Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 19/10/19 | 10:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. | 2-3 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 19/10/19 | 10:30 | ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η. | 5-4 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 20/10/19 | 10:30 | ΠΑΥΛΟΥ Ε. | 6-2 |
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΚΛΗΜΗΣ | Κυριακή | 20/10/19 | 10:30 | ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β. | 3-3 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 20/10/19 | 13:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 3-0 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 02/11/19 | 10:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 3-0 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 02/11/19 | 10:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 6-0 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | SOCCER WORLD | Σάββατο | 02/11/19 | 13:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-4 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 03/11/19 | 12:30 | ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π. | 9-1 |
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 03/11/19 | 12:30 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν. | 1-3 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΚΛΗΜΗΣ | Σάββατο | 09/11/19 | 11:00 | ΠΑΝΟΣ Σ. | 0-9 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 09/11/19 | 12:30 | ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β. | 1-3 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | SOCCER WORLD | Κυριακή | 10/11/19 | 10:30 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 2-5 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 10/11/19 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 9-10 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Δευτέρα | 11/11/19 | 18:00 | ΠΑΥΛΟΥ Ε. | 1-5 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΚΛΗΜΗΣ | Σάββατο | 16/11/19 | 10:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 0-8 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 16/11/19 | 10:30 | ΠΑΥΛΟΥ Ε. | 7-2 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 16/11/19 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-1 |
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 16/11/19 | 13:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 4-2 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 16/11/19 | 13:00 | ΠΑΥΛΟΥ Ε. | 4-3 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 23/11/19 | 11:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 1-4 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Κυριακή | 24/11/19 | 11:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 4-1 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 24/11/19 | 12:00 | ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ. | 1-0 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | SOCCER WORLD | Κυριακή | 24/11/19 | 13:00 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 2-7 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 07/12/19 | 13:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 5-3 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 12:30 | ΠΑΥΛΟΥ Ε. | 1-3 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 01/12/19 | 10:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 3-1 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 01/12/19 | 10:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. | 1-1 |
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΚΛΗΜΗΣ | Κυριακή | 01/12/19 | 11:00 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 0-9 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 14/12/19 | 10:30 | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. | 0-2 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 21/12/19 | 10:30 | ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π. | 5-2 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | SOCCER WORLD | Σάββατο | 21/12/19 | 10:30 | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. | 0-10 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 21/12/19 | 13:00 | ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π. | 0-1 |
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 22/12/19 | 13:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 6-2 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 11/01/20 | 12:00 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 2-3 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ. | ||||
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 18/01/20 | 10:30 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 2-0 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 18/01/20 | 12:30 | ΝΙΚΑΣ Χ. | 9-1 |
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΚΛΗΜΗΣ | Κυριακή | 19/01/20 | 13:00 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 0-9 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Τετάρτη | 22/01/20 | 19:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-5 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 25/01/20 | 13:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-1 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 26/01/20 | 11:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ. | 2-2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 08/02/20 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-2 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 09/02/20 | 12:00 | ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ. | 1-1 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Τετάρτη | 12/02/20 | 16:00 | ΤΣΙΤΟΣ Μ. | 4-1 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | |||||
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | 3-0 α.α. | |||||
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 15/02/20 | 10:30 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 1-0 |
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 16/02/20 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-6 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | SOCCER WORLD | Κυριακή | 16/02/20 | 13:00 | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ. | 2-3 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | 0-3 α.α. | |||||
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | |||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 22/02/20 | 13:00 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 3-2 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 23/02/20 | 10:30 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 5-2 |
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΚΛΗΜΗΣ | Τετάρτη | 26/02/20 | 17:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-2 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ||||||
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 07/03/20 | 11:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 0-0 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 07/03/20 | 13:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. | 6-2 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Κυριακή | 08/03/20 | 10:30 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 6-2 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 08/03/20 | 13:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-0 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | SOCCER WORLD | |||||
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | |||||
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ||||||
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | |||||
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ |