Γκλινάβος
Παπαδόπουλος Βικος
Δωδώνη
Παπαμάνος
Μπαράτσας
Hall of brands
Lexis Edu

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
Maison Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β Ομιλος 2020-21

<< Maison Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2020-21

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣάββατο12/09/2000:003-0 α.α.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο12/09/2017:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.7-2
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο12/09/2017:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β., ΝΙΚΑΣ Χ.0-3
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο12/09/2017:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.2-4
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή13/09/2017:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.1-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή13/09/2017:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.4-0
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή13/09/2017:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.2-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ0-3 α.α.
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο19/09/2017:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.2-2
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο19/09/2017:30ΝΕΟΣ Κ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Χ.1-3
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή20/09/2017:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ.3-3
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή20/09/2017:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.0-4
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΚυριακή20/09/2017:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.0-3 α.α.
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή20/09/2017:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.2-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣάββατο26/09/2000:003-0 α.α.
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο26/09/2017:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.2-2
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο26/09/2017:00ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.5-1
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο26/09/2017:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.6-3
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΚυριακή27/09/2017:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.5-0
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚυριακή27/09/2017:00ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-1
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή27/09/2019:30ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΓΩΓΟΥ Α.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ0-3 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣάββατο03/10/2017:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΝΙΚΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.3-2
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο03/10/2017:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-0
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή04/10/2014:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΣΗΠΑΚΗ Β.1-2
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή04/10/2017:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.4-0
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή04/10/2017:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Χ.1-7
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή04/10/2017:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΑΣΣΟΣ Δ.3-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΠΛΑΤΑΝΙΑΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ