Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Πρωταθλημα Προπαιδων Α "Στεφανος Γεράσης"
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 14/10/17 | 10:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 6-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 14/10/17 | 11:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-9 |
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 14/10/17 | 12:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 10-0 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 15/10/17 | 10:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 9-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 15/10/17 | 11:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 5-1 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 15/10/17 | 13:00 | ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π. | 3-8 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 16/12/17 | 13:15 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-2 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Τετάρτη | 18/10/17 | 19:15 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 0-4 |
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 21/10/17 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-5 |
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | Κ.Ε.ΚΩ.Π. | Σάββατο | 21/10/17 | 11:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 0-9 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Σάββατο | 21/10/17 | 13:30 | ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. | 1-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 22/10/17 | 10:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο. | 5-1 |
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 22/10/17 | 10:30 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 1-2 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Πέμπτη | 02/11/17 | 15:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-6 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 04/11/17 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 3-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 04/11/17 | 11:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 1-12 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 04/11/17 | 12:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. | 5-0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 04/11/17 | 12:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 5-0 |
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 04/11/17 | 13:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 5-3 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 05/11/17 | 11:45 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο. | 5-0 |
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Κ.Ε.ΚΩ.Π. | Κυριακή | 05/11/17 | 13:00 | ΝΕΟΣ Κ. | 2-8 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 11/11/17 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 10-1 |
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 12/11/17 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-1 |
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 12/11/17 | 10:30 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α. | 1-3 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 12/11/17 | 10:30 | ΧΑΡΙΣΗΣ Ν. | 1-4 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 12/11/17 | 10:30 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 5-0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Τετάρτη | 15/11/17 | 16:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 0-6 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Τετάρτη | 15/11/17 | 16:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 1-4 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | Κ.Ε.ΚΩ.Π. | Σάββατο | 18/11/17 | 10:30 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 1-4 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 18/11/17 | 11:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο. | 2-8 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 18/11/17 | 11:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 1-2 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 18/11/17 | 13:00 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 3-1 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Σάββατο | 18/11/17 | 13:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 7-1 |
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 19/11/17 | 10:30 | ΧΑΡΙΣΗΣ Ν. | 1-6 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 19/11/17 | 11:00 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 1-3 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 25/11/17 | 11:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 2-2 |
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 25/11/17 | 12:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο. | 6-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 25/11/17 | 13:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-2 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 25/11/17 | 13:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 5-0 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 25/11/17 | 13:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 5-3 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 25/11/17 | 13:00 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 1-4 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 26/11/17 | 11:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-7 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Τρίτη | 05/12/17 | 16:30 | ΠΑΝΟΣ Σ. | 0-2 |
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | Κ.Ε.ΚΩ.Π. | Σάββατο | 09/12/17 | 10:30 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 2-4 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 09/12/17 | 11:00 | ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν. | 0-8 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 09/12/17 | 11:00 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 0-3 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 09/12/17 | 12:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 4-3 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 09/12/17 | 13:30 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 2-4 |
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 10/12/17 | 12:00 | ΑΛΕΞΙΟΥ Π. | 1-0 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 13/01/18 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 4-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 13/01/18 | 12:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-2 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 13/01/18 | 12:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο. | 5-2 |
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 13/01/18 | 13:00 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 1-2 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 13/01/18 | 13:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 2-0 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 14/01/18 | 11:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 6-0 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Τετάρτη | 24/01/18 | 16:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 3-4 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 20/01/18 | 10:30 | ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β. | 8-0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 20/01/18 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 0-8 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 20/01/18 | 10:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 8-3 |
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 20/01/18 | 11:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-1 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 20/01/18 | 13:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-2 |
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 17/02/18 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-3 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 17/02/18 | 13:30 | ΝΕΟΣ Κ. | 4-1 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 27/01/18 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 2-4 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 27/01/18 | 10:30 | ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε. | 7-0 |
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | Κ.Ε.ΚΩ.Π. | Σάββατο | 27/01/18 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 4-2 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 27/01/18 | 10:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 8-0 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 27/01/18 | 12:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 4-2 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 28/01/18 | 13:30 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 5-1 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Τετάρτη | 14/03/18 | 16:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 0-0 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 03/02/18 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 2-5 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 03/02/18 | 13:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 3-1 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 04/02/18 | 13:00 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ. | 2-1 |
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 04/02/18 | 13:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-3 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 17/02/18 | 11:00 | ΝΕΟΣ Κ. | 6-2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 17/02/18 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-4 |
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 24/03/18 | 12:00 | ΚΟΛΙΟΣ Μ. | 1-2 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 10/02/18 | 11:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 1-1 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 10/02/18 | 12:30 | ΤΣΑΝΤΑΣ Δ. | 4-1 |
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 11/02/18 | 11:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 4-1 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 11/02/18 | 11:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 0-3 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 11/02/18 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-0 |
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | Κ.Ε.ΚΩ.Π. | Σάββατο | 24/03/18 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-0 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Πέμπτη | 05/04/18 | 17:30 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 1-4 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 24/02/18 | 10:30 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 8-2 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 24/02/18 | 10:30 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 1-1 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Κυριακή | 25/02/18 | 10:30 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 0-2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 25/02/18 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 7-1 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 25/02/18 | 11:00 | ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ. | 3-4 |
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 25/02/18 | 11:00 | ΣΤΥΛΙΟΥ Λ. | 8-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 25/02/18 | 11:00 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 3-7 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 03/03/18 | 11:00 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 7-3 |
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 03/03/18 | 12:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 2-2 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 03/03/18 | 13:00 | ΠΑΥΛΟΥ Ε. | 0-9 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 04/03/18 | 11:00 | ΛΙΟΝΤΟΣ Κ. | 11-0 |
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | Κ.Ε.ΚΩ.Π. | Κυριακή | 04/03/18 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-3 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 04/03/18 | 12:30 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 5-2 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 16/06/18 | 10:30 | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. | 2-4 |
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 10/03/18 | 13:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο. | 2-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 10/03/18 | 13:00 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 2-3 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 11/03/18 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 12-2 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Κυριακή | 11/03/18 | 10:30 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο. | 6-1 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 11/03/18 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 5-2 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Τρίτη | 13/03/18 | 16:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 1-3 |
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Τετάρτη | 14/03/18 | 18:15 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 5-0 |
16η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 17/03/18 | 10:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 5-1 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 17/03/18 | 10:30 | ΠΑΝΟΣ Σ. | 2-2 |
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 17/03/18 | 10:30 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 2-0 |
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 17/03/18 | 11:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-2 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 17/03/18 | 12:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 10-2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 17/03/18 | 13:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-2 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 18/03/18 | 11:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-0 |
17η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Παρασκευή | 30/03/18 | 19:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 3-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 31/03/18 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 0-1 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 31/03/18 | 10:30 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 1-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 31/03/18 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-4 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 31/03/18 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 4-0 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 01/04/18 | 10:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 8-0 |
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κ.Ε.ΚΩ.Π. | Δευτέρα | 02/04/18 | 16:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-1 |
18η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Τετάρτη | 11/04/18 | 16:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 6-1 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Τετάρτη | 11/04/18 | 16:00 | ΝΕΟΣ Κ. | 0-1 |
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Τετάρτη | 11/04/18 | 18:00 | ΤΑΣΗΣ Γ. | 11-2 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Τετάρτη | 11/04/18 | 18:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 5-2 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Πέμπτη | 12/04/18 | 19:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. | 0-4 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Παρασκευή | 13/04/18 | 16:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 5-3 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Τετάρτη | 18/04/18 | 19:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-6 |
19η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 14/04/18 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 4-2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 14/04/18 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 4-1 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 15/04/18 | 10:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 1-11 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 15/04/18 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 8-0 |
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 15/04/18 | 11:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-1 |
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | Κ.Ε.ΚΩ.Π. | Κυριακή | 15/04/18 | 13:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-4 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Τετάρτη | 06/06/18 | 18:00 | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. | 0-2 |
20η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 21/04/18 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 4-4 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 21/04/18 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 7-5 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 21/04/18 | 10:30 | ΤΣΑΝΤΑΣ Δ. | 9-0 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 21/04/18 | 12:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α. | 8-0 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 21/04/18 | 13:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 6-4 |
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 21/04/18 | 13:00 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 2-1 |
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 22/04/18 | 10:30 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 4-1 |
21η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | Τετάρτη | 25/04/18 | 17:45 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 5-2 |
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 28/04/18 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-7 |
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | Κ.Ε.ΚΩ.Π. | Σάββατο | 28/04/18 | 10:30 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 0-4 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 28/04/18 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-7 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 28/04/18 | 13:00 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 2-1 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 28/04/18 | 13:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 0-1 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 29/04/18 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-3 |
22η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 3-0 α.α. | |||
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 05/05/18 | 10:30 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 1-1 |
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | Κ.Ε.ΚΩ.Π. | Σάββατο | 05/05/18 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 4-6 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 05/05/18 | 12:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 3-4 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 06/05/18 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-13 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 06/05/18 | 12:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 7-0 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Πέμπτη | 24/05/18 | 16:30 | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. | 2-3 |
23η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 12/05/18 | 10:30 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 2-4 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 12/05/18 | 11:00 | ΝΕΟΣ Κ. | 1-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 12/05/18 | 12:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 2-3 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 13/05/18 | 10:30 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 0-5 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 13/05/18 | 13:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-5 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Τρίτη | 15/05/18 | 17:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-9 |
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 09/06/18 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-2 |
24η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | ΝΕΟΣ Κ. | 0-3 α.α. | |||
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 19/05/18 | 12:30 | ΝΕΟΣ Κ. | 7-0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 20/05/18 | 11:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 3-0 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Κυριακή | 20/05/18 | 11:00 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ. | 1-2 |
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | Κ.Ε.ΚΩ.Π. | Κυριακή | 20/05/18 | 12:00 | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. | 0-3 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 20/05/18 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 7-1 |
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Τετάρτη | 23/05/18 | 18:30 | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. | 1-4 |
25η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 26/05/18 | 10:30 | ΤΖΟΒΑΣ Λ. | 1-10 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 26/05/18 | 10:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 0-2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 26/05/18 | 11:00 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 8-3 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 26/05/18 | 12:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 3-1 |
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 26/05/18 | 13:00 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 2-3 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Τετάρτη | 30/05/18 | 16:30 | ΓΚΕΛΗΣ Θ. | 4-3 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Τετάρτη | 30/05/18 | 19:30 | ΓΚΕΛΗΣ Θ. | 11-0 |
26η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 02/06/18 | 10:00 | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. | 3-0 |
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α | Κ.Ε.ΚΩ.Π. | Σάββατο | 02/06/18 | 10:30 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 0-4 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 02/06/18 | 10:30 | ΠΑΝΟΣ Σ. | 2-2 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 02/06/18 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-6 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 03/06/18 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 6-2 |
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Τετάρτη | 06/06/18 | 18:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-6 |
ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Παρασκευή | 08/06/18 | 18:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 1-0 |