Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ηπείρου
Πέμπτη, 28/03/2024
» ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
» Ε.Ε. & ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
» ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΕΠΟ
» ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
» ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
» ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
» ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
» ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
» ΓΗΠΕΔΑ
» ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
» ΣΩΜΑΤΕΙΑ
» ΕΝΤΥΠΑ
» ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
» ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
» ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
» ΙΣΤΟΡΙΚΟ
» ΚΑΙΡΟΣ
» ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
» ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
» ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
Πληροφορίες
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
171 από 204
Αγωνιστική Περίοδος:
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Αποτέλεσμα
1.
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2023-2024
(1η φάση)
ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Τετάρτη
27/09/23
00:00
0-3
α.α.
2.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(2η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Σάββατο
30/09/23
17:00
3-2
3.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(3η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Τετάρτη
04/10/23
17:00
4-0
4.
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2023-2024
(2η φάση)
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
Τετάρτη
11/10/23
16:30
1-0
5.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(1η αγ.)
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Σάββατο
14/10/23
17:00
1-0
6.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(4η αγ.)
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
Τετάρτη
18/10/23
17:00
2-3
7.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(5η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Σάββατο
21/10/23
16:30
2-1
8.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(6η αγ.)
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΖΩΟΔΟΧΟΥ
Κυριακή
29/10/23
15:30
1-1
9.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(7η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Σάββατο
04/11/23
15:30
2-3
10.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(8η αγ.)
Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ
Κυριακή
12/11/23
15:00
0-0
11.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(9η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Σάββατο
18/11/23
15:00
0-0
12.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(3η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β
ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)
Σάββατο
25/11/23
10:30
0-3
α.α.
13.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(10η αγ.)
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
Σάββατο
25/11/23
15:00
6-2
14.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(4η αγ.)
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Σάββατο
02/12/23
10:30
8-0
15.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(11η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Σάββατο
02/12/23
15:00
1-1
16.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(12η αγ.)
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ
Κυριακή
10/12/23
15:00
3-4
17.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(5η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Σάββατο
16/12/23
10:00
1-8
18.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(13η αγ.)
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Τετάρτη
20/12/23
19:00
1-2
19.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(14η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Σάββατο
06/01/24
15:00
2-1
20.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(6η αγ.)
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Σάββατο
13/01/24
10:00
4-0
21.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(7η αγ.)
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό)
Σάββατο
20/01/24
12:30
5-0
22.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(15η αγ.)
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΟΣΜΗΡΑΣ
Σάββατο
20/01/24
15:00
3-1
23.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(2η αγ.)
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
EPIRUS SPORT
Σάββατο
27/01/24
10:30
10-0
24.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(16η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Σάββατο
27/01/24
15:15
2-2
25.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(17η αγ.)
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Σάββατο
03/02/24
15:30
2-0
26.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(8η αγ.)
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΕΤΣΟΒΟΥ
Κυριακή
04/02/24
11:00
9-1
27.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(9η αγ.)
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ
Σάββατο
10/02/24
13:00
4-1
28.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(18η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Σάββατο
10/02/24
15:30
0-2
29.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(19η αγ.)
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Κυριακή
18/02/24
15:45
0-1
30.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(10η αγ.)
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΡΥΑΣ
Σάββατο
24/02/24
10:00
4-0
31.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(21η αγ.)
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Σάββατο
02/03/24
16:00
1-7
32.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(20η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Τετάρτη
06/03/24
17:00
0-3
33.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(11η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Κυριακή
10/03/24
11:00
3-5
34.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(22η αγ.)
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
Κυριακή
10/03/24
16:00
0-0
35.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(12η αγ.)
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Σάββατο
23/03/24
11:15
6-2
36.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(23η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Σάββατο
23/03/24
16:30
7-1
37.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(24η αγ.)
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)
Σάββατο
30/03/24
16:30
38.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(25η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ
Σάββατο
06/04/24
17:30
39.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(26η αγ.)
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
Τετάρτη
10/04/24
17:30
40.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(27η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ
41.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(28η αγ.)
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
42.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(29η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
43.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(30η αγ.)
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
44.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(31η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
45.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(32η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
46.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(33η αγ.)
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
47.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(34η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ
48.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(35η αγ.)
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
49.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(36η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
50.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(37η αγ.)
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
51.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024
(38η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
52.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(1η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
0-3
α.α.
53.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(14η αγ.)
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
54.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(15η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β
55.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(16η αγ.)
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
56.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(17η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
57.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(18η αγ.)
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
58.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(19η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
59.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(20η αγ.)
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
60.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(21η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
61.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(22η αγ.)
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
62.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(23η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
63.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(24η αγ.)
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
64.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(25η αγ.)
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ