Γκλινάβος
Hall of brands
Lexis Edu
Παπαδόπουλος Βικος
Μπαράτσας
Δωδώνη
Παπαμάνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 14 Β

<< ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 14 Α
ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ14 2018-19 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ-ΤΑΥΡΟΙ-Α.Ο.Σ. - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο20/10/1810:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΕΤΡΟΥ Α.5-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο20/10/1810:30ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο20/10/1811:30ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-2
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο20/10/1813:00ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.4-0
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β, Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΕΡΜΗΣ-ΤΑΥΡΟΙ-Α.Ο.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο03/11/1812:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.5-1
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή04/11/1809:00ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.6-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή04/11/1810:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή04/11/1812:00ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΓΚΑΛΙΟΣ Ε.3-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β, Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο10/11/1812:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.4-1
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Σάββατο10/11/1813:00ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.0-5
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή11/11/1810:00ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.4-3
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή11/11/1810:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΠΕΤΡΟΥ Α.3-0
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ-ΤΑΥΡΟΙ-Α.Ο.Σ., ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο24/11/1812:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΕΡΜΗΣ-ΤΑΥΡΟΙ-Α.Ο.Σ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο24/11/1813:00ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β., ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ.7-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή25/11/1812:30ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.1-3
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τρίτη04/12/1816:00ΣΙΣΚΑΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΑΓΟΡΑΣ Κ.5-0
Ρεπό: ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009, ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ-ΤΑΥΡΟΙ-Α.Ο.Σ.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο01/12/1810:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΛΙΑΡΟΣ Π.6-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο01/12/1812:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΔΟΣΗΣ Λ.0-7
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή02/12/1810:30ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.0-0
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή02/12/1812:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.0-7
Ρεπό: Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β, ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Παρασκευή07/12/1816:00ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-3
ΕΡΜΗΣ-ΤΑΥΡΟΙ-Α.Ο.Σ. - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο08/12/1810:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.3-7
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο08/12/1810:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-3
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο08/12/1812:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΖΙΑΚΑΣ Χ.10-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο08/12/1813:00ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΓΚΑΛΙΟΣ Ε., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.4-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή16/12/1810:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.1-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΕΡΜΗΣ-ΤΑΥΡΟΙ-Α.Ο.Σ.ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Πέμπτη20/12/1815:45ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΔΟΣΗΣ Β.3-2
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο22/12/1812:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Β.2-1
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή23/12/1811:00ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΣΙΣΚΑΣ Π.5-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β, Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Σάββατο19/01/1910:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Λ., ΓΚΑΛΙΟΣ Ε.0-9
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή20/01/1909:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Λ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή20/01/1912:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Πέμπτη28/02/1918:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-2
Ρεπό: Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β, ΕΡΜΗΣ-ΤΑΥΡΟΙ-Α.Ο.Σ.

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Παρασκευή25/01/1915:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.9-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο26/01/1912:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.6-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο26/01/1913:00ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΗΛΙΑ Ε.1-1
ΕΡΜΗΣ-ΤΑΥΡΟΙ-Α.Ο.Σ. - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή27/01/1910:30ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.0-8
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ, ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο02/02/1912:00ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΔΟΣΗΣ Λ.0-1
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή03/02/1910:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.1-2
ΕΡΜΗΣ-ΤΑΥΡΟΙ-Α.Ο.Σ. - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή03/02/1910:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΜΑΡΚΟΥ Χ.3-4
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τετάρτη06/02/1916:00ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΑΓΟΡΑΣ Κ.0-6
Ρεπό: Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β, ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο09/02/1910:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΔΟΣΗΣ Λ.8-1
ΕΡΜΗΣ-ΤΑΥΡΟΙ-Α.Ο.Σ. - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο09/02/1910:30ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥ Α.3-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή10/02/1912:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ.5-0
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή10/02/1912:30ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε., ΠΑΥΛΟΥ Ε.1-1
Ρεπό: ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ, Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο16/02/1912:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.0-4
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο16/02/1913:00ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.1-2
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή17/02/1910:00ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.3-2
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΕΡΜΗΣ-ΤΑΥΡΟΙ-Α.Ο.Σ.ΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή17/02/1910:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.1-0
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β, Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ-ΤΑΥΡΟΙ-Α.Ο.Σ. - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο23/02/1911:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-3
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Σάββατο23/02/1912:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.0-6
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή24/02/1910:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΛΙΑΡΟΣ Π.4-2
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Παρασκευή08/03/1916:30ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.1-2
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β, Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο02/03/1912:00ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο02/03/1912:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή03/03/1910:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥ Α.6-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Δευτέρα04/03/1916:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΠΕΤΡΟΥ Α.5-2
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ-ΤΑΥΡΟΙ-Α.Ο.Σ., ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ-ΤΑΥΡΟΙ-Α.Ο.Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή17/03/1910:30ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΔΟΣΗΣ Λ.1-7
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή17/03/1910:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.0-3
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Τετάρτη20/03/1916:15ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΙΑΡΟΣ Π.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τρίτη21/05/1916:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.1-0
Ρεπό: ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009, ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο23/03/1910:30ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-0
ΕΡΜΗΣ-ΤΑΥΡΟΙ-Α.Ο.Σ. - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο23/03/1911:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥ Α.0-7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή24/03/1910:00ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε.6-1
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή24/03/1912:30ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.7-1
Ρεπό: Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β, ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο30/03/1910:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-8
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο30/03/1911:00ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β., ΛΙΑΡΟΣ Π.0-2
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Τρίτη02/04/1916:30ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΑΓΟΡΑΣ Κ.2-0
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΕΡΜΗΣ-ΤΑΥΡΟΙ-Α.Ο.Σ.ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Πέμπτη04/04/1915:30ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.2-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Τετάρτη24/04/1912:00ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΛΙΑΡΟΣ Π.3-3


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ-ΤΑΥΡΟΙ-Α.Ο.Σ. - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή07/04/1912:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΠΕΤΡΟΥ Α.2-2
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή07/04/1913:15ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.2-3
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τρίτη09/04/1915:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Πέμπτη11/04/1916:00ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΗΛΙΑ Ε.5-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β, Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο13/04/1910:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΑΓΟΡΑΣ Κ.0-4
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο13/04/1910:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.3-4
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή14/04/1913:15ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΔΟΣΗΣ Λ., ΚΩΤΣΗΣ Ι.0-3
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Πέμπτη02/05/1917:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
Ρεπό: Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β, ΕΡΜΗΣ-ΤΑΥΡΟΙ-Α.Ο.Σ.

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο20/04/1912:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.3-1
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή21/04/1912:30ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-2
ΕΡΜΗΣ-ΤΑΥΡΟΙ-Α.Ο.Σ. - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Δευτέρα22/04/1914:00ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-4
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τρίτη07/05/1917:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.2-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ, ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο04/05/1911:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.4-0
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή05/05/1910:30ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.2-1
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΕΡΜΗΣ-ΤΑΥΡΟΙ-Α.Ο.Σ.ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή05/05/1913:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.8-0
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο11/05/1912:30ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΗΛΙΑ Ε.3-0
Ρεπό: Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β, ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο18/05/1912:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.1-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/05/1910:00ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.4-3
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή19/05/1912:00ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΗΛΙΑ Ε., ΤΣΙΤΟΣ Μ.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΕΡΜΗΣ-ΤΑΥΡΟΙ-Α.Ο.Σ.ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο25/05/1911:00ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.5-1
Ρεπό: ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ, Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ