Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 12 Α
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 20/10/18 | 10:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 6-2 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 20/10/18 | 10:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. | 3-1 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 20/10/18 | 13:00 | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ. | 3-3 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 21/10/18 | 10:00 | ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ. | 1-2 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 03/11/18 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-4 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 03/11/18 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-4 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 04/11/18 | 10:30 | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ. | 10-0 |
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 04/11/18 | 13:15 | ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 2-3 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Κυριακή | 11/11/18 | 11:00 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 1-2 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 11/11/18 | 11:00 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 4-4 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 11/11/18 | 12:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ. | 8-0 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Κυριακή | 11/11/18 | 12:30 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 5-0 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 25/11/18 | 09:45 | ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η. | 2-1 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Κυριακή | 25/11/18 | 10:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. | 1-2 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 25/11/18 | 12:30 | ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ. | 0-5 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Τετάρτη | 28/11/18 | 16:00 | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. | 4-2 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 01/12/18 | 12:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-1 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 01/12/18 | 12:30 | ΠΑΝΟΣ Σ. | 3-2 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 01/12/18 | 12:30 | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. | 1-2 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 01/12/18 | 13:15 | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ. | 0-6 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 08/12/18 | 10:30 | ΠΑΥΛΟΥ Ε. | 3-2 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 08/12/18 | 10:30 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 3-2 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 08/12/18 | 13:00 | ΠΑΥΛΟΥ Ε. | 2-1 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 09/12/18 | 10:00 | ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ. | 2-3 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 22/12/18 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 4-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 22/12/18 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-3 |
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 23/12/18 | 11:00 | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. | 3-1 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 20/01/19 | 12:30 | ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν. | 0-4 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 19/01/19 | 10:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-3 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 19/01/19 | 12:30 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ. | 0-4 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 19/01/19 | 12:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-2 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Πέμπτη | 13/06/19 | 17:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ. | 3-0 α.α. |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 26/01/19 | 12:30 | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. | 1-4 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 26/01/19 | 13:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 7-1 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Κυριακή | 27/01/19 | 13:00 | ΚΟΣΙΝΑΣ Β. | 2-2 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Δευτέρα | 28/01/19 | 16:30 | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. | 1-6 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Τετάρτη | 12/06/19 | 19:30 | ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 1-3 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 02/02/19 | 10:00 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 1-3 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 02/02/19 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 0-5 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 02/02/19 | 11:00 | ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. | 2-0 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Δευτέρα | 04/02/19 | 19:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 1-4 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 09/02/19 | 11:00 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 0-2 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 09/02/19 | 12:45 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ. | 2-0 |
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 10/02/19 | 10:30 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν. | 7-0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 10/02/19 | 10:30 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 5-1 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 16/02/19 | 11:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 5-1 |
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 17/02/19 | 11:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 4-0 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Κυριακή | 17/02/19 | 13:00 | ΠΑΥΛΟΥ Ε. | 0-3 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Παρασκευή | 22/02/19 | 16:30 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 3-2 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 24/02/19 | 13:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 0-3 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Δευτέρα | 25/02/19 | 17:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 1-4 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Τετάρτη | 24/04/19 | 17:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 2-0 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | EPIRUS SPORT | Τετάρτη | 24/04/19 | 18:00 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ. | 0-2 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 02/03/19 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 2-1 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 02/03/19 | 11:00 | ΧΑΛΚΗΣ Μ. | 0-1 |
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 03/03/19 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 2-1 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 03/03/19 | 13:00 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 8-2 |
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 16/03/19 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-6 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 16/03/19 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 2-2 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 17/03/19 | 12:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. | 2-5 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Κυριακή | 17/03/19 | 13:00 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 4-0 |
16η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Παρασκευή | 22/03/19 | 15:45 | ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. | 2-2 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 23/03/19 | 10:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-4 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 23/03/19 | 10:30 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 1-0 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Κυριακή | 24/03/19 | 10:30 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 3-1 |
17η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 06/04/19 | 10:30 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 4-0 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 06/04/19 | 10:30 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ. | 4-2 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 06/04/19 | 10:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 3-2 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 06/04/19 | 10:30 | ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. | 6-1 |
18η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 13/04/19 | 10:30 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 2-2 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 13/04/19 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 4-1 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ | Σάββατο | 13/04/19 | 12:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 2-5 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Τετάρτη | 08/05/19 | 19:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-5 |
19η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Τετάρτη | 17/04/19 | 19:30 | ΠΑΥΛΟΥ Ε. | 7-2 |
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Παρασκευή | 19/04/19 | 17:30 | ΑΓΟΡΑΣ Κ. | 1-0 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 20/04/19 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 3-0 |
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Τετάρτη | 08/05/19 | 16:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 5-0 |
20η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 04/05/19 | 10:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 1-2 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Σάββατο | 04/05/19 | 10:30 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ. | 3-2 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 04/05/19 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 1-2 |
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Κυριακή | 05/05/19 | 11:00 | ΜΠΟΣΙΑΣ Δ. | 1-1 |
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Παρασκευή | 10/05/19 | 18:00 | ΤΣΙΤΟΣ Μ. | 2-1 |
21η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 18/05/19 | 10:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 4-3 |
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 18/05/19 | 10:30 | ΖΙΑΚΑΣ Χ. | 3-1 |
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Κυριακή | 19/05/19 | 11:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. | 5-0 |
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Τετάρτη | 22/05/19 | 19:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 1-3 |
22η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 01/06/19 | 12:00 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν. | 5-0 |
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | Π.Ε.Α.Κ.Ι. | Σάββατο | 01/06/19 | 12:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Ι. | 1-2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 01/06/19 | 13:00 | ΣΙΣΚΑΣ Π. | 3-5 |
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ | Τετάρτη | 05/06/19 | 17:15 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | 1-4 |