Παπαμάνος
Hall of brands
Μπαράτσας
Γκλινάβος
Δωδώνη
Παπαδόπουλος Βικος
Lexis Edu

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Πρωτάθλημα Υποδομών SL - Κ15

Πρωτάθλημα Υποδομών SL - Κ17 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ5-1
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ2-2
ΒΕΡΟΙΑ - Π.Α.Ο.Κ.2-8
Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣάββατο07/02/1500:000-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ0-3
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΒΕΡΟΙΑ0-1
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ10-0
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ο.Κ.7-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ3-1
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ2-3
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ2-0
Α.Ο.Κ. - Π.Α.Ο.Κ.0-5


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΕΡΟΙΑ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ1-1
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ6-0
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Α.Ο.Κ.5-3
Π.Α.Ο.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ5-1
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - Π.Α.Ο.Κ.0-3
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ0-1
Α.Ο.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ0-0
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ1-1
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ1-2
Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΒΕΡΟΙΑ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - SKODA ΞΑΝΘΗ1-2
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.Κ.0-0
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ5-0
Π.Α.Ο.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ5-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
SKODA ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ4-0
ΒΕΡΟΙΑ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ1-2
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.0-6
Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ0-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ1-0
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ0-4
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ1-1
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο.Κ.9-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΒΕΡΟΙΑ6-1
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ0-3 α.α.
Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ1-1
SKODA ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Ο.Κ.0-4


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ2-3
Π.Α.Ο.Κ. - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ3-0 α.α.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ1-1
ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ο.Κ.4-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
SKODA ΞΑΝΘΗ - Α.Ο.Κ.1-1
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ4-0
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ0-3 α.α.
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ.0-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΕΡΟΙΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ1-2
Α.Ο.Κ. - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ3-0 α.α.
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ2-0
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ1-3