Lexis Edu
Μπαράτσας
Δωδώνη
Παπαδόπουλος Βικος
Γκλινάβος
Hall of brands
Παπαμάνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2018-19


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο08/09/1817:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-2
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο08/09/1817:30ΝΕΟΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή09/09/1817:30ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.4-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή09/09/1817:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.3-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή09/09/1817:30ΣΤΕΦΑΝΟΥ Σ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-2
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή09/09/1817:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή09/09/1817:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΓΙΩΤΗΣ Κ.2-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη12/09/1819:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο15/09/1817:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-1
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο15/09/1817:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.0-0
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο15/09/1817:30ΝΕΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή16/09/1817:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.1-1
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή16/09/1817:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΩΤΗΣ Κ.5-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή16/09/1817:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-1
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή16/09/1817:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.3-6
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΝΗΣΟΥ Κυριακή16/09/1817:30ΣΤΕΦΑΝΟΥ Σ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.0-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο22/09/1817:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-1
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο22/09/1818:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-1
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή23/09/1817:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-2
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή23/09/1817:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΙΚΑΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.1-1
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή23/09/1817:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-0
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή23/09/1817:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή23/09/1817:00ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.5-2
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή23/09/1817:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο29/09/1817:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο29/09/1817:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-2
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο29/09/1817:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.0-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο29/09/1817:00ΝΕΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-5
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο29/09/1817:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.2-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή30/09/1817:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.5-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή30/09/1817:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-1
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή30/09/1817:00ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΝΟΣ Σ.2-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο06/10/1816:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.3-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο06/10/1819:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.0-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή07/10/1816:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-3
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή07/10/1816:30ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΓΟΡΑΣ Κ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή07/10/1816:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.2-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΝΗΣΟΥ Κυριακή07/10/1816:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΙΩΤΗΣ Κ.2-3
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή07/10/1816:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-2
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή07/10/1816:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο20/10/1816:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.0-3
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο20/10/1816:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.5-1
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο20/10/1816:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο20/10/1816:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-1
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο20/10/1816:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.2-0
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο20/10/1816:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-2
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο20/10/1816:00ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.0-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή21/10/1816:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.3-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο27/10/1816:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ.1-2
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο27/10/1816:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο27/10/1816:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο27/10/1818:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή28/10/1815:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ.2-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΝΗΣΟΥ Κυριακή28/10/1815:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.3-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή28/10/1815:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.1-4
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή28/10/1815:00ΝΕΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο03/11/1815:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο03/11/1815:000-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο03/11/1815:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο03/11/1815:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.2-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή04/11/1814:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή04/11/1814:00ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΙΩΤΗΣ Κ.2-0
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή04/11/1815:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.5-0
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή04/11/1815:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.1-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΣάββατο10/11/1800:003-0 α.α.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο10/11/1815:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-3
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο10/11/1817:15ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.1-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΝΗΣΟΥ Κυριακή11/11/1815:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΑΓΟΡΑΣ Κ.2-4
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή11/11/1815:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.2-3
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή11/11/1815:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.1-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή11/11/1815:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.4-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή11/11/1817:15ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.2-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο17/11/1815:00ΝΕΟΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο17/11/1815:000-3 α.α.
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΝΗΣΟΥ Κυριακή18/11/1815:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή18/11/1815:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή18/11/1815:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή18/11/1815:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή18/11/1815:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.0-0
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή18/11/1815:15ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.3-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο24/11/1815:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο24/11/1815:00
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο24/11/1815:00
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο24/11/1815:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο24/11/1815:00
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/11/1817:15
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή25/11/1814:00
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή25/11/1818:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο01/12/1800:00
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο01/12/1815:00
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο01/12/1815:00
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή02/12/1815:00
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΝΗΣΟΥ Κυριακή02/12/1815:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή02/12/1815:00
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή02/12/1815:00
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή02/12/1815:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο08/12/1800:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο08/12/1815:00
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο08/12/1815:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο08/12/1815:00
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο08/12/1815:00
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο08/12/1817:15
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή09/12/1815:00
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή09/12/1815:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο15/12/1815:00
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο15/12/1815:00
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο15/12/1815:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή16/12/1800:00
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή16/12/1815:00
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΝΗΣΟΥ Κυριακή16/12/1815:00
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή16/12/1815:00


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο05/01/1900:00
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο05/01/1915:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο05/01/1915:00
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο05/01/1915:00
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο05/01/1915:00
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο05/01/1917:15
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή06/01/1915:00
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή06/01/1915:00


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ