Μπαράτσας
Γκλινάβος
Hall of brands
Παπαδόπουλος Βικος
Παπαμάνος
Lexis Edu
Δωδώνη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

Πρώτο Προηγούμενο 22 από 183 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Αγωνες Κυπελλου ερασιτεχνων περιοδου 2019-20 (1η φάση)Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο14/09/1916:452-3
2.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (1η αγ.)ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή22/09/1917:003-2
3.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (2η αγ.)Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο28/09/1917:004-5
4.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (3η αγ.)Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο05/10/1917:000-8
5.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (4η αγ.)Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή13/10/1916:302-0
6.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (5η αγ.)Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο19/10/1916:00
7.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (6η αγ.)Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή27/10/1915:00
8.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (7η αγ.)Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο02/11/1915:00
9.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (8η αγ.)Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή10/11/1915:00
10.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (9η αγ.)Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο16/11/1915:00
11.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (10η αγ.)Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή24/11/1915:00
12.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (11η αγ.)Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
13.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (12η αγ.)Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
14.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (13η αγ.)Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ
15.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (14η αγ.)Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
16.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (15η αγ.)Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
17.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (16η αγ.)Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
18.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (17η αγ.)Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
19.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (18η αγ.)Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
20.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (19η αγ.)Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
21.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (20η αγ.)Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
22.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (21η αγ.)ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
23.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (22η αγ.)Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
24.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (23η αγ.)Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
25.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (24η αγ.)Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
26.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (25η αγ.)Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
27.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (26η αγ.)Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
28.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (27η αγ.)Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
29.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (28η αγ.)ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
30.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (29η αγ.)Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
31.MAISON Ε.Π.ΣΗΠ. Β Κατηγορια Α Ομιλος 2019-20 (30η αγ.)Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ