Τελευταίες Ανακοινώσεις
Πίσω ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ, 28/4/2024 05:57
Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Ηπείρου καλεί τις κάτωθι ποδοσφαιρίστριες να προσέλθουν στο ... περισσότερα...
Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Ηπείρου καλεί τις κάτωθι ποδοσφαιρίστριες να προσέλθουν στο ... περισσότερα...
Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής, 25/4/2024 18:05
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ενώσεως στην συνεδρίαση της 25/4/2024 αφού έλαβε υπόψιν της τα γραφόμενα στα Φ.... περισσότερα...
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ενώσεως στην συνεδρίαση της 25/4/2024 αφού έλαβε υπόψιν της τα γραφόμενα στα Φ.... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ, 20/4/2024 20:14
Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Ηπείρου καλεί τους κάτωθι ποδοσφαιριστές γεννημένους το 2010-11 να ... περισσότερα...
Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Ηπείρου καλεί τους κάτωθι ποδοσφαιριστές γεννημένους το 2010-11 να ... περισσότερα...
Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (30η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ | ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | Σάββατο | 27/04/24 | 17:30 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π. | 5-0 |
2. | Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ | ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ | Σάββατο | 27/04/24 | 17:30 | ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ. | 5-3 |
3. | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 27/04/24 | 19:00 | ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ. | 4-2 |
4. | Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ | ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:30 | ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | |
5. | Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:30 | ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ. | |
6. | Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ | ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο. | |
7. | Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:30 | ΣΙΣΚΑΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΜΑ Κ. | |
8. | ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ | ΑΜΦΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:30 | ΝΕΟΣ Κ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β. | |
9. | Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ | ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:30 | ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΧΑΤΖΗΣ Κ. | |
10. | Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:30 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Λ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | |
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (24η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
11. | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ | ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ | Σάββατο | 27/04/24 | 17:30 | ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β. | 5-1 |
12. | Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 12:30 | ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΤΣΙΤΟΣ Ι., ΤΖΙΜΑ Κ. | 3-1 |
13. | Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 12:30 | ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π. | |
14. | ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 15:00 | ΤΖΙΜΑ Μ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΠΑΝΤΟΣ Α. | |
15. | Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣ - ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ | ΖΙΤΣΑΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 17:30 | ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΗΛΙΑ Ε. | |
16. | Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 19:30 | ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ. | |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α (13η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
17. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Πέμπτη | 25/04/24 | 16:00 | ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 4-1 |
14η αγωνιστική | |||||||
18. | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 27/04/24 | 12:00 | ΤΖΙΜΑ Κ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΗΛΙΑ Ε. | 5-0 |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (9η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
19. | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 28/04/24 | 13:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-1 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Προσεχείς Αγώνες
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (27η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ | ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ | Τετάρτη | 01/05/24 | 18:00 | ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ. | |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (16η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
2. | ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΚΡΥΑΣ | Τετάρτη | 01/05/24 | 16:00 | ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΗΛΙΑ Ε. | |
10η αγωνιστική | |||||||
3. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | EPIRUS SPORT | Τετάρτη | 01/05/24 | 17:00 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Ι. | |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (16η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
4. | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Τετάρτη | 01/05/24 | 17:00 | ΤΖΙΜΑ Κ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΤΖΙΜΑ Μ. | |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α (14η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
5. | Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Πέμπτη | 02/05/24 | 16:30 | ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (10η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
6. | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Τετάρτη | 01/05/24 | 16:00 | ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π. | |
5η αγωνιστική | |||||||
7. | Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Τετάρτη | 01/05/24 | 16:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | |
16η αγωνιστική | |||||||
8. | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Τετάρτη | 01/05/24 | 17:00 | ΔΟΣΗΣ Λ. |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.