Μπαράτσας
Παπαμάνος
Παπαδόπουλος Βικος
Lexis Edu
Δωδώνη
Hall of brands
Γκλινάβος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
ΑΓΩΝΕΣ PLAY OUT Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Α ΟΜΙΛΟΥ 2022-2023

<< ΑΓΩΝΕΣ PLAY OFF Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Β ΟΜΙΛΟΥ 2022-2023
ΑΓΩΝΕΣ PLAY OUT Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Β ΟΜΙΛΟΥ 2022-2023 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή02/04/2315:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-1
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή02/04/2317:30ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.6-1
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή09/04/2316:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.2-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή09/04/2317:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΣΙΣΚΑΣ Π.2-0
Ρεπό: Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή23/04/2317:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.1-2
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Κυριακή23/04/2317:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-2
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο29/04/2317:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.1-4
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο29/04/2317:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.1-1
Ρεπό: Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή07/05/2317:15ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.0-2
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή07/05/2317:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Λ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.2-6
Ρεπό: Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή14/05/2316:00ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή14/05/2317:00ΝΕΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΤΖΙΜΑ Μ.1-1
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Τετάρτη17/05/2317:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-4
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Τετάρτη17/05/2318:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.1-2
Ρεπό: Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΤετάρτη24/05/2300:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.0-3 α.α.
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Τετάρτη24/05/2318:00ΝΕΟΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.6-2
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή28/05/2317:30ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.3-5
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή28/05/2317:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ.0-2
Ρεπό: Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΣάββατο03/06/2300:000-3 α.α.
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο)Σάββατο03/06/2317:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.2-0
Ρεπό: Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ