ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (1η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 23/09/23 | 17:00 | 0-1 |
2. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (2η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 01/10/23 | 17:00 | 1-0 |
3. | ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2023-2024 (2η φάση) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 14/10/23 | 17:30 | 5-0 |
4. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (3η αγ.) | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 21/10/23 | 16:30 | 1-3 |
5. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (4η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Τετάρτη | 25/10/23 | 18:30 | 1-0 |
6. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (5η αγ.) | ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΛΟΓΓΑΔΩΝ | Σάββατο | 28/10/23 | 16:30 | 1-3 |
7. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (6η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 05/11/23 | 17:00 | 2-1 |
8. | ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2023-2024 (3η φάση) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Τετάρτη | 08/11/23 | 15:15 | 1-2 |
9. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (1η αγ.) | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 11/11/23 | 10:00 | |
10. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (7η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 11/11/23 | 16:00 | 5-0 |
11. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (2η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 18/11/23 | 12:30 | 2-1 |
12. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α (2η αγ.) | ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΚΡΥΑΣ | Κυριακή | 19/11/23 | 10:30 | 3-1 |
13. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (2η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 19/11/23 | 12:00 | |
14. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α (2η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 19/11/23 | 13:15 | |
15. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (8η αγ.) | Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 19/11/23 | 17:15 | 1-1 |
16. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α (3η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 26/11/23 | 10:00 | 1-7 |
17. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (3η αγ.) | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 26/11/23 | 10:00 | 1-5 |
18. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α (3η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 26/11/23 | 10:30 | |
19. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (9η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 26/11/23 | 15:00 | 3-0 |
20. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (4η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 02/12/23 | 10:45 | 4-2 |
21. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (10η αγ.) | Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Σάββατο | 02/12/23 | 15:00 | 1-3 |
22. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (3η αγ.) | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 03/12/23 | 10:30 | |
23. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α (4η αγ.) | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 03/12/23 | 12:00 | 11-0 |
24. | ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2023-2024 (4η φάση) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Τετάρτη | 06/12/23 | 18:00 | 4-2 |
25. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α (5η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 09/12/23 | 10:00 | |
26. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (1η αγ.) | Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 09/12/23 | 10:00 | 2-1 |
27. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (4η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 09/12/23 | 11:00 | |
28. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (11η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 09/12/23 | 16:00 | 6-1 |
29. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α (1η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 10/12/23 | 10:00 | 2-2 |
30. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α (1η αγ.) | Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 17/12/23 | 11:00 | |
31. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α (5η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 17/12/23 | 12:30 | 0-2 |
32. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (12η αγ.) | Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 17/12/23 | 17:15 | 0-1 |
33. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (6η αγ.) | Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 13/01/24 | 10:00 | 3-3 |
34. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α (6η αγ.) | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 13/01/24 | 11:30 | 5-2 |
35. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (5η αγ.) | Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | SOCCER WORLD | Κυριακή | 14/01/24 | 10:30 | |
36. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α (6η αγ.) | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 10:30 | |
37. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (14η αγ.) | Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:00 | 0-1 |
38. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (13η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Τετάρτη | 17/01/24 | 17:00 | 6-0 |
39. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α (7η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 10:00 | |
40. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (15η αγ.) | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 15:00 | 1-4 |
41. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (7η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 21/01/24 | 10:00 | 6-0 |
42. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (5η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 09:45 | 2-1 |
43. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α (7η αγ.) | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 10:00 | 1-3 |
44. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α (8η αγ.) | Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | SOCCER WORLD | Σάββατο | 27/01/24 | 10:30 | |
45. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (7η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 28/01/24 | 11:30 | |
46. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (16η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 28/01/24 | 17:30 | 1-0 |
47. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (8η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 03/02/24 | 10:00 | 3-0 |
48. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (8η αγ.) | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 03/02/24 | 12:30 | |
49. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (17η αγ.) | Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 03/02/24 | 17:30 | 1-1 |
50. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α (8η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 10:30 | 0-5 |
51. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α (9η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 12:30 | |
52. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α (10η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 10/02/24 | 10:00 | |
53. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (9η αγ.) | ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΚΡΥΑΣ | Σάββατο | 10/02/24 | 12:30 | 0-0 |
54. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (18η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 10/02/24 | 16:30 | 4-0 |
55. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (9η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 17/02/24 | 10:30 | |
56. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (19η αγ.) | ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | Κυριακή | 18/02/24 | 15:45 | 1-1 |
57. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (10η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 24/02/24 | 10:30 | |
58. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α (10η αγ.) | Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 12:00 | 1-2 |
59. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (20η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 16:30 | 3-0 |
60. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α (11η αγ.) | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 25/02/24 | 10:00 | |
61. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (21η αγ.) | Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ | Τετάρτη | 28/02/24 | 16:00 | 0-4 |
62. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α (12η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 02/03/24 | 10:30 | |
63. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (11η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 02/03/24 | 12:30 | |
64. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (22η αγ.) | Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ | Σάββατο | 02/03/24 | 16:00 | 0-5 |
65. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (10η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 10:30 | 2-6 |
66. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (11η αγ.) | Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 09/03/24 | 10:00 | 1-3 |
67. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (12η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 09/03/24 | 10:30 | |
68. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α (11η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 10/03/24 | 10:00 | 0-5 |
69. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (23η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 10/03/24 | 16:00 | 1-0 |
70. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (24η αγ.) | ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ | Τετάρτη | 13/03/24 | 16:30 | 0-5 |
71. | ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2023-2024 (5η φάση) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Τετάρτη | 20/03/24 | 16:00 | 2-0 |
72. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α (14η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 23/03/24 | 10:00 | 3-4 |
73. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α (12η αγ.) | Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 23/03/24 | 13:00 | 6-1 |
74. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (12η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 10:00 | 1-3 |
75. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (25η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:30 | 4-1 |
76. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (13η αγ.) | Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 30/03/24 | 10:00 | |
77. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α (13η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 10:00 | |
78. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (26η αγ.) | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | |
79. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (27η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Τετάρτη | 03/04/24 | 17:30 | |
80. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (28η αγ.) | Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | ||||
81. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (29η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | |||||
82. | ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (30η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | |||||
83. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (14η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | |||||
84. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (15η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | |||||
85. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (16η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 | |||||
86. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (18η αγ.) | Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | |||||
87. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (19η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | |||||
88. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (20η αγ.) | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | |||||
89. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (21η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | |||||
90. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (22η αγ.) | Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | |||||
91. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α (15η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | |||||
92. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α (16η αγ.) | Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | |||||
93. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α (17η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 | |||||
94. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α (18η αγ.) | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | |||||
95. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α (14η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | |||||
96. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α (15η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | |||||
97. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α (16η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | |||||
98. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α (17η αγ.) | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | |||||
99. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (13η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ||||
100. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (14η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | |||||
101. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (15η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | |||||
102. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (16η αγ.) | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | |||||
103. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (17η αγ.) | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | |||||
104. | ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (18η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ |