Lexis Edu
Παπαδόπουλος Βικος
Hall of brands
Γκλινάβος
Μπαράτσας
Παπαμάνος
Δωδώνη

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Στο μενού διοργανώσεις αναρτήθηκαν τα προγράμματα αγώνων Α και Β Κατηγορίας.

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΑΓΩΝΑ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ, 27/5/2016 04:07
 Η Ε.Π.Σ. ΗΠΕΙΡΟΥ ανακοινώνει την οργάνωση και διεξαγωγή ποδοσφαιρικού αγώνα μεταξύ των ομάδων ΘΥΕΛΛΑΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ και ΟΜΑΔΑΣ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ οι οποίοι διαμένουν στον καταυλισμό της περιοχής.   Το παιχνίδι υπό την αιγίδα της Ε.Π.Σ. ΗΠΕΙΡΟΥ έχει κοινωνικό-φιλανθρωπικό χαρακτήρα και θα διεξαχθεί στο βοηθητικό γήπεδ... περισσότερα...
Προσκληση ενδιαφεροντος Προπονητή Ενωσιακων ομάδων 2016-17, 23/5/2016 02:31
 Η  Επιτροπή Μεικτών Ομάδων της Ε.Π.Σ.ΗΠΕΙΡΟΥ ενημερώνει τους ενδιαφερόμενους για την κάλυψη της θέσης του Ενωσιακού Προπονητή περιόδου 2016-17, όπως προσκομίσουν στα γραφεία της Ενώσεως μέχρι την Παρασκευή 27/5/2016 δήλωση ενδιαφέροντος καθώς και το απαραίτητο Πτυχίο Προπονητικής (UEFA A - UEFA B).... περισσότερα...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ, 23/5/2016 02:22
 Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ. της ΕΠΣ Ηπείρου ευχαριστούν την Επιτροπή Διαιτησίας και όλους τους διαιτητές της Ένωσης, οι οποίοι, αναλογιζόμενοι τη δυσχερή οικονομική κατάσταση στην οποία βρίσκονται τα σωματεία, βοηθούν κι αυτοί από την πλευρά τους με την απόφασή τους να διευθύνουν χωρίς αμοιβή τους αγώνες των δύο τ... περισσότερα...

Asana Ioannina

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Κατηγορια Τζουνιορς Β 2015-16
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή29/05/1610:30
Κατηγορια Τζουνιορς Γ 2015-16
(25η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.ΜΠΑΣ Α.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝ. Γ - Π.Α.Σ. 2015ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή29/05/1610:30
3.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή29/05/1610:30
4.ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΚυριακή29/05/1610:30
5.ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓSAINT GEORGE PARKΚυριακή29/05/1610:30
Β Κατηγορια Α ομιλος
(34η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή29/05/1617:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Χ.4-2
7.Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή29/05/1617:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.9-0
8.Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/05/1617:30ΤΑΤΣΗΣ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)2-1
9.ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή29/05/1617:30ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΛΕΤΣΙΟΣ Ι., ΛΟΥΚΑΣ Ξ. (Παρατηρητής: ΜΠΙΤΣΙΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ)4-2
10.Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή29/05/1617:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)6-1
11.Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ Κυριακή29/05/1617:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΤΑΣΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)0-1
12.Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή29/05/1617:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ Σ.0-2
13.ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή29/05/1617:30ΝΕΟΣ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.1-4
Β Κατηγορια Β ομιλος
(34η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/05/1615:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΩΓΟΥ Α., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.2-5
15.ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή29/05/1617:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΡΑΠΤΗ Α.1-3
16.Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή29/05/1617:30ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.5-2
17.ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή29/05/1617:30ΠΑΝΟΣ Σ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-0
18.Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/05/1619:40ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-2

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Κατηγορια Τζουνιορς Β 2015-16
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τετάρτη01/06/1618:00
2.ΜΠΑΣ Α.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝ. Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΤετάρτη01/06/1618:00
Κατηγορια Τζουνιορς Γ 2015-16
(26η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - ΜΠΑΣ Α.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝ. ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Πέμπτη02/06/1618:00
4.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Πέμπτη02/06/1618:00
5.ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓLOCO CLUBΠέμπτη02/06/1618:00
6.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΓΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Πέμπτη02/06/1618:00
7.ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΠέμπτη02/06/1618:00
8.Π.Α.Σ. 2015 - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒSAINT GEORGE PARKΠέμπτη02/06/1618:00
9.ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΣάββατο04/06/1610:30
10.Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΓΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο04/06/1610:30
11.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Π.Α.Σ. 2015ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο04/06/1610:30
12.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή05/06/1610:30
ΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2015-16
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη01/06/1618:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
14.Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη01/06/1619:30ΤΖΟΒΑΣ Λ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.