Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 12 Β
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 20/10/18 | 11:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 4-2 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 21/10/18 | 12:00 | ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α. | 1-4 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 21/10/18 | 12:00 | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. | 2-4 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 21/10/18 | 12:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 6-2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 21/10/18 | 12:30 | ΠΑΥΛΟΥ Ε. | 4-2 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 03/11/18 | 10:30 | ΠΑΥΛΟΥ Ε. | 1-3 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 03/11/18 | 11:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 6-1 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 04/11/18 | 10:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 8-2 |
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΚΛΗΜΗΣ | Κυριακή | 04/11/18 | 11:00 | ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν. | 2-0 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Κυριακή | 04/11/18 | 11:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-2 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 11/11/18 | 10:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-5 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 11/11/18 | 12:00 | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ. | 1-3 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 11/11/18 | 12:30 | ΣΙΣΚΑΣ Π. | 1-9 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 11/11/18 | 13:00 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ. | 1-2 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 11/11/18 | 13:30 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 0-7 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 24/11/18 | 12:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 3-4 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 24/11/18 | 12:30 | ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ. | 10-4 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 24/11/18 | 13:00 | ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ. | 1-1 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 25/11/18 | 13:00 | ΣΙΟΝΤΗΣ Α. | 1-6 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Τρίτη | 04/12/18 | 16:00 | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. | 2-0 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 01/12/18 | 10:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-1 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 01/12/18 | 12:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. | 4-3 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 02/12/18 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 7-0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 02/12/18 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 3-3 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Κυριακή | 02/12/18 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-5 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 08/12/18 | 10:30 | ΤΣΙΤΟΣ Μ. | 5-4 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 09/12/18 | 10:30 | ΓΚΕΛΗΣ Θ. | 2-2 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 09/12/18 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 6-0 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 09/12/18 | 10:30 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ. | 3-2 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 09/12/18 | 10:30 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 0-3 α.α. |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 16/12/18 | 10:30 | ΤΣΙΤΟΣ Μ. | 2-6 |
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΚΛΗΜΗΣ | Τετάρτη | 19/12/18 | 16:00 | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. | 0-3 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Παρασκευή | 21/12/18 | 15:30 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν. | 3-9 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 22/12/18 | 11:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 3-2 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 30/03/19 | 13:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 5-1 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 19/01/19 | 10:30 | ΚΑΤΣΙΟΣ Α. | 5-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 19/01/19 | 13:00 | ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β. | 3-0 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 20/01/19 | 12:30 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 2-2 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Παρασκευή | 25/01/19 | 16:00 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 7-1 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Παρασκευή | 19/04/19 | 16:00 | ΣΙΣΚΑΣ Π. | 2-4 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Παρασκευή | 25/01/19 | 16:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 5-3 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 27/01/19 | 10:30 | ΑΛΕΞΙΟΥ Π. | 6-2 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 27/01/19 | 12:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 2-2 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Παρασκευή | 03/05/19 | 17:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-2 |
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΚΛΗΜΗΣ | Δευτέρα | 10/06/19 | 18:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 3-1 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Σάββατο | 02/02/19 | 12:45 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 3-8 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 02/02/19 | 13:00 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν. | 2-2 |
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΚΛΗΜΗΣ | Σάββατο | 02/02/19 | 13:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 4-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 03/02/19 | 11:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-0 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 09/03/19 | 12:30 | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. | 0-7 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 09/02/19 | 10:30 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ. | 8-0 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΚΛΗΜΗΣ | Σάββατο | 09/02/19 | 13:00 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 2-2 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 10/02/19 | 11:00 | ΚΟΛΙΟΣ Μ. | 2-8 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 10/02/19 | 11:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 7-1 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Δευτέρα | 11/02/19 | 16:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 0-4 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 16/02/19 | 11:00 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 2-4 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 17/02/19 | 12:00 | ΛΙΑΡΟΣ Π. | 6-4 |
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΚΛΗΜΗΣ | Δευτέρα | 18/02/19 | 16:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 0-5 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Παρασκευή | 22/02/19 | 18:00 | ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β. | 2-5 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Παρασκευή | 21/06/19 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-0 α.α. |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 23/02/19 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-4 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 24/02/19 | 12:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-8 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 24/02/19 | 12:00 | ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ. | 9-2 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Παρασκευή | 07/06/19 | 17:30 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 6-0 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Πέμπτη | 13/06/19 | 16:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 4-4 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 02/03/19 | 11:00 | ΤΣΙΤΟΣ Μ. | 7-0 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 02/03/19 | 12:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 1-2 |
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΚΛΗΜΗΣ | Κυριακή | 03/03/19 | 11:00 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 2-1 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 03/03/19 | 12:30 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 6-4 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Κυριακή | 16/06/19 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-0 α.α. |
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 16/03/19 | 13:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-3 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 17/03/19 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 1-7 |
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΚΛΗΜΗΣ | Κυριακή | 17/03/19 | 11:00 | ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν. | 1-1 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Κυριακή | 17/03/19 | 13:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 17/03/19 | 13:00 | ΓΚΕΛΗΣ Θ. | 0-5 |
16η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 23/03/19 | 11:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 6-2 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Σάββατο | 23/03/19 | 13:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 9-2 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 24/03/19 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-4 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 24/03/19 | 11:00 | ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ. | 3-6 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 24/03/19 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 6-3 |
17η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 06/04/19 | 10:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 3-11 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 06/04/19 | 11:30 | ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β. | 0-3 |
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 06/04/19 | 13:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 3-3 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 07/04/19 | 10:30 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν. | 8-0 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Δευτέρα | 08/04/19 | 16:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 0-4 |
18η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Σάββατο | 13/04/19 | 10:30 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ. | 8-3 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 13/04/19 | 12:30 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 3-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 13/04/19 | 13:00 | ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν. | 4-0 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 14/04/19 | 12:00 | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. | 7-2 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Κυριακή | 14/04/19 | 13:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-2 |
19η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 20/04/19 | 10:30 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ. | 3-6 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 20/04/19 | 13:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-2 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Κυριακή | 21/04/19 | 12:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-2 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Τρίτη | 23/04/19 | 15:30 | ΤΣΙΤΟΣ Μ. | 1-4 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 15/06/19 | 10:00 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ. | 2-2 |
20η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 04/05/19 | 13:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-1 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 04/05/19 | 13:30 | ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 0-2 |
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 05/05/19 | 11:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-6 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Κυριακή | 05/05/19 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-3 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Πέμπτη | 09/05/19 | 15:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 1-3 |
21η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 18/05/19 | 13:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 3-0 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 19/05/19 | 10:30 | ΣΙΣΚΑΣ Π. | 2-0 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Κυριακή | 19/05/19 | 13:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 7-0 |
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Παρασκευή | 24/05/19 | 17:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. | 4-2 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Δευτέρα | 27/05/19 | 18:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ. | 2-5 |
22η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 01/06/19 | 10:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 0-6 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 01/06/19 | 13:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 3-6 |
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Σάββατο | 01/06/19 | 14:30 | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. | 1-2 |
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 02/06/19 | 10:30 | ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ. | 6-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Παρασκευή | 07/06/19 | 16:30 | ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ. | 7-1 |