Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Κατηγορια Τζουνιορς Α 2015-16
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 17/10/15 | 10:30 | ||
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | LOCO CLUB | Σάββατο | 17/10/15 | 12:30 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 18/10/15 | 10:30 | ||
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Κυριακή | 18/10/15 | 12:30 | ||
PLAY ΑΡΤΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ PLAY | Κυριακή | 18/10/15 | 12:30 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | LOCO CLUB | Σάββατο | 24/10/15 | 12:15 | ||
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 25/10/15 | 10:30 | ||
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Κυριακή | 25/10/15 | 10:30 | ||
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Κυριακή | 25/10/15 | 11:30 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - PLAY ΑΡΤΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 25/10/15 | 12:45 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 31/10/15 | 10:00 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 31/10/15 | 10:30 | ||
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 31/10/15 | 12:30 | ||
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 31/10/15 | 13:15 | ||
PLAY ΑΡΤΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ PLAY | Κυριακή | 01/11/15 | 12:30 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Παρασκευή | 06/11/15 | 19:00 | ||
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Σάββατο | 07/11/15 | 11:30 | ||
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | LOCO CLUB | Σάββατο | 07/11/15 | 13:30 | ||
PLAY ΑΡΤΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ PLAY | Κυριακή | 08/11/15 | 12:00 | ||
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Κυριακή | 08/05/16 | 12:30 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 14/11/15 | 10:30 | ||
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 14/11/15 | 10:30 | ||
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 14/11/15 | 12:45 | ||
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - PLAY ΑΡΤΑΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 14/11/15 | 13:30 | ||
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Κυριακή | 15/11/15 | 12:45 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | LOCO CLUB | Σάββατο | 21/11/15 | 12:30 | ||
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 21/11/15 | 13:15 | ||
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Κυριακή | 22/11/15 | 10:30 | ||
PLAY ΑΡΤΑΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ PLAY | Κυριακή | 22/11/15 | 11:00 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 22/11/15 | 11:30 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 29/11/15 | 10:30 | ||
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Κυριακή | 29/11/15 | 11:00 | ||
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Παρασκευή | 04/12/15 | 19:00 | ||
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Τετάρτη | 09/12/15 | 16:00 | ||
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - PLAY ΑΡΤΑΣ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Κυριακή | 20/12/15 | 12:30 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 06/12/15 | 10:30 | ||
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 06/12/15 | 10:30 | ||
PLAY ΑΡΤΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ PLAY | Κυριακή | 06/12/15 | 11:00 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 06/12/15 | 12:30 | ||
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 07/05/16 | 10:30 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - PLAY ΑΡΤΑΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 12/12/15 | 10:30 | ||
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 12/12/15 | 11:00 | ||
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | LOCO CLUB | Κυριακή | 13/12/15 | 11:00 | ||
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Κυριακή | 13/12/15 | 12:30 | ||
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Τετάρτη | 16/12/15 | 19:00 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 09/01/16 | 10:00 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 09/01/16 | 12:30 | ||
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 10/01/16 | 12:30 | ||
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - PLAY ΑΡΤΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Κυριακή | 10/01/16 | 12:30 | ||
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Κυριακή | 15/05/16 | 10:30 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 27/02/16 | 12:30 | ||
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 27/02/16 | 12:30 | ||
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 27/02/16 | 12:30 | ||
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | SAINT GEORGE PARK | Κυριακή | 28/02/16 | 11:30 | ||
PLAY ΑΡΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ PLAY | Κυριακή | 28/02/16 | 12:30 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 05/03/16 | 11:00 | ||
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 05/03/16 | 11:00 | ||
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | SAINT GEORGE PARK | Σάββατο | 05/03/16 | 11:00 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 05/03/16 | 12:00 | ||
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - PLAY ΑΡΤΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 06/03/16 | 13:15 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Πλαστικό) | Σάββατο | 19/03/16 | 10:30 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 19/03/16 | 10:30 | ||
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - PLAY ΑΡΤΑΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 19/03/16 | 13:30 | ||
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 20/03/16 | 13:15 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Τετάρτη | 13/04/16 | 18:00 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 26/03/16 | 10:30 | ||
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | LOCO CLUB | Σάββατο | 26/03/16 | 11:00 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 27/03/16 | 11:00 | ||
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Κυριακή | 27/03/16 | 12:30 | ||
PLAY ΑΡΤΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ PLAY | Κυριακή | 27/03/16 | 12:30 |
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 02/04/16 | 10:30 | ||
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - PLAY ΑΡΤΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 02/04/16 | 11:00 | ||
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 02/04/16 | 13:00 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 03/04/16 | 12:15 | ||
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 03/04/16 | 13:00 |
16η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
PLAY ΑΡΤΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ PLAY | Σάββατο | 09/04/16 | 11:00 | ||
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | LOCO CLUB | Σάββατο | 09/04/16 | 12:30 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 10/04/16 | 10:30 | ||
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 10/04/16 | 10:30 | ||
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Τετάρτη | 13/04/16 | 17:45 |
17η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 16/04/16 | 10:30 | ||
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | LOCO CLUB | Σάββατο | 16/04/16 | 10:30 | ||
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 16/04/16 | 11:00 | ||
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Κυριακή | 17/04/16 | 11:00 | ||
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - PLAY ΑΡΤΑΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Τετάρτη | 20/04/16 | 18:00 |
18η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 23/04/16 | 10:30 | ||
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 23/04/16 | 12:00 | ||
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 23/04/16 | 12:00 | ||
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Δευτέρα | 25/04/16 | 19:00 | ||
PLAY ΑΡΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ PLAY | Κυριακή | 08/05/16 | 11:00 |