
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ο.Κ.3-0
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΒΕΡΟΙΑ0-3
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ.Π.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο10/01/1513:000-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ3-0
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ0-2
Π.Α.Ο.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ1-0
Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣάββατο17/01/1513:000-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ3-0 α.α.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.0-1
SKODA ΞΑΝΘΗ - Α.Ο.Κ.3-1
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΒΕΡΟΙΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/01/1513:001-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΕΡΟΙΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ0-1
Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ0-3
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - Π.Α.Ο.Κ.0-3
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣάββατο31/01/1514:000-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ2-2
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ1-3
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο.Κ.3-1
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥΚυριακή08/02/1500:003-0 α.α.


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ0-4
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - Α.Ο.Κ.0-3 α.α.
ΒΕΡΟΙΑ - Π.Α.Ο.Κ.1-1
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - SKODA ΞΑΝΘΗΚυριακή15/02/1511:000-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ1-2
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ2-0
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ3-0 α.α.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΚυριακή22/02/1511:001-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ0-0
ΒΕΡΟΙΑ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ3-0 α.α.
Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ0-1
Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΚυριακή19/04/1500:002-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ3-0 α.α.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ2-0
SKODA ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Ο.Κ.0-1
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.Κ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο14/03/1513:154-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ0-2
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ0-3 α.α.
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ6-0
ΒΕΡΟΙΑ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣάββατο21/03/1500:000-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Α.Ο.Κ.4-0
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΒΕΡΟΙΑΑναβλήθηκε
Π.Α.Ο.Κ. - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ3-0
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/03/1513:000-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ1-0
Α.Ο.Κ. - Π.Α.Ο.Κ.0-1
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ3-0
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣάββατο04/04/1500:000-3 α.α.


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ1-0
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ0-3
Α.Ο.Κ. - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ3-0 α.α.
SKODA ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣάββατο25/04/1512:001-2


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ο.Κ.8-0
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.1-2
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - SKODA ΞΑΝΘΗ0-3 α.α.
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο02/05/1510:301-1