Hall of brands
Γκλινάβος
Δωδώνη
Παπαδόπουλος Βικος
Μπαράτσας
Lexis Edu
Παπαμάνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 10 Γ

<< ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 10 Β

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009Π.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο20/10/1812:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο20/10/1812:30
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓSOCCER WORLDΣάββατο20/10/1813:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή21/10/1810:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή21/10/1810:00
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή21/10/1812:30
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓEPIRUS SPORTΣάββατο03/11/1809:30
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο03/11/1810:30
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο03/11/1811:00
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή04/11/1810:30
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚυριακή04/11/1811:00
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚΛΗΜΗΣΚυριακή04/11/1813:00
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο10/11/1811:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒSOCCER WORLDΣάββατο10/11/1811:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο10/11/1811:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο10/11/1812:30
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή11/11/1811:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή11/11/1811:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή11/11/1812:00


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο24/11/1810:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΣάββατο24/11/1812:00
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή25/11/1810:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή25/11/1811:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή25/11/1811:00
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚΛΗΜΗΣΚυριακή25/11/1812:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή25/11/1812:00
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓEPIRUS SPORTΣάββατο01/12/1810:30
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓSOCCER WORLDΣάββατο01/12/1810:30
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο01/12/1811:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο01/12/1811:30
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο01/12/1811:30
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΚΛΗΜΗΣΣάββατο01/12/1812:30
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚυριακή02/12/1812:00
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο08/12/1810:30
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο08/12/1811:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο08/12/1811:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018EPIRUS SPORTΣάββατο08/12/1812:30
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή09/12/1810:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή09/12/1812:30
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή09/12/1813:00
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΣάββατο15/12/1810:30
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο15/12/1812:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒSOCCER WORLDΣάββατο15/12/1812:15
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή16/12/1810:30
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή16/12/1811:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009EPIRUS SPORTΚυριακή16/12/1812:30
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒΚΛΗΜΗΣΣάββατο22/12/1813:00
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο19/01/1910:00
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο19/01/1911:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο19/01/1912:30
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο19/01/1912:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο19/01/1913:00
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή20/01/1911:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή20/01/1913:00
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009
ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018
Ρεπό: