Τελευταίες Ανακοινώσεις
ΣΥΓΚΛΗΣΗ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ, 02/5/2024 12:01
ΕΝΩΣH ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ ΕΤΟΣ ΙΔΡΥΣΗΣ 1952 – ΕΔΡΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ... περισσότερα...
ΕΝΩΣH ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ ΕΤΟΣ ΙΔΡΥΣΗΣ 1952 – ΕΔΡΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ... περισσότερα...
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ ΕΝΩΣΕΩΣ , 29/4/2024 06:32
Σας ανακοινώνουμε πως τα γραφεία της Ενώσεώς μας θα παραμείνουν κλειστά τα απογεύματα της Μ... περισσότερα...
Σας ανακοινώνουμε πως τα γραφεία της Ενώσεώς μας θα παραμείνουν κλειστά τα απογεύματα της Μ... περισσότερα...
Πίσω ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ, 28/4/2024 05:57
Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Ηπείρου καλεί τις κάτωθι ποδοσφαιρίστριες να προσέλθουν στο ... περισσότερα...
Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Ηπείρου καλεί τις κάτωθι ποδοσφαιρίστριες να προσέλθουν στο ... περισσότερα...
Προσεχείς Αγώνες
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (31η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΚΟΣΜΗΡΑΣ | Σάββατο | 11/05/24 | 17:00 | ||
2. | Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:15 | ||
3. | Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ | ΖΩΟΔΟΧΟΥ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:30 | ||
4. | Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:30 | ||
5. | Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ | ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 12/05/24 | 17:30 | ||
6. | ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ | ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:30 | ||
7. | Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ | ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:30 | ||
8. | Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ | ΑΝΗΛΙΟΥ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:30 | ||
9. | ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:30 | ||
10. | Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 17:30 | ||
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (25η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
11. | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ | Σάββατο | 11/05/24 | 17:30 | ||
12. | Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ | ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ | Σάββατο | 11/05/24 | 17:30 | ||
13. | ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 11/05/24 | 17:30 | ||
14. | Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 11/05/24 | 17:30 | ||
15. | Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 12:30 | ||
16. | ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 15:00 | ||
17. | ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 12/05/24 | 19:30 | ||
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (16η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
18. | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Τετάρτη | 08/05/24 | 17:00 | ΤΖΙΜΑ Κ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΤΖΙΜΑ Μ. | |
13η αγωνιστική | |||||||
19. | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Πέμπτη | 09/05/24 | 18:30 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.