Παπαδόπουλος Βικος
Lexis Edu
Παπαμάνος
Μπαράτσας
Γκλινάβος
Hall of brands
Δωδώνη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ S.L. U-17


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - SKODA ΞΑΝΘΗΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή01/11/1500:000-2
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Κυριακή01/11/1500:000-1
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΚυριακή01/11/1500:000-1
Ρεπό: Π.Α.Ο.Κ.

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΤρίτη20/10/1512:000-1
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΣάββατο31/10/1512:001-0
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΒΕΡΟΙΑΣάββατο31/10/1514:001-1
Ρεπό: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ.Κυριακή04/10/1512:002-0
ΒΕΡΟΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ Κυριακή04/10/1512:002-1
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗΚυριακή04/10/1513:000-3
Ρεπό: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΚυριακή11/10/1511:002-1
Π.Α.Ο.Κ. - ΒΕΡΟΙΑΚυριακή11/10/1513:003-0
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΚυριακή11/10/1515:000-0
Ρεπό: SKODA ΞΑΝΘΗ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΚυριακή18/10/1510:002-0
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.Κυριακή18/10/1511:000-2
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ Κυριακή18/10/1511:003-1
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗΚυριακή25/10/1500:004-0
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΚυριακή25/10/1500:000-1
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΒΕΡΟΙΑΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή25/10/1513:001-0
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΤετάρτη28/10/1512:002-0
ΗΡΑΚΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.Τετάρτη28/10/1512:001-2
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΤετάρτη28/10/1512:001-2
Ρεπό: ΒΕΡΟΙΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ0-1
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ0-0
SKODA ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣάββατο07/11/1511:001-1
Ρεπό: Π.Α.Ο.Κ.

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ Σάββατο14/11/1511:000-1
ΒΕΡΟΙΑ - SKODA ΞΑΝΘΗΣάββατο14/11/1512:001-1
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.Σάββατο14/11/1514:000-1
Ρεπό: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΚυριακή22/11/1511:002-1
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑΚυριακή22/11/1512:000-0
Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΚυριακή22/11/1514:306-0
Ρεπό: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/11/1515:152-0
ΒΕΡΟΙΑ - Π.Α.Ο.Κ.Κυριακή29/11/1512:001-2
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Κυριακή29/11/1514:001-3
Ρεπό: SKODA ΞΑΝΘΗ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑΚυριακή06/12/1513:001-3
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΚυριακή06/12/1513:005-2
ΗΡΑΚΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗΚυριακή06/12/1514:002-1
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
SKODA ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Ο.Κ.Κυριακή13/12/1514:001-2
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΚυριακή13/12/1514:002-2
ΒΕΡΟΙΑ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΚυριακή13/12/1514:001-1
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗΚυριακή20/12/1511:000-1
Π.Α.Ο.Κ. - ΗΡΑΚΛΗΣ Κυριακή20/12/1511:002-0
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή20/12/1513:300-2
Ρεπό: ΒΕΡΟΙΑ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - SKODA ΞΑΝΘΗΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή10/01/1612:301-0
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΚυριακή10/01/1613:001-1
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Κυριακή10/01/1615:001-0
Ρεπό: Π.Α.Ο.Κ.

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ2-0
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΒΕΡΟΙΑ4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣάββατο16/01/1613:300-4
Ρεπό: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΕΡΟΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ Κυριακή24/01/1611:001-1
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗΚυριακή24/01/1611:000-1
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή24/01/1613:001-2
Ρεπό: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣάββατο30/01/1611:000-1
Π.Α.Ο.Κ. - ΒΕΡΟΙΑΣάββατο30/01/1612:000-2
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΣάββατο30/01/1613:002-1
Ρεπό: SKODA ΞΑΝΘΗ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.Κυριακή07/02/1611:000-3
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΚυριακή07/02/1613:005-1
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ Κυριακή07/02/1614:001-1
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΑναβλήθηκε
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΒΕΡΟΙΑΣάββατο20/02/1613:002-1
Π.Α.Ο.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗΚυριακή21/02/1613:003-0
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΣάββατο27/02/1611:002-0
ΗΡΑΚΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.Σάββατο27/02/1611:002-3
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣάββατο27/02/1613:001-2
Ρεπό: ΒΕΡΟΙΑ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΣάββατο26/03/1603:002-1
SKODA ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣάββατο26/03/1612:001-1
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑΣάββατο26/03/1612:002-1
Ρεπό: Π.Α.Ο.Κ.

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ Σάββατο12/03/1613:002-4
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.Σάββατο12/03/1613:002-4
ΒΕΡΟΙΑ - SKODA ΞΑΝΘΗΣάββατο12/03/1613:000-0
Ρεπό: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΣάββατο19/03/1611:002-0
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑΣάββατο19/03/1613:001-1
Π.Α.Ο.Κ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣάββατο19/03/1614:002-1
Ρεπό: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΕΡΟΙΑ - Π.Α.Ο.Κ.Σάββατο02/04/1612:001-1
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Σάββατο02/04/1614:003-1
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/04/1615:002-0
Ρεπό: SKODA ΞΑΝΘΗ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑΣάββατο09/04/1600:001-1
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣΣάββατο09/04/1600:003-0
ΗΡΑΚΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗΣάββατο09/04/1600:001-3
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΣάββατο16/04/1612:001-2
SKODA ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Ο.Κ.Σάββατο16/04/1613:000-4
ΒΕΡΟΙΑ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΣάββατο16/04/1614:002-4
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
Π.Α.Ο.Κ. - ΗΡΑΚΛΗΣ
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Ρεπό: ΒΕΡΟΙΑ