Μπαράτσας
Lexis Edu
Γκλινάβος
Δωδώνη
Παπαμάνος
Hall of brands
Παπαδόπουλος Βικος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Γ Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20

Γ Κατηγορια Β Ομιλος 2019-20 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Σάββατο28/09/1917:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-2
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή29/09/1914:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.0-3 α.α.
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή29/09/1917:00ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΛΙΑΡΟΣ Π.4-0
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/09/1919:00ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε., ΔΟΣΗΣ Λ.2-2
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή06/10/1912:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.1-2
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή06/10/1914:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.3-0
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή06/10/1917:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.1-1
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή06/10/1917:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.4-1
Ρεπό: Α.Π.Ο.Ε.Λ.

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο12/10/1916:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε., ΖΙΑΚΑΣ Χ.3-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο12/10/1919:30ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.0-3 α.α.
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή13/10/1912:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.3-1
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή13/10/1916:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-2
Ρεπό: Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή20/10/1900:000-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή20/10/1913:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.6-0
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή20/10/1915:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.3-1
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή20/10/1916:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.0-0
Ρεπό: Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.3-0 α.α.
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή03/11/1912:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-2
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή03/11/1915:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΛΙΑΡΟΣ Π.1-0
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή03/11/1917:15ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.5-1
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ0-3 α.α.
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή10/11/1912:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΝΙΚΑΣ Χ.0-2
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή10/11/1915:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΗΛΙΑ Ε.0-1
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή10/11/1915:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.0-2
Ρεπό: ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.3-0 α.α.
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο16/11/1915:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.2-2
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή17/11/1912:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-0
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή17/11/1919:30ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.0-3
Ρεπό: Α.Ε.ΡΙΖΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ0-3 α.α.
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή24/11/1915:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.0-2
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή24/11/1915:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.1-4
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή24/11/1915:00ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-3
Ρεπό: Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.3-0
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή08/12/1915:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.4-0
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή08/12/1915:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.0-1
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή08/12/1919:30ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε., ΓΙΩΤΗΣ Κ.3-0
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.3-0 α.α.
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή26/01/2012:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΛΙΑΡΟΣ Π.0-2
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή26/01/2015:00ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.3-1
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/01/2017:15ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.0-1
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή02/02/2011:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή02/02/2011:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-7
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή02/02/2015:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-1
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή02/02/2015:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΗΛΙΑ Ε.0-1
Ρεπό: Α.Π.Ο.Ε.Λ.

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.3-0 α.α.
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή09/02/2015:00ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΛΙΑΡΟΣ Π.0-4
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή09/02/2015:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.2-0
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή09/02/2019:30ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-4
Ρεπό: Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.3-0 α.α.
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή16/02/2012:000-3 α.α.
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή16/02/2015:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.1-1
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή16/02/2015:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.1-1
Ρεπό: Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ0-3 α.α.
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή23/02/2012:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΝΙΚΑΣ Χ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.4-0
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή23/02/2015:300-3 α.α.
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή23/02/2019:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.1-3
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.3-0 α.α.
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή08/03/2012:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.7-0
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή08/03/2012:30ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.4-3
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή08/03/2016:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.0-1
Ρεπό: ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥΑΣΦΑΚΑΣ
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Ρεπό: Α.Ε.ΡΙΖΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Ρεπό: Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.ΡΙΖΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ