Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | 3-0 α.α. | |||||
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 19/10/19 | 10:30 | ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν. | 5-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 19/10/19 | 10:30 | ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 1-3 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 19/10/19 | 13:00 | ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε. | 3-0 α.α. |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 20/10/19 | 10:30 | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π. | 2-2 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | 0-3 α.α. | |||||
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Σάββατο | 02/11/19 | 09:30 | ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε., ΝΙΚΑΣ Χ. | 8-0 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 02/11/19 | 10:30 | ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β. | 3-1 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 03/11/19 | 10:30 | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 0-9 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 07/12/19 | 12:00 | ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΠΕΤΡΟΥ Α. | Αναβλήθηκε |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | 3-0 α.α. | |||||
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 09/11/19 | 10:30 | ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΝΙΚΑΣ Χ. | 1-4 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 09/11/19 | 13:15 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π. | 4-2 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 10/11/19 | 10:00 | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΗΛΙΑ Ε. | 3-1 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 10/11/19 | 13:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ. | 7-0 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | EPIRUS SPORT | Παρασκευή | 15/11/19 | 19:30 | ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε. | 9-0 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 16/11/19 | 09:30 | ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΗΛΙΑ Ε. | 1-0 |
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Σάββατο | 16/11/19 | 11:00 | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 1-0 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 08/12/19 | 10:30 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Χ., ΣΗΠΑΚΗ Β. | 2-5 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | 3-0 α.α. | |||||
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 24/11/19 | 10:00 | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ. | 0-4 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 24/11/19 | 10:30 | ΝΤΟΝΤΗΣ Θ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ. | 8-1 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 24/11/19 | 12:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν. | 0-7 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | EPIRUS SPORT | Τετάρτη | 27/11/19 | 19:45 | ΣΙΣΚΑΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε. | 2-1 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 30/11/19 | 12:00 | ΝΙΚΑΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π. | 0-15 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 30/11/19 | 12:30 | ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε. | 6-0 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 01/12/19 | 12:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥ Α. | 4-0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 14/12/19 | 11:00 | ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ. | 4-1 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Παρασκευή | 10/01/20 | 16:00 | ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε., ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 6-1 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | 0-3 α.α. | |||||
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 21/12/19 | 10:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ. | 8-0 |
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Σάββατο | 21/12/19 | 13:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ. | 0-2 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 22/12/19 | 12:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ. | 0-0 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 12/01/20 | 11:00 | ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β. | 1-1 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | 3-0 α.α. | |||||
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 18/01/20 | 10:30 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β. | 5-1 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 18/01/20 | 10:30 | ΣΙΣΚΑΣ Π., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΤΣΙΤΟΣ Μ. | 3-5 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 19/01/20 | 10:30 | ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η. | 1-0 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | EPIRUS SPORT | Τετάρτη | 22/01/20 | 19:30 | ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΗΛΙΑ Ε. | 1-5 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | 0-3 α.α. | |||||
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 25/01/20 | 10:30 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε. | 3-1 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Σάββατο | 25/01/20 | 11:00 | ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο. | 6-0 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 25/01/20 | 13:00 | ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ., ΗΛΙΑ Ε. | 2-2 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Πέμπτη | 30/01/20 | 16:00 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΗΛΙΑ Ε. | 5-0 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | 3-0 α.α. | |||||
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 01/02/20 | 10:30 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΗΛΙΑ Ε. | 2-1 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 01/02/20 | 11:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ. | 4-3 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 01/02/20 | 13:00 | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ. | 1-3 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 02/02/20 | 12:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-4 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | 0-3 α.α. | |||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | |||||
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 09/02/20 | 10:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ. | 4-0 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 09/02/20 | 10:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ. | 2-0 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 09/02/20 | 10:30 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΣΣΟΣ Δ. | 6-2 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | 0-3 α.α. | |||||
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 15/02/20 | 10:30 | ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β. | 7-0 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 10:30 | ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΣΗΠΑΚΗ Β. | 2-1 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 11:00 | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ. | 1-3 |
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 16/02/20 | 12:30 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ. | 1-0 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | 3-0 α.α. | |||||
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 22/02/20 | 10:00 | ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ. | 0-1 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Σάββατο | 22/02/20 | 10:00 | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΣΗΠΑΚΗ Β. | 2-0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 22/02/20 | 10:30 | ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΝΙΚΑΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν. | 3-1 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 23/02/20 | 10:00 | ΝΤΟΝΤΗΣ Θ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΣΗΠΑΚΗ Β. | 1-3 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ||||||
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Σάββατο | 07/03/20 | 10:30 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 4-0 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 07/03/20 | 13:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Μ. | 3-1 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 08/03/20 | 12:00 | ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΠΑΥΛΟΥ Ε. | 1-2 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 08/03/20 | 13:00 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 1-0 |
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | |||||
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | ||||||
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | EPIRUS SPORT | |||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | |||||
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ |