Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής, 25/4/2024 18:05
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ενώσεως στην συνεδρίαση της 25/4/2024 αφού έλαβε υπόψιν της τα γραφόμενα στα Φ.... περισσότερα...
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ενώσεως στην συνεδρίαση της 25/4/2024 αφού έλαβε υπόψιν της τα γραφόμενα στα Φ.... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ, 20/4/2024 20:14
Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Ηπείρου καλεί τους κάτωθι ποδοσφαιριστές γεννημένους το 2010-11 να ... περισσότερα...
Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Ηπείρου καλεί τους κάτωθι ποδοσφαιριστές γεννημένους το 2010-11 να ... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ, 20/4/2024 20:13
Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Ηπείρου καλεί τις ποδοσφαιρίστριες οι οποίες ανήκουν στο ρό... περισσότερα...
Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Ηπείρου καλεί τις ποδοσφαιρίστριες οι οποίες ανήκουν στο ρό... περισσότερα...
Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (29η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ | ΚΟΣΜΗΡΑΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ. | 3-1 |
2. | ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΣΙΤΟΣ Ι. | 0-5 |
3. | Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ | ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:30 | ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΤΖΙΜΑ Κ. | 1-5 |
4. | Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΝΗΛΙΟΥ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:30 | ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ. | 2-1 |
5. | ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ | ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ., ΗΛΙΑ Ε. | 1-1 |
6. | Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν. | 2-5 |
7. | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:30 | ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο. | 1-3 |
8. | ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ | ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:30 | ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΣ Κ. | 1-2 |
9. | Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο) | Τετάρτη | 24/04/24 | 18:00 | ΣΙΣΚΑΣ Π., ΔΟΣΗΣ Λ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | 1-2 |
10. | Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ | ΖΩΟΔΟΧΟΥ | Τετάρτη | 24/04/24 | 18:00 | ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π. | 3-4 |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (15η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
11. | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Τρίτη | 23/04/24 | 18:30 | ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ. | 5-5 |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (15η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
12. | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:45 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ. | 0-9 |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α (13η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
13. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Πέμπτη | 25/04/24 | 16:00 | ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 4-1 |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (18η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
14. | ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Δευτέρα | 22/04/24 | 16:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β (16η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
15. | Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β | SOCCER WORLD | Τρίτη | 23/04/24 | 16:00 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Προσεχείς Αγώνες
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (30η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ | ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | Σάββατο | 27/04/24 | 17:30 | ||
2. | Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ | ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ | Σάββατο | 27/04/24 | 17:30 | ||
3. | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 27/04/24 | 19:00 | ||
4. | Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ | ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:30 | ||
5. | Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:30 | ||
6. | Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ | ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:30 | ||
7. | Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:30 | ||
8. | ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ | ΑΜΦΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:30 | ||
9. | Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ | ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:30 | ||
10. | Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:30 | ||
27η αγωνιστική | |||||||
11. | ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ | ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ | Τετάρτη | 01/05/24 | 18:00 | ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ. | |
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (24η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
12. | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ | ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ | Σάββατο | 27/04/24 | 17:30 | ||
13. | Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 12:30 | ||
14. | Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 12:30 | ||
15. | ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 15:00 | ||
16. | Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣ - ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ | ΖΙΤΣΑΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:30 | ||
17. | Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 19:30 | ||
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (16η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
18. | ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΚΡΥΑΣ | Τετάρτη | 01/05/24 | 16:00 | ||
10η αγωνιστική | |||||||
19. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | EPIRUS SPORT | Τετάρτη | 01/05/24 | 17:00 | ||
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (16η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
20. | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Τετάρτη | 01/05/24 | 17:00 | ||
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α (14η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
21. | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 27/04/24 | 12:00 | ||
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (9η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
22. | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 13:00 | ||
10η αγωνιστική | |||||||
23. | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Τετάρτη | 01/05/24 | 16:00 | ||
5η αγωνιστική | |||||||
24. | Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Τετάρτη | 01/05/24 | 16:30 | ||
16η αγωνιστική | |||||||
25. | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Τετάρτη | 01/05/24 | 17:00 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.