Παπαμάνος
Μπαράτσας
Hall of brands
Γκλινάβος
Δωδώνη
Lexis Edu
Παπαδόπουλος Βικος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

Τακτική Γενική Συνέλευση - Εκλογοαπολογιστική, 16/4/2018 02:10
 Έπειτα από απόφαση της Ε.Ε. της Ε.Π.Σ. ΗΠΕΙΡΟΥ στη συνεδρίασή της της 13/04/2018, καλούνται τα Σωματεία - Μέλη της Ε.Π.Σ.ΗΠ. στην ετήσια Τακτική Γενική Συνέλευση – Εκλογοαπολογιστική, την Τετάρτη 2/5/2018 και ώρα 18.00 στο ξενοδοχείο “DU LAC” με θέματα:   1) Επικύρωση πληρεξουσίων αντιπροσώπων και έλεγχος απαρτίας παρισταμένων μελών,   2) Εκλογή τ... περισσότερα...
Αποζημίωση Διαιτητών, 13/4/2018 10:32
         Η Ε.Δ. και ο Σ.Δ.Π.ΗΠ. σε συνεργασία με την Ε.Π.Σ.ΗΠΕΙΡΟΥ υπενθυμίζουν στα ερασιτεχνικά Σωματεία ότι οι Διαιτητές θα αγωνισθούν χωρίς αποζημίωση στους αγώνες της τελευταίας αγωνιστικής του δευτέρου γύρου στα τοπικά πρωταθλήματα Α' , Β' και Γ΄ ερασιτεχνικής, όπως είχε γίνει και στην τελευταία αγωνιστι... περισσότερα...
Συλληπητήρια ανακοίνωση, 04/4/2018 01:50
 Ο Πρόεδρος και η Ε.Ε. της Ε.Π.Σ. ΗΠΕΙΡΟΥ εκφράζουν τα θερμά τους συλληπητήρια στην αθλητική οικογένεια του "Θριάμβου Σερβιανών" και στους οικείους του, για τον πρόωρο και αδόκητο χαμό του επί σειρά πολλών ετών παράγοντα της ομάδας ¶γγελο Κωστή. ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ Α Κατηγορία 2017-18
(28η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝΚυριακή22/04/1800:000-3 α.α.
2.ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή22/04/1817:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΙΚΑΣ Δ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.0-0
3.ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή22/04/1817:30ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ.1-2
4.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή22/04/1817:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΚΟΣ Κ.2-2
5.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή22/04/1817:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-0
6.ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Κυριακή22/04/1817:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΡΑΛΗΣ Ε., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.4-2
7.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή22/04/1817:30ΝΕΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ.3-0
8.Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/04/1819:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ.3-0
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18
(28η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΣάββατο21/04/1800:000-3 α.α.
10.Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣάββατο21/04/1800:000-3 α.α.
11.ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Σάββατο21/04/1817:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-3
12.ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο21/04/1817:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-0
13.Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Σάββατο21/04/1817:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ.0-4
14.Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Σάββατο21/04/1817:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΖΙΩΓΑ Α.3-0
15.Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο21/04/1817:30ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ.2-1
16.Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Σάββατο21/04/1817:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.2-3
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος 2017-18
(28η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο21/04/1817:30ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΓΟΥΚΟΣ Κ.1-1
18.Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/04/1819:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΝΕΟΣ Κ.1-6
19.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή22/04/1817:30ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.4-2
20.ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή22/04/1817:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.5-2
21.ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/04/1817:30ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.3-2
22.Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή22/04/1817:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.0-0
23.ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣΑΝΗΛΙΟΥΚυριακή22/04/1817:30ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΚΙΤΣΟΣ Χ.0-2
24.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή22/04/1817:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ.1-1
Γ Κατηγορια Α Ομιλος
(25η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Σάββατο21/04/1817:30ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΗΛΙΑ Ε., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.5-1
26.Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006Κυριακή22/04/1800:000-3 α.α.
27.ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή22/04/1817:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Μ.4-0
28.Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή22/04/1817:30ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΠΕΤΡΟΥ Α.5-0
29.Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή22/04/1817:30ΠΑΝΟΣ Σ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.2-1
30.ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή22/04/1817:30ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.2-1
31.Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΖΙΤΣΑΣ Κυριακή22/04/1817:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.6-1
Γ Κατηγορια Β Ομιλος
(25η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο21/04/1817:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΕΤΡΟΥ Α.4-0
33.ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/04/1817:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.0-1
34.Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΡΩΜΑΝΟΥ Σάββατο21/04/1817:30ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΔΡΟΣΟΥ Β., ΚΙΤΣΟΣ Χ.4-2
35.Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝΜΗΛΕΑΣ Σάββατο21/04/1817:30ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.1-3
36.Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή22/04/1814:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο.5-0
37.Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/04/1815:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.1-4
Πρωτάθλημα Νέων "Στέφανος Γεράσης"
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
38.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο21/04/1810:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΔΡΟΣΟΥ Β., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ.5-4
39.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο21/04/1810:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ.0-2
40.Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο21/04/1811:00ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.0-2
41.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο21/04/1811:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.2-0
42.ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο21/04/1812:30ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΕΤΡΟΥ Α.0-8
43.ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο21/04/1813:00ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΔΡΟΣΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.1-3
44.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή22/04/1810:30ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.0-0
Πρωταθλημα Παιδων Α ¨Στέφανος Γεράσης
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
45.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή22/04/1810:30ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.1-2
46.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή22/04/1813:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥ Α.0-4
47.Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Δευτέρα23/04/1816:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΠΕΤΡΟΥ Α.3-1
Πρωταθλημα Παιδων Β "Στέφανος Γεράσης"
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
48.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο21/04/1809:30ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.1-1
49.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο21/04/1810:30ΠΑΝΟΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-0
50.Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο21/04/1812:30ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ.0-5
51.Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή22/04/1811:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.3-4
Πρωταθλημα Τζουνιορς "Στέφανος Γεράσης"
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
52.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο21/04/1810:30
53.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο21/04/1813:00
54.ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή22/04/1810:30
55.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΚυριακή22/04/1812:00
56.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή22/04/1812:30
Πρωταθλημα Τζουνιορς Β "Στέφανος Γεράσης"
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
57.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο21/04/1812:00
58.ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο21/04/1813:00
59.Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο21/04/1813:30
60.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή22/04/1810:30
61.ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή22/04/1812:00
Πρωταθλημα Προπαιδων Α "Στεφανος Γεράσης"
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
62.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο21/04/1810:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.4-4
63.Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο21/04/1810:30ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.7-5
64.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο21/04/1810:30ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.9-0
65.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο21/04/1812:00ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α.8-0
66.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο21/04/1813:00ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.6-4
67.ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο21/04/1813:00ΚΥΡΙΑΖΗ Α.2-1
68.ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή22/04/1810:30ΧΑΛΚΗΣ Μ.4-1
Πρωταθλημα Προπαιδων Β "Στέφανος Γεράσης"
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
69.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΒΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο21/04/1810:30ΖΙΑΚΑΣ Χ.6-0
70.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο21/04/1813:00ΖΙΑΚΑΣ Χ.0-3
71.Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009SAINT GEORGE PARKΣάββατο21/04/1813:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.4-5
72.Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Κυριακή22/04/1812:30ΧΑΛΚΗΣ Μ.4-3
73.ΑΤΛΑΣ ΗΠΕΙΡΟΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥEPIRUS SPORTΚυριακή22/04/1812:30ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.1-5

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ Α Κατηγορία 2017-18
(29η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/04/1819:30
2.Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή29/04/1817:30
3.Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΚΡΥΑΣ Κυριακή29/04/1817:30
4.ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή29/04/1817:30
5.Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΝΗΣΟΥ Κυριακή29/04/1817:30
6.Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή29/04/1817:30
7.Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΚυριακή29/04/1817:30
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18
(29η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή29/04/1817:30
9.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣEPIRUS SPORTΚυριακή29/04/1817:30
10.ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή29/04/1817:30
11.Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή29/04/1817:30
12.Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή29/04/1817:30
13.Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/04/1817:30
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος 2017-18
(29η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο28/04/1817:30
15.ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο28/04/1817:30
16.Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOYΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο28/04/1817:30
17.ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο28/04/1817:30
18.Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΚΟΣΜΗΡΑΣ Σάββατο28/04/1817:30
19.Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο28/04/1817:30
20.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο28/04/1817:30
21.ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/04/1819:30
Γ Κατηγορια Α Ομιλος
(26η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο28/04/1817:30
23.Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥΣάββατο28/04/1817:30
24.Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο28/04/1817:30
25.Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο28/04/1817:30
26.ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή29/04/1817:30
27.Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή29/04/1817:30
Γ Κατηγορια Β Ομιλος
(25η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΤετάρτη25/04/1817:30ΘΑΝΟΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.
29.ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95EPIRUS SPORTΣάββατο28/04/1817:30
30.ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο28/04/1817:30
31.Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Σάββατο28/04/1817:30
32.Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)Σάββατο28/04/1817:30
33.Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Σάββατο28/04/1817:30
34.ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/04/1813:00
35.Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή29/04/1815:00
Πρωταθλημα Παιδων Α ¨Στέφανος Γεράσης
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη25/04/1816:30
Πρωταθλημα Παιδων Β "Στέφανος Γεράσης"
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
37.Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη25/04/1817:00ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.