Δωδώνη
Lexis Edu
Γκλινάβος
Hall of brands
Παπαμάνος
Παπαδόπουλος Βικος
Μπαράτσας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 12 Α

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 12 Β >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο20/10/1810:00ΑΓΟΡΑΣ Κ.6-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο20/10/1810:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.3-1
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑEPIRUS SPORTΣάββατο20/10/1813:00ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.3-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή21/10/1810:00ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.1-2
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95, Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο03/11/1810:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-4
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο03/11/1812:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-4
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή04/11/1810:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.10-0
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή04/11/1813:15ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-3
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή11/11/1811:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-2
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009EPIRUS SPORTΚυριακή11/11/1811:00ΑΓΟΡΑΣ Κ.4-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή11/11/1812:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.8-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή11/11/1812:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α.5-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ, Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή25/11/1809:45ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.2-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή25/11/1810:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.1-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή25/11/1812:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ.0-5
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Τετάρτη28/11/1816:00ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.4-2
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ, ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΣάββατο01/12/1812:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο01/12/1812:30ΠΑΝΟΣ Σ.3-2
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο01/12/1812:30ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.1-2
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95Π.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο01/12/1813:15ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.0-6
Ρεπό: Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009, ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο08/12/1810:30ΠΑΥΛΟΥ Ε.3-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο08/12/1810:30ΧΑΛΚΗΣ Μ.3-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο08/12/1813:00ΠΑΥΛΟΥ Ε.2-1
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή09/12/1810:00ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ.2-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο22/12/1810:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο22/12/1812:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-3
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή23/12/1811:00ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.3-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή20/01/1912:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν.0-4
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο19/01/1910:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-3
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο19/01/1912:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.0-4
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο19/01/1912:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΠέμπτη13/06/1917:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣEPIRUS SPORTΣάββατο26/01/1912:30ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο26/01/1913:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.7-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή27/01/1913:00ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.2-2
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Δευτέρα28/01/1916:30ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.1-6
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη12/06/1919:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο02/02/1910:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο02/02/1910:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.0-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο02/02/1911:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-0
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Δευτέρα04/02/1919:30ΑΓΟΡΑΣ Κ.1-4
Ρεπό: Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ, Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο09/02/1911:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-2
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο09/02/1912:45ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.2-0
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή10/02/1910:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.7-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή10/02/1910:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.5-1
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο16/02/1911:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.5-1
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή17/02/1911:30ΑΓΟΡΑΣ Κ.4-0
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή17/02/1913:00ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-3
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Παρασκευή22/02/1916:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.3-2
Ρεπό: Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95, Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή24/02/1913:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-3
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Δευτέρα25/02/1917:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Τετάρτη24/04/1917:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.2-0
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95EPIRUS SPORTΤετάρτη24/04/1918:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.0-2
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο02/03/1910:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο02/03/1911:00ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-1
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή03/03/1910:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-1
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή03/03/1913:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.8-2
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ, Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο16/03/1910:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-6
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο16/03/1910:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-2
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝEPIRUS SPORTΚυριακή17/03/1912:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.2-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή17/03/1913:00ΖΙΑΚΑΣ Χ.4-0
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ, ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Παρασκευή22/03/1915:45ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.2-2
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο23/03/1910:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο23/03/1910:30ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-0
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή24/03/1910:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α.3-1
Ρεπό: Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009, ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο06/04/1910:30ΖΙΑΚΑΣ Χ.4-0
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο06/04/1910:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.4-2
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο06/04/1910:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑEPIRUS SPORTΣάββατο06/04/1910:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.6-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο13/04/1910:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο13/04/1910:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.4-1
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο13/04/1912:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-5
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη08/05/1919:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-5
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη17/04/1919:30ΠΑΥΛΟΥ Ε.7-2
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Παρασκευή19/04/1917:30ΑΓΟΡΑΣ Κ.1-0
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣEPIRUS SPORTΣάββατο20/04/1910:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.3-0
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη08/05/1916:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.5-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο04/05/1910:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο04/05/1910:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.3-2
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο04/05/1910:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή05/05/1911:00ΜΠΟΣΙΑΣ Δ.1-1
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Παρασκευή10/05/1918:00ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο18/05/1910:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.4-3
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣEPIRUS SPORTΣάββατο18/05/1910:30ΖΙΑΚΑΣ Χ.3-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή19/05/1911:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.5-0
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη22/05/1919:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
Ρεπό: Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ, Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο01/06/1912:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.5-0
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009Π.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο01/06/1912:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο01/06/1913:00ΣΙΣΚΑΣ Π.3-5
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Τετάρτη05/06/1917:15ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-4
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ