Γκλινάβος
Παπαμάνος
Hall of brands
Παπαδόπουλος Βικος
Μπαράτσας
Δωδώνη
Lexis Edu

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 10 Α

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 10 Β >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο20/10/1810:00
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή21/10/1810:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή21/10/1810:00
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝLOCO CLUBΚυριακή21/10/1810:30
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο03/11/1810:30
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο03/11/1811:30
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο03/11/1812:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή04/11/1811:30
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο10/11/1811:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή11/11/1810:00
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑLOCO CLUBΚυριακή11/11/1810:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή11/11/1810:30
Ρεπό: Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο24/11/1812:00
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο24/11/1812:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή25/11/1812:30
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή25/11/1812:30
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο01/12/1810:30
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝLOCO CLUBΣάββατο01/12/1810:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο01/12/1812:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή02/12/1810:30
Ρεπό: Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο08/12/1810:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣEPIRUS SPORTΣάββατο08/12/1812:00
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο08/12/1812:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή09/12/1810:30
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή16/12/1810:30
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή16/12/1810:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή16/12/1812:30
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95Π.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή16/12/1813:15
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο19/01/1910:30
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο19/01/1910:30
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο19/01/1912:00
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑLOCO CLUBΚυριακή20/01/1910:30
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣLOCO CLUBΣάββατο26/01/1910:30
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο26/01/1910:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣEPIRUS SPORTΣάββατο26/01/1912:30
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή27/01/1910:00
Ρεπό: ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Παρασκευή01/02/1916:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο02/02/1910:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο02/02/1911:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή03/02/1911:00
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο16/02/1912:00
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο16/02/1913:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή17/02/1910:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑEPIRUS SPORTΚυριακή17/02/1912:30
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο23/02/1910:00
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο23/02/1910:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή24/02/1911:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή24/02/1912:30
Ρεπό: Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑEPIRUS SPORTΣάββατο23/03/1910:30
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣLOCO CLUBΣάββατο23/03/1912:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή24/03/1912:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη27/03/1916:30
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο06/04/1911:30
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο06/04/1911:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95EPIRUS SPORTΣάββατο06/04/1912:30
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή07/04/1910:00
Ρεπό: Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο13/04/1910:30
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝLOCO CLUBΣάββατο13/04/1910:30
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο13/04/1912:30
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη17/04/1918:00
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο20/04/1910:00
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣLOCO CLUBΣάββατο20/04/1912:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή21/04/1910:30
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή21/04/1910:30
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο01/06/1910:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο01/06/1910:30
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο01/06/1910:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο01/06/1912:30
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο08/06/1910:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο08/06/1910:30
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο08/06/1910:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣEPIRUS SPORTΣάββατο08/06/1910:30
Ρεπό: ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ