Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
ΔΩΔΩΝΗ - Μπαμπινι Β (2008-09)
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 09/05/15 | 18:00 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 09/05/15 | 19:00 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 10/05/15 | 13:00 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 16/05/15 | 11:00 | ||
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 16/05/15 | 11:00 | ||
ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Δευτέρα | 18/05/15 | 16:00 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Παρασκευή | 22/05/15 | 20:00 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014 | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 24/05/15 | 10:00 | ||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 24/05/15 | 11:00 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ||||||
ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Τετάρτη | 27/05/15 | 20:00 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Τετάρτη | 27/05/15 | 20:00 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014 | ||||||
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Παρασκευή | 29/05/15 | 20:00 | ||
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 30/05/15 | 10:00 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Τετάρτη | 03/06/15 | 18:00 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014 | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Τετάρτη | 03/06/15 | 18:30 | ||
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Τετάρτη | 03/06/15 | 18:30 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Παρασκευή | 05/06/15 | 16:00 | ||
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 07/06/15 | 10:00 | ||
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Κυριακή | 07/06/15 | 11:00 |