Τελευταίες Ανακοινώσεις
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ, 11/5/2024 05:19
Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Ηπείρου καλεί τις κάτωθι ποδοσφαιρίστριες να προσέλθουν στο ... περισσότερα...
Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Ηπείρου καλεί τις κάτωθι ποδοσφαιρίστριες να προσέλθουν στο ... περισσότερα...
Αποφαση Πειθαρχικης Επιτροπής, 10/5/2024 18:30
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ενώσεως στην συνεδρίαση της 8/5/2024 επιβάλλει την κάτωθι ποινή Στον Προπ... περισσότερα...
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ενώσεως στην συνεδρίαση της 8/5/2024 επιβάλλει την κάτωθι ποινή Στον Προπ... περισσότερα...
ΣΧΟΛΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ UEFA C 2η ΦΑΣΗ, 08/5/2024 09:40
Σας ενημερώνουμε, ότι στο χρονικό διάστημα 14.05.2024 έως 19.05.2024 θα λειτουργήσει η 2η φάση της Σχολής πρ... περισσότερα...
Σας ενημερώνουμε, ότι στο χρονικό διάστημα 14.05.2024 έως 19.05.2024 θα λειτουργήσει η 2η φάση της Σχολής πρ... περισσότερα...
Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (32η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Πέμπτη | 16/05/24 | 20:00 | ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β. | 1-2 |
33η αγωνιστική | |||||||
2. | Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ | ΚΟΣΜΗΡΑΣ | Σάββατο | 18/05/24 | 17:00 | ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ. | 1-2 |
3. | Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 18/05/24 | 18:00 | ΝΕΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β. | 4-1 |
4. | Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ | ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ | Σάββατο | 18/05/24 | 18:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Λ. | 2-0 |
5. | Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 19/05/24 | 18:00 | ΤΖΙΜΑ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΠΑΝΤΟΣ Α. | |
6. | Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ | ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 19/05/24 | 18:00 | ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | |
7. | Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ | ΖΩΟΔΟΧΟΥ | Κυριακή | 19/05/24 | 18:00 | ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ. | |
8. | Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 19/05/24 | 18:00 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | |
9. | ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ | Κυριακή | 19/05/24 | 18:00 | ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΜΙΧΑΣ Σ., ΤΖΙΜΑ Κ. | |
10. | Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ | ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ | Κυριακή | 19/05/24 | 18:00 | ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ. | |
11. | Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ | ΑΝΗΛΙΟΥ | Κυριακή | 19/05/24 | 18:00 | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ. | |
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (26η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
12. | Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 19/05/24 | 12:30 | ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α. | 2-2 |
13. | Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ | ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | Κυριακή | 19/05/24 | 13:00 | ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Κ. | 5-3 |
14. | Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΖΙΤΣΑΣ | Κυριακή | 19/05/24 | 13:00 | ΔΟΣΗΣ Λ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΙΧΑΣ Σ. | 0-1 |
15. | ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Κυριακή | 19/05/24 | 15:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο. | 2-2 |
16. | Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 19/05/24 | 15:30 | ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΝΤΟΣ Α. | |
17. | ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 | ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ | Κυριακή | 19/05/24 | 17:30 | ΝΕΟΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο. | |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (17η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
18. | Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Πέμπτη | 16/05/24 | 18:30 | ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΗΛΙΑ Ε., ΤΖΙΜΑ Κ. | 3-0 |
12η αγωνιστική | |||||||
19. | Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 18/05/24 | 10:00 | ΤΖΙΜΑ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΗΛΙΑ Ε. | 6-0 |
16η αγωνιστική | |||||||
20. | ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΚΡΥΑΣ | Σάββατο | 18/05/24 | 10:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Ι. | 3-0 |
10η αγωνιστική | |||||||
21. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 19/05/24 | 10:00 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΜΙΧΑΣ Σ. | |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (18η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
22. | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 18/05/24 | 12:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Ι. | 0-5 |
23. | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 19/05/24 | 10:00 | ΔΟΣΗΣ Λ., ΤΖΙΜΑ Κ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α. | 2-6 |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (17η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
24. | ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΚΡΥΑΣ | Πέμπτη | 16/05/24 | 16:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-5 |
25. | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Πέμπτη | 16/05/24 | 16:30 | ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ. | 0-0 |
18η αγωνιστική | |||||||
26. | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 18/05/24 | 10:00 | ΣΙΝΔΡΟΣ Ν. | 3-2 |
27. | ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | ΚΡΥΑΣ | Σάββατο | 18/05/24 | 12:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ. | 8-0 |
28. | Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 18/05/24 | 17:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | Αναβλήθηκε |
29. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 19/05/24 | 12:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 4-0 |
30. | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 19/05/24 | 13:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (20η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
31. | Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Σάββατο | 18/05/24 | 10:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ. | |
32. | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 18/05/24 | 12:00 | ΣΙΝΔΡΟΣ Ν. | |
33. | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W) | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 19/05/24 | 10:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | |
34. | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 19/05/24 | 10:00 | ΜΠΑΝΤΗΣ Χ. | |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (18η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
35. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 18/05/24 | 10:00 | ||
36. | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 18/05/24 | 10:00 | ||
37. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 18/05/24 | 11:00 | ||
38. | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 18/05/24 | 13:00 | ||
39. | Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 19/05/24 | 13:00 | ||
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β (18η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
40. | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 18/05/24 | 11:00 | ||
41. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 18/05/24 | 12:00 | ||
42. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 18/05/24 | 12:00 | ||
43. | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 18/05/24 | 13:00 | ||
44. | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 19/05/24 | 10:00 | ||
45. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 19/05/24 | 10:00 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Προσεχείς Αγώνες
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (34η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ | Σάββατο | 25/05/24 | 18:00 | ||
2. | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 25/05/24 | 18:00 | ||
3. | Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Σάββατο | 25/05/24 | 18:00 | ||
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (17η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
4. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Τετάρτη | 22/05/24 | 19:15 | ||
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (18η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
5. | ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Πέμπτη | 23/05/24 | 17:00 | ||
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (20η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
6. | Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | SOCCER WORLD | Τρίτη | 21/05/24 | 17:30 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν. | |
19η αγωνιστική | |||||||
7. | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Τετάρτη | 22/05/24 | 17:30 | ΤΖΙΜΑ Κ. | |
20η αγωνιστική | |||||||
8. | Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Παρασκευή | 24/05/24 | 17:30 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.