Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 19/10/19 | 11:00 | ||
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 19/10/19 | 12:00 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 19/10/19 | 12:30 | ||
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 20/10/19 | 10:00 | ||
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 20/10/19 | 12:00 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | SOCCER WORLD | Σάββατο | 02/11/19 | 10:30 | ||
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 02/11/19 | 12:00 | ||
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 02/11/19 | 12:30 | ||
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 03/11/19 | 10:00 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 03/11/19 | 11:30 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 09/11/19 | 10:00 | ||
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 09/11/19 | 10:30 | ||
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 09/11/19 | 10:30 | ||
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 09/11/19 | 12:00 | ||
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 09/11/19 | 12:30 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 16/11/19 | 11:00 | ||
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 16/11/19 | 11:00 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 16/11/19 | 12:00 | ||
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 17/11/19 | 10:30 | ||
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | SOCCER WORLD | Κυριακή | 17/11/19 | 13:00 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 23/11/19 | 10:00 | ||
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 23/11/19 | 12:00 | ||
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | SOCCER WORLD | Σάββατο | 23/11/19 | 13:00 | ||
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 10:30 | ||
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 24/11/19 | 11:00 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 11:00 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 01/12/19 | 11:00 | ||
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Κυριακή | 01/12/19 | 11:00 | ||
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 01/12/19 | 11:00 | ||
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 01/12/19 | 12:00 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | SOCCER WORLD | Σάββατο | 21/12/19 | 11:00 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 21/12/19 | 12:00 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 21/12/19 | 12:00 | ||
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 22/12/19 | 13:00 | ||
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 22/12/19 | 14:00 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 18/01/20 | 10:00 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 18/01/20 | 11:30 | ||
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 18/01/20 | 12:00 | ||
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 18/01/20 | 12:30 | ||
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 19/01/20 | 11:00 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 25/01/20 | 11:30 | ||
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 25/01/20 | 12:30 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 26/01/20 | 10:00 | ||
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Κυριακή | 26/01/20 | 11:00 | ||
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 26/01/20 | 11:00 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 15/02/20 | 11:00 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 11:30 | ||
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | SOCCER WORLD | Κυριακή | 16/02/20 | 12:00 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 16/02/20 | 12:00 | ||
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 12:30 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 22/02/20 | 10:30 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 22/02/20 | 10:30 | ||
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 22/02/20 | 11:00 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 22/02/20 | 11:00 | ||
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Κυριακή | 23/02/20 | 12:00 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 07/03/20 | 10:00 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 07/03/20 | 11:00 | ||
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 07/03/20 | 12:00 | ||
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | SOCCER WORLD | Σάββατο | 07/03/20 | 13:00 | ||
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Κυριακή | 08/03/20 | 12:30 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | |||||
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | |||||
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | |||||
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | EPIRUS SPORT | |||||
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ |