Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 19/10/19 | 11:00 | ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΣΗΠΑΚΗ Β. | 3-1 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 19/10/19 | 12:30 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ. | 0-2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | Κυριακή | 20/10/19 | 11:00 | ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 1-3 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 20/10/19 | 12:30 | ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. | 1-3 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Σάββατο | 02/11/19 | 12:30 | ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΗΛΙΑ Ε., ΛΙΑΡΟΣ Π. | 1-5 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 02/11/19 | 13:00 | ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ. | 6-0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 02/11/19 | 13:00 | ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο. | 0-1 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 03/11/19 | 10:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 0-2 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Σάββατο | 09/11/19 | 11:00 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ. | 0-1 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 10/11/19 | 10:00 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΝΤΟΝΤΗΣ Θ. | 5-0 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 10/11/19 | 11:15 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε. | 0-0 |
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 10/11/19 | 12:00 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β. | 5-2 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | Σάββατο | 16/11/19 | 12:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ. | 2-5 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 17/11/19 | 10:30 | ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΗΛΙΑ Ε. | 1-2 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 17/11/19 | 11:00 | ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ. | 0-0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Τετάρτη | 20/11/19 | 15:15 | ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ. | 0-0 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 23/11/19 | 10:30 | ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΣΗΠΑΚΗ Β. | 0-2 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 23/11/19 | 13:00 | ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΣΗΠΑΚΗ Β. | 6-0 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 23/11/19 | 13:30 | ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΗΛΙΑ Ε., ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 1-0 |
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 24/11/19 | 09:30 | ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ. | 4-2 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Σάββατο | 30/11/19 | 13:00 | ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ. | 1-4 |
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 01/12/19 | 12:30 | ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε. | 2-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | Σάββατο | 07/12/19 | 11:00 | ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ. | 0-7 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 07/12/19 | 17:00 | ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η. | 3-1 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Παρασκευή | 20/12/19 | 15:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΗΛΙΑ Ε., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η. | 0-1 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 21/12/19 | 12:30 | ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ. | 2-2 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 22/12/19 | 10:30 | ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 3-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | Σάββατο | 11/01/20 | 11:00 | ΣΙΣΚΑΣ Π., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΣΗΠΑΚΗ Β. | 0-9 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 19/01/20 | 11:30 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν. | 0-8 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 19/01/20 | 13:00 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΝΙΚΑΣ Χ. | 1-1 |
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Πέμπτη | 23/01/20 | 16:00 | ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ. | 8-1 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Τετάρτη | 29/01/20 | 16:00 | ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π. | 1-4 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 26/01/20 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν. | 4-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | Κυριακή | 26/01/20 | 10:30 | ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΛΙΑΡΟΣ Π. | 0-8 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 26/01/20 | 10:30 | ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ. | 0-1 |
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Τετάρτη | 11/03/20 | 16:00 | ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε. | Αναβλήθηκε |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 15/02/20 | 09:30 | ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ. | 0-0 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 15/02/20 | 10:30 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΑΥΛΟΥ Ε. | 2-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | Σάββατο | 15/02/20 | 11:00 | ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π. | 0-6 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 15/02/20 | 13:00 | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β. | 2-3 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ||||||
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Σάββατο | 08/02/20 | 10:30 | ΣΙΣΚΑΣ Π., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π. | 3-0 |
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 09/02/20 | 12:30 | ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΠΑΥΛΟΥ Ε. | 0-3 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Τετάρτη | 12/02/20 | 16:30 | ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε. | 0-1 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ||||||
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | |||||
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Σάββατο | 22/02/20 | 12:30 | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε. | 0-2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | Τετάρτη | 26/02/20 | 15:30 | ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο. | 0-6 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 07/03/20 | 10:00 | ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. | 5-0 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 08/03/20 | 10:00 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε. | 3-2 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 08/03/20 | 10:30 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν. | 5-2 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | EPIRUS SPORT | Τετάρτη | 11/03/20 | 19:30 | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΗΛΙΑ Ε. | 0-2 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | |||||
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | |||||
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | |||||
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | EPIRUS SPORT |