Τελευταίες Ανακοινώσεις
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ, 11/5/2024 05:19
Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Ηπείρου καλεί τις κάτωθι ποδοσφαιρίστριες να προσέλθουν στο ... περισσότερα...
Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Ηπείρου καλεί τις κάτωθι ποδοσφαιρίστριες να προσέλθουν στο ... περισσότερα...
Αποφαση Πειθαρχικης Επιτροπής, 10/5/2024 18:30
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ενώσεως στην συνεδρίαση της 8/5/2024 επιβάλλει την κάτωθι ποινή Στον Προπ... περισσότερα...
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ενώσεως στην συνεδρίαση της 8/5/2024 επιβάλλει την κάτωθι ποινή Στον Προπ... περισσότερα...
ΣΧΟΛΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ UEFA C 2η ΦΑΣΗ, 08/5/2024 09:40
Σας ενημερώνουμε, ότι στο χρονικό διάστημα 14.05.2024 έως 19.05.2024 θα λειτουργήσει η 2η φάση της Σχολής πρ... περισσότερα...
Σας ενημερώνουμε, ότι στο χρονικό διάστημα 14.05.2024 έως 19.05.2024 θα λειτουργήσει η 2η φάση της Σχολής πρ... περισσότερα...
Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (31η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΚΟΣΜΗΡΑΣ | Σάββατο | 11/05/24 | 17:00 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | |
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (25η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
2. | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ | Σάββατο | 11/05/24 | 17:30 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ. | |
3. | Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ | ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ | Σάββατο | 11/05/24 | 17:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΣΙΤΟΣ Ι. | |
4. | ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 11/05/24 | 17:30 | ΔΟΣΗΣ Λ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ. | |
5. | Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 11/05/24 | 17:30 | ΝΕΟΣ Κ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο. | |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (17η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
6. | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 11/05/24 | 10:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | 1-1 |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (16η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
7. | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Τετάρτη | 08/05/24 | 17:00 | ΤΖΙΜΑ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ. | 0-5 |
13η αγωνιστική | |||||||
8. | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Πέμπτη | 09/05/24 | 18:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΖΙΜΑ Μ. | 7-1 |
17η αγωνιστική | |||||||
9. | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 11/05/24 | 13:00 | ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ. | 2-2 |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α (15η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
10. | Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 11/05/24 | 13:00 | ΤΖΙΜΑ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΗΛΙΑ Ε. | 1-5 |
14η αγωνιστική | |||||||
11. | Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 11/05/24 | 13:15 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΖΙΜΑ Μ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 6-0 |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (19η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
12. | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 11/05/24 | 10:30 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | |
13. | Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 11/05/24 | 12:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | |
14. | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W) - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 11/05/24 | 12:30 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (17η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
15. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 11/05/24 | 10:00 | ||
16. | Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 11/05/24 | 10:30 | ||
17. | Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | SOCCER WORLD | Σάββατο | 11/05/24 | 10:30 | ||
18. | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΚΛΗΜΗΣ | Σάββατο | 11/05/24 | 13:00 | ||
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β (17η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
19. | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 11/05/24 | 11:30 | ||
20. | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 11/05/24 | 12:00 | ||
21. | Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 11/05/24 | 13:00 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Προσεχείς Αγώνες
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (31η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:15 | ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π. | |
2. | Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ | ΖΩΟΔΟΧΟΥ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:30 | ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΣ Κ. | |
3. | Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:30 | ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. | |
4. | Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ | ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 12/05/24 | 17:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΣΙΣΚΑΣ Π. | |
5. | ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ | ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΤΖΙΜΑ Κ. | |
6. | Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ | ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:30 | ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | |
7. | Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ | ΑΝΗΛΙΟΥ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:30 | ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο. | |
8. | ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:30 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | |
9. | Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:30 | ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ. | |
32η αγωνιστική | |||||||
10. | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Τετάρτη | 15/05/24 | 17:00 | ||
11. | ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ | ΑΜΦΙΘΕΑΣ | Τετάρτη | 15/05/24 | 18:00 | ||
12. | Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | Τετάρτη | 15/05/24 | 18:00 | ||
13. | Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ | ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | Τετάρτη | 15/05/24 | 18:00 | ||
14. | Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | Τετάρτη | 15/05/24 | 18:00 | ||
15. | Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ | ΚΟΣΜΗΡΑΣ | Τετάρτη | 15/05/24 | 18:00 | ||
16. | Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ | ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ | Τετάρτη | 15/05/24 | 18:00 | ||
17. | Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Τετάρτη | 15/05/24 | 18:00 | ||
18. | ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ | ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ | Τετάρτη | 15/05/24 | 18:00 | ||
19. | Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Πέμπτη | 16/05/24 | 19:30 | ||
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (25η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
20. | Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 12:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π. | |
21. | ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 15:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π. | |
22. | ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 19:30 | ΔΟΣΗΣ Λ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε. | |
26η αγωνιστική | |||||||
23. | ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ | ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ | Τετάρτη | 15/05/24 | 18:00 | ||
24η αγωνιστική | |||||||
24. | ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Τετάρτη | 15/05/24 | 19:30 | ||
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (17η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
25. | Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 12/05/24 | 13:00 | ΔΟΣΗΣ Λ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Ι. | |
14η αγωνιστική | |||||||
26. | Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Δευτέρα | 13/05/24 | 19:00 | ||
17η αγωνιστική | |||||||
27. | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Τρίτη | 14/05/24 | 17:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΤΖΙΜΑ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | |
28. | Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Πέμπτη | 16/05/24 | 18:30 | ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΗΛΙΑ Ε., ΤΖΙΜΑ Κ. | |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (17η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
29. | ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΚΡΥΑΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 10:00 | ΔΟΣΗΣ Λ., ΗΛΙΑ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Ι. | |
19η αγωνιστική | |||||||
30. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 12/05/24 | 10:00 | ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΤΖΙΜΑ Κ. | |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α (15η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
31. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 12/05/24 | 12:30 | ΤΖΙΜΑ Μ., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΤΖΙΜΑ Κ. | |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (17η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
32. | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 09:45 | ΣΙΝΔΡΟΣ Ν. | |
33. | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 12:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | |
34. | Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 12:00 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν. | |
35. | ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΚΡΥΑΣ | Πέμπτη | 16/05/24 | 16:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (19η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
36. | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 12/05/24 | 10:30 | ΜΠΑΝΤΗΣ Χ. | |
37. | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Τετάρτη | 15/05/24 | 17:30 | ||
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (17η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
38. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Κυριακή | 12/05/24 | 12:00 | ||
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β (17η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
39. | Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 11:00 | ||
40. | ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 12/05/24 | 11:00 | ||
41. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 12/05/24 | 14:00 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.