Τελευταίες Ανακοινώσεις
ΣΧΟΛΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ UEFA C 2η ΦΑΣΗ, 08/5/2024 09:40
Σας ενημερώνουμε, ότι στο χρονικό διάστημα 14.05.2024 έως 19.05.2024 θα λειτουργήσει η 2η φάση της Σχολής πρ... περισσότερα...
Σας ενημερώνουμε, ότι στο χρονικό διάστημα 14.05.2024 έως 19.05.2024 θα λειτουργήσει η 2η φάση της Σχολής πρ... περισσότερα...
ΣΥΓΚΛΗΣΗ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ, 02/5/2024 12:01
ΕΝΩΣH ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ ΕΤΟΣ ΙΔΡΥΣΗΣ 1952 – ΕΔΡΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ... περισσότερα...
ΕΝΩΣH ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ ΕΤΟΣ ΙΔΡΥΣΗΣ 1952 – ΕΔΡΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ... περισσότερα...
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ ΕΝΩΣΕΩΣ , 29/4/2024 06:32
Σας ανακοινώνουμε πως τα γραφεία της Ενώσεώς μας θα παραμείνουν κλειστά τα απογεύματα της Μ... περισσότερα...
Σας ανακοινώνουμε πως τα γραφεία της Ενώσεώς μας θα παραμείνουν κλειστά τα απογεύματα της Μ... περισσότερα...
Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (16η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Τετάρτη | 08/05/24 | 17:00 | ΤΖΙΜΑ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ. | 0-5 |
13η αγωνιστική | |||||||
2. | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Πέμπτη | 09/05/24 | 18:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΖΙΜΑ Μ. | 7-1 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Προσεχείς Αγώνες
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (31η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΚΟΣΜΗΡΑΣ | Σάββατο | 11/05/24 | 17:00 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | |
2. | Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:15 | ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π. | |
3. | Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ | ΖΩΟΔΟΧΟΥ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:30 | ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΣ Κ. | |
4. | Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:30 | ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. | |
5. | Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ | ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 12/05/24 | 17:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΣΙΣΚΑΣ Π. | |
6. | ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ | ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΤΖΙΜΑ Κ. | |
7. | Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ | ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:30 | ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | |
8. | Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ | ΑΝΗΛΙΟΥ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:30 | ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο. | |
9. | ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:30 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | |
10. | Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:30 | ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ. | |
32η αγωνιστική | |||||||
11. | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Τετάρτη | 15/05/24 | 17:00 | ||
12. | ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ | ΑΜΦΙΘΕΑΣ | Τετάρτη | 15/05/24 | 18:00 | ||
13. | Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | Τετάρτη | 15/05/24 | 18:00 | ||
14. | Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ | ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | Τετάρτη | 15/05/24 | 18:00 | ||
15. | Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | Τετάρτη | 15/05/24 | 18:00 | ||
16. | Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ | ΚΟΣΜΗΡΑΣ | Τετάρτη | 15/05/24 | 18:00 | ||
17. | Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ | ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ | Τετάρτη | 15/05/24 | 18:00 | ||
18. | Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ | ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ | Τετάρτη | 15/05/24 | 18:00 | ||
19. | Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Τετάρτη | 15/05/24 | 18:00 | ||
20. | ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ | ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ | Τετάρτη | 15/05/24 | 18:00 | ||
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (25η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
21. | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ | Σάββατο | 11/05/24 | 17:30 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ. | |
22. | Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ | ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ | Σάββατο | 11/05/24 | 17:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΣΙΤΟΣ Ι. | |
23. | ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 11/05/24 | 17:30 | ΔΟΣΗΣ Λ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ. | |
24. | Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 11/05/24 | 17:30 | ΝΕΟΣ Κ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο. | |
25. | Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 12:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π. | |
26. | ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 15:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π. | |
27. | ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 19:30 | ΔΟΣΗΣ Λ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε. | |
26η αγωνιστική | |||||||
28. | ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ | ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ | Τετάρτη | 15/05/24 | 18:00 | ||
24η αγωνιστική | |||||||
29. | ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Τετάρτη | 15/05/24 | 19:30 | ||
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (17η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
30. | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 11/05/24 | 10:00 | ||
31. | Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 11/05/24 | 10:00 | ||
32. | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 11/05/24 | 13:00 | ||
33. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 10:00 | ||
34. | Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 12/05/24 | 13:00 | ||
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (17η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
35. | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 11/05/24 | 13:00 | ||
36. | ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΚΡΥΑΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 10:00 | ||
19η αγωνιστική | |||||||
37. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 12/05/24 | 10:00 | ||
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α (15η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
38. | Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 11/05/24 | 13:00 | ||
14η αγωνιστική | |||||||
39. | Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 11/05/24 | 13:15 | ||
15η αγωνιστική | |||||||
40. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 12/05/24 | 12:30 | ||
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (17η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
41. | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 11/05/24 | 10:30 | ||
42. | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 10:00 | ||
43. | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 12:00 | ||
44. | Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 12:00 | ||
45. | ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΚΡΥΑΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 12:30 | ||
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (19η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
46. | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΚΛΗΜΗΣ | Σάββατο | 11/05/24 | 10:00 | ||
47. | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 11/05/24 | 10:30 | ||
48. | Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 11/05/24 | 12:00 | ||
49. | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W) - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 11/05/24 | 12:30 | ||
50. | ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 12/05/24 | 10:00 | ||
51. | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 12/05/24 | 10:30 | ||
52. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 12/05/24 | 12:30 | ||
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (17η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
53. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 11/05/24 | 10:00 | ||
54. | Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 11/05/24 | 10:30 | ||
55. | Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | SOCCER WORLD | Σάββατο | 11/05/24 | 10:30 | ||
56. | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΚΛΗΜΗΣ | Σάββατο | 11/05/24 | 13:00 | ||
57. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Κυριακή | 12/05/24 | 12:00 | ||
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β (17η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
58. | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 11/05/24 | 11:30 | ||
59. | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 11/05/24 | 12:00 | ||
60. | Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 11/05/24 | 13:00 | ||
61. | Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 11:00 | ||
62. | ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 12/05/24 | 11:00 | ||
63. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 12/05/24 | 14:00 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.