Μπαράτσας
Δωδώνη
Παπαμάνος
Hall of brands
Γκλινάβος
Lexis Edu
Παπαδόπουλος Βικος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο SOCCER WORLD

Πρώτο Προηγούμενο 4 από 101 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή:
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει:
Έδρα:
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 10 ΓΑ.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚυριακή09/06/1911:00
2.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Α ΟΜΙΛΟΣ 2018-19Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠαρασκευή21/06/1910:00
3.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Α ΟΜΙΛΟΣ 2018-19ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠαρασκευή21/06/1910:00
4.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Β ΟΜΙΛΟΣ 2018-19ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΠαρασκευή21/06/1911:00
5.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Β ΟΜΙΛΟΣ 2018-19Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΠαρασκευή21/06/1911:00
6.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Γ ΟΜΙΛΟΣ 2018-19ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠαρασκευή21/06/1912:00
7.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Γ ΟΜΙΛΟΣ 2018-19ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΠαρασκευή21/06/1912:00
8.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Δ ΟΜΙΛΟΣ 2018-19Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΠαρασκευή21/06/1913:00
9.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Δ ΟΜΙΛΟΣ 2018-19ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠαρασκευή21/06/1913:00
10.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Α ΟΜΙΛΟΣ 2018-19Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠαρασκευή21/06/1916:00
11.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Α ΟΜΙΛΟΣ 2018-19ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΠαρασκευή21/06/1916:00
12.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Β ΟΜΙΛΟΣ 2018-19Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΠαρασκευή21/06/1917:00
13.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Β ΟΜΙΛΟΣ 2018-19ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΠαρασκευή21/06/1917:00
14.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Γ ΟΜΙΛΟΣ 2018-19ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΠαρασκευή21/06/1918:00
15.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Γ ΟΜΙΛΟΣ 2018-19Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓΠαρασκευή21/06/1918:00
16.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Δ ΟΜΙΛΟΣ 2018-19Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠαρασκευή21/06/1919:00
17.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Δ ΟΜΙΛΟΣ 2018-19Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΠαρασκευή21/06/1919:00
18.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Α ΟΜΙΛΟΣ 2018-19ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣάββατο22/06/1910:00
19.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Α ΟΜΙΛΟΣ 2018-19Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΣάββατο22/06/1910:00
20.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Β ΟΜΙΛΟΣ 2018-19ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΣάββατο22/06/1911:00
21.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Β ΟΜΙΛΟΣ 2018-19ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΣάββατο22/06/1911:00
22.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Γ ΟΜΙΛΟΣ 2018-19ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018Σάββατο22/06/1912:00
23.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Γ ΟΜΙΛΟΣ 2018-19ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣάββατο22/06/1912:00
24.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Δ ΟΜΙΛΟΣ 2018-19ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣάββατο22/06/1913:00
25.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Δ ΟΜΙΛΟΣ 2018-19ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣάββατο22/06/1913:00
26.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Α ΟΜΙΛΟΣ 2018-19Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣάββατο22/06/1916:00
27.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Α ΟΜΙΛΟΣ 2018-19Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΣάββατο22/06/1916:00
28.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Β ΟΜΙΛΟΣ 2018-19Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΣάββατο22/06/1917:00
29.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Β ΟΜΙΛΟΣ 2018-19Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΣάββατο22/06/1917:00
30.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Δ ΟΜΙΛΟΣ 2018-19Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣάββατο22/06/1917:00
31.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Γ ΟΜΙΛΟΣ 2018-19ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΣάββατο22/06/1918:00
32.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Γ ΟΜΙΛΟΣ 2018-19Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΣάββατο22/06/1918:00
33.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Δ ΟΜΙΛΟΣ 2018-19Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣάββατο22/06/1918:00
34.ΔΩΔΩΝΗ Κ 6 Α ΟΜΙΛΟΣ 2018-19ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚυριακή23/06/1910:00
35.ΔΩΔΩΝΗ Κ 6 Α ΟΜΙΛΟΣ 2018-19Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚυριακή23/06/1910:00
36.ΔΩΔΩΝΗ Κ 6 Β ΟΜΙΛΟΣ 2018-19ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009Κυριακή23/06/1910:00
37.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Α ΟΜΙΛΟΣ 2018-19ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΚυριακή23/06/1910:00
38.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Α ΟΜΙΛΟΣ 2018-19ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΚυριακή23/06/1910:00
39.ΔΩΔΩΝΗ Κ 6 Α ΟΜΙΛΟΣ 2018-19Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΚυριακή23/06/1911:00
40.ΔΩΔΩΝΗ Κ 6 Α ΟΜΙΛΟΣ 2018-19ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚυριακή23/06/1911:00
41.ΔΩΔΩΝΗ Κ 6 Β ΟΜΙΛΟΣ 2018-19Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚυριακή23/06/1911:00
42.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Β ΟΜΙΛΟΣ 2018-19ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΚυριακή23/06/1911:00
43.ΔΩΔΩΝΗ Κ 6 Α ΟΜΙΛΟΣ 2018-19Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚυριακή23/06/1913:00
44.ΔΩΔΩΝΗ Κ 6 Α ΟΜΙΛΟΣ 2018-19Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚυριακή23/06/1913:00
45.ΔΩΔΩΝΗ Κ 6 Β ΟΜΙΛΟΣ 2018-19Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018Κυριακή23/06/1913:00
46.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Β ΟΜΙΛΟΣ 2018-19ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚυριακή23/06/1913:00
47.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Γ ΟΜΙΛΟΣ 2018-19ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018Κυριακή23/06/1913:00
48.ΔΩΔΩΝΗ Κ 6 Β ΟΜΙΛΟΣ 2018-19Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚυριακή23/06/1914:00
49.ΔΩΔΩΝΗ Κ 6 Β ΟΜΙΛΟΣ 2018-19ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚυριακή23/06/1914:00
50.ΔΩΔΩΝΗ Κ 6 Β ΟΜΙΛΟΣ 2018-19Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚυριακή23/06/1914:00
51.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Γ ΟΜΙΛΟΣ 2018-19ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓΚυριακή23/06/1914:00
52.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Δ ΟΜΙΛΟΣ 2018-19Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚυριακή23/06/1914:00
53.ΔΩΔΩΝΗ Κ 8 Δ ΟΜΙΛΟΣ 2018-19ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΚυριακή23/06/1915:00
54.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 10 ΓΑ.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΚυριακή23/06/1919:00
55.ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 10 ΓΑ.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΤετάρτη26/06/1919:00