Δωδώνη
Γκλινάβος
Lexis Edu
Hall of brands
Μπαράτσας
Παπαδόπουλος Βικος
Παπαμάνος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

Συλλυπητήρια ανακοινωση, 17/2/2019 05:46
 Ο Πρόεδρος και τα Μέλη της Ε.Ε. της Ε.Π.Σ.ΗΠΕΙΡΟΥ εκφράζουν τα θερμά και ειλικρινή τους συλλυπητήρια στους οικείους του Πετρίδη Χρηστου για την απώλεια του ποδοσφαιριστή της Ε.Π.Σ.ΗΜΑΘΙΑΣ.... περισσότερα...
Απόφαση Πειθαρχικής Επιτροπής Ενώσεως, 15/2/2019 00:55
 Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΗΠ., στη συνεδρίασή της της 14/02/2019, αφού έλαβε υπ' όψιν της το Φ.Α. της αναμέτρησης ΠΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε. ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 της 27/01/2019, το από 12/02/2019 Υπόμνημα του σωματείου ΠΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ, και τους κανονισμούς που διέπουν το άθλημα του ποδοσφαίρου, αποφασίζει ομόφωνα, ΚΡΙΝΕΙ ότι για τη διακοπή του αγώνα ... περισσότερα...
6η Αγωνιστική Πανελληνίου Πρωταθλήματος Μικτών Ομάδων, 12/2/2019 04:09
 Την Τετάρτη 13/2/2019 διεξάγεται η 6η και τελευταία αγωνιστική των ομίλων του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων Κ-14 και Κ-16.   Οι αντιπροσωπευτικές ομάδες της Ε.Π.Σ.ΗΠ., κοντράρονται στην Κοζάνη με τις αντίστοιχες της Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ, με στόχο την κατάληψη της 1ης θέσης στον όμιλο. Η ομάδα που θα κατακτήσε... περισσότερα...

blood

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2018-19
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο16/02/1915:30ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.1-1
2.Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή17/02/1915:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΓΚΕΛΗΣ Θ.4-2
3.Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή17/02/1915:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.0-1
4.ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή17/02/1915:30ΝΕΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.3-1
5.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή17/02/1915:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.2-0
6.Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΝΗΣΟΥ Κυριακή17/02/1915:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.2-1
7.Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή17/02/1915:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-2
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο16/02/1915:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-4
9.Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΚΡΥΑΣ Σάββατο16/02/1915:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-0
10.Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή17/02/1912:00ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.4-0
11.Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή17/02/1915:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε.0-0
12.Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή17/02/1915:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΤΣΙΤΟΣ Μ.6-0
13.ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή17/02/1915:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΛΙΑΡΟΣ Π.2-1
14.Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή17/02/1915:30ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.8-4
15.Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή17/02/1915:30ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.4-1
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο16/02/1915:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΤΑΣΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
2-2
17.Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο16/02/1915:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-3
18.ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο16/02/1915:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.2-1
19.Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο16/02/1915:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.0-3
20.ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο16/02/1917:15ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.1-1
21.ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή17/02/1915:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.2-0
22.Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή17/02/1915:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.0-2
23.Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή17/02/1915:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΙΣΚΑΣ Π.8-0
Γ Κατηγορια Α Ομιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο16/02/1919:30ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ.1-5
25.Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή17/02/1912:00ΝΕΟΣ Κ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.4-2
26.Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή17/02/1912:30ΣΙΣΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π.9-0
27.Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή17/02/1915:30ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.1-2
28.Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή17/02/1915:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.3-0 α.α.
29.Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή17/02/1919:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.2-1
Γ Κατηγορια Β Ομιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥEPIRUS SPORTΣάββατο16/02/1917:45ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.4-2
31.ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή17/02/1912:30ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΤΣΙΤΟΣ Μ.2-2
32.Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή17/02/1915:30ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΗΛΙΑ Ε.1-2
33.Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή17/02/1915:30ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΕΤΡΟΥ Α.1-4
34.Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή17/02/1917:15ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.0-2
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 16
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
35.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο16/02/1910:30ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΛΙΑΡΟΣ Π.3-0
36.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο16/02/1910:30ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε.2-1
37.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο16/02/1911:00ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΔΟΣΗΣ Β.4-1
38.Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο16/02/1913:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ., ΔΟΣΗΣ Β.4-1
39.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή17/02/1912:00ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΣΗΠΑΚΗ Β.5-0
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 14 Α
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο16/02/1909:00ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΗΛΙΑ Ε.Αναβλήθηκε
41.Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή17/02/1910:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π.2-0
42.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή17/02/1910:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε.2-0
43.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣEPIRUS SPORTΚυριακή17/02/1910:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΠΕΤΡΟΥ Α.0-1
44.Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή17/02/1912:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΚΑΤΣΙΟΣ Α.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 14 Β
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
45.ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο16/02/1912:00ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.0-4
46.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο16/02/1913:00ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.1-2
47.ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή17/02/1910:00ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.3-2
48.ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΕΡΜΗΣ-ΤΑΥΡΟΙ-Α.Ο.Σ.ΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Κυριακή17/02/1910:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.1-0
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 12 Α
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
49.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο16/02/1911:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.5-1
50.Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή17/02/1911:30ΑΓΟΡΑΣ Κ.4-0
51.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή17/02/1913:00ΠΑΥΛΟΥ Ε.0-3
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 12 Β
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
52.Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο16/02/1911:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.2-4
53.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή17/02/1912:00ΛΙΑΡΟΣ Π.6-4
54.Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΛΗΜΗΣΔευτέρα18/02/1916:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 12 Γ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
55.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο16/02/1912:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.4-0
56.ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΔευτέρα18/02/1916:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 10 Α
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
57.Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο16/02/1912:00
58.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο16/02/1913:00
59.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή17/02/1910:30
60.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑEPIRUS SPORTΚυριακή17/02/1912:30
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 10 Β
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
61.Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο16/02/1910:00
62.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο16/02/1911:00
63.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο16/02/1911:00
64.ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο16/02/1912:00
65.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο16/02/1912:00
66.Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο16/02/1912:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 10 Γ
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
67.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο16/02/1912:00
68.ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο16/02/1912:00
69.ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚυριακή17/02/1910:30
70.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή17/02/1912:00
71.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓEPIRUS SPORTΚυριακή17/02/1912:30
72.Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΔΚΛΗΜΗΣΚυριακή17/02/1912:30
73.ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018EPIRUS SPORTΚυριακή17/02/1913:30

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α Κατηγορια 2018-19
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο23/02/1915:30
2.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο23/02/1915:30
3.ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο23/02/1915:30
4.Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΑΝΗΛΙΟΥ Σάββατο23/02/1915:30
5.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή24/02/1915:30
6.ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή24/02/1915:30
7.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή24/02/1915:30
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Α ομιλος 2018-19
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο23/02/1915:30
9.ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο23/02/1915:30
10.ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο23/02/1915:30
11.Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή24/02/1912:00
12.Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή24/02/1915:30
13.Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή24/02/1915:30
14.Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή24/02/1915:30
15.ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή24/02/1915:30
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο23/02/1915:30
17.ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο23/02/1915:30
18.ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτΣάββατο23/02/1915:30
19.Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή24/02/1915:30
20.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή24/02/1915:30
21.Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή24/02/1915:30
22.Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή24/02/1915:30
23.ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣEPIRUS SPORTΚυριακή24/02/1917:15
Γ Κατηγορια Α Ομιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή24/02/1912:00
25.Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή24/02/1912:00
26.Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή24/02/1915:30
27.Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή24/02/1915:30
28.Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή24/02/1915:30
29.Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή24/02/1917:15
Γ Κατηγορια Β Ομιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑEPIRUS SPORTΣάββατο23/02/1917:00
31.Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή24/02/1912:00
32.Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή24/02/1913:00
33.ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή24/02/1915:00
34.Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΜΗΛΕΑΣ Κυριακή24/02/1915:30
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 12 Α
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
35.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Παρασκευή22/02/1916:30
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 12 Β
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Παρασκευή22/02/1916:00ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.