Lexis Edu

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Στο μενού διοργανώσεις αναρτήθηκαν τα προγράμματα αγώνων Α και Β Κατηγορίας.

Τελευταίες Ανακοινώσεις

Παραιτηση Σωματείου, 21/10/2014 10:24
   Σας γνωρίζουμε ότι το Σωματείο Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ δήλωσε ότι παραιτείται, από το πρωτάθλημα Προπαίδων Β ομιλος, των υπολοίπων αγώνων του πρωταθλήματος που συμμετέχει λόγω αδυναμίας συγκρότησης ενδεκάδος. Οι αγώνες κατακυρώνονται υπέρ των αντιπάλων Σωματείων με σκορ 3-0 βάσει του Κ.Α.Π.. ... περισσότερα...
Λειτουργία Σχολής Προπονητών ποδοσφαίρου UEFA A, 17/10/2014 12:09
    Σας γνωρίζουμε ότι το Δ.Σ. της Ε.Π.Ο. αποφάσισε λειτουργία Σχολής Προπονητών ποδοσφαίρου UEFA A στην Πρέβεζα. Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι προπονητές να δηλώσουν αιτήσεις ενδιαφέροντος στα γραφεία της Ε.Π.Σ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ (Αρκαδίου 17) έως και την Παρασκευή 21/11/2014.      Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να προσκο... περισσότερα...
Απόφαση Πειθαρχικής Επιτροπής 3η, 14/10/2014 10:12
   Η Πειθαρχική Επιτροπή στην συνεδρίαση της 14/10/2014 επιβάλλει τις κάτωθι ποινές, βάσει του Φ.Α. της 12/10/2014 "ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ" - "Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ":    1) Στον παράγοντα του ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ κ. Λ.Κ. ποινή απαγόρευσης εισόδου στους αγωνιστικούς΄χώρους με οιανδήποτε ιδιότητα για (1) ΜΗΝΑ        ποινής αρχομένης από 14/10/2014,    2) Στον παρά... περισσότερα...
Απόφαση Πειθαρχικής Επιτροπής 2η, 14/10/2014 10:06
   Η Πειθαρχική Επιτροπή στην συνεδρίαση της 14/10/2014 επιβάλλει ποινή απαγόρευσης στους αγωνιστικούς χώρους για (10) ημερολογιακές ημέρες αρχομένης από σήμερα 14/10/2014, στον προπονητή του Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ κ. Ν.Χ. για όσα αναγράφονται στο Φ.Α. της 11/10/2014 "ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ" - "Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ".... περισσότερα...
Αποφαση Πειθαρχικής Επιτροπής 1η, 14/10/2014 09:54
    Η Πειθαρχική Επιτροπή στην συνεδρίαση της 14/10/2014 επιβάλλει ποινή απαγόρευσης εισόδου  για (1) ΜΗΝΑ στους αγωνιστικούς χώρους, ποινή αρχομένης από σήμερα 14/10/2014, με οιανδήποτε ιδιότητα στον παράγοντα του Α.Ο.ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ κ. Λ.Ι. και χρηματικό πρόστιμο 300 Ευρώ στο Σωματείο Α.Ο.ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ για όσα αναγράφονται στο Φ.Α. τη... περισσότερα...
Διευκρίνηση προκήρυξης Κατηγορίας Προπαίδων, 13/10/2014 09:41
    Προς διευκρίνηση της προκήρυξης όσον αφορά την διενέργεια αλλαγών στην κατηγορία Προπαίδων διευκρινίζεται ότι οι αλλαγές στην Κατηγορία αυτή θα γίνονται χωρίς περιορισμούς με συνεχή ροή και με δυνατότητα οι αθλητές να μπαίνουν και να βγαίνουν κατά την διάρκεια του παιχνιδιού.                             Η  ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή19/10/1416:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.0-0
2.Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΚΡΥΑΣ Κυριακή19/10/1416:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥ Χ.2-1
3.Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή19/10/1416:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.0-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Κυριακή19/10/1416:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΠΑΝΟΣ Σ.1-2
5.Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή19/10/1416:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΥ Ι.1-2
6.ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή19/10/1416:00ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΑΓΟΡΑΣ Κ.3-4
7.ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή19/10/1416:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΖΙΩΓΑ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.1-1
8.Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή19/10/1416:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΥΡΟΣ Χ., ΛΑΠΠΑΣ Ν.2-0
9.ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Τετάρτη22/10/1416:00ΓΕΙΤΟΝΑΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΥΡΟΣ Χ.1-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/10/1415:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΙΚΑΣ Χ.1-1
11.Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣΑΜΠΕΛΙΑΣΚυριακή19/10/1416:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-2
12.Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣΜΗΛΕΑΣ Κυριακή19/10/1416:00ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β.5-1
13.Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣΒΑΡΥΑΔΩΝ Κυριακή19/10/1416:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-2
14.ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/10/1417:15ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-1
15.ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Τετάρτη22/10/1416:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΝΕΟΣ Κ.3-0
Γ Κατηγορια Α Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/10/1412:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΣΙΟΝΤΗΣ Χ., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ.2-0
17.ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΜΑΡΜΑΡΩΝ Κυριακή19/10/1416:00ΨΑΡΡΑΣ Π., ΣΤΑΙΚΙΔΗΣ Μ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β.1-4
18.Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή19/10/1416:00ΝΕΟΣ Κ., ΤΑΣΟΥΛΑ Ο., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ.12-0
19.ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/10/1419:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.8-0
Γ Κατηγορια Β Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.Α.Ο.ΜΑΒΙΛΗΣ - Π.Α.Σ. ΣΙΣΤΡΟΥΝΙΚυριακή19/10/1400:003-0 α.α.
21.ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΚΡΥΦΟΒΟΥ Κυριακή19/10/1413:00ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΥ Α., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ.2-5
22.Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή19/10/1415:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΖΙΑΚΑΣ Χ.2-2
23.Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή19/10/1415:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΚΟΛΙΟΣ Μ.2-1
Κύπελλο 2014-15
(3η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΑΜΠΕΛΙΑΣΤετάρτη22/10/1415:30ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.1-0
25.Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Τετάρτη22/10/1415:30ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.0-3
26.ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΛΟΓΓΑΔΩΝ Τετάρτη22/10/1415:30ΝΤΑΡΑΣ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α.1-2
27.Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ. - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Τετάρτη22/10/1415:30ΠΑΝΟΣ Ι., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.3-0
28.Α.Ε. ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη22/10/1415:30ΤΑΣΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.6-3
29.Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Τετάρτη22/10/1415:30ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΟΛΙΟΣ Μ.1-4
30.Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Τετάρτη22/10/1415:30ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.2-0
31.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Τετάρτη22/10/1416:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.3-0
Κατηγορία Νέων
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή19/10/1410:00ΖΙΩΓΑ Α., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.2-3
33.Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή19/10/1411:00ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ Τ.3-1
34.ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΚυριακή19/10/1412:00ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε.1-0
Κατηγορια Παιδων
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
35.Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΑΜΦΙΘΕΑΣ Κυριακή19/10/1410:30ΓΩΓΟΥ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΤΖΟΒΑΣ Λ.3-0
36.Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή19/10/1411:00ΛΑΠΠΑΣ Ν., ΠΑΝΟΣ Σ., ΧΑΡΑΤΣΗΣ Κ.1-6
Κατηγορια Προπαιδων Α ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
37.Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή19/10/1411:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α.7-3
38.PLAY ΑΡΤΑΣ - ΜΠΑΣ Α.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝ.ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ PLAYΚυριακή19/10/1411:003-1
Κατηγορια Προπαιδων Β ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
39.Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ. - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Κυριακή19/10/1411:00ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π.4-4
Κατηγορια Τζουνιορς Γ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Γ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή19/10/1411:00
41.ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014 - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΚΛΗΜΗΣΚυριακή19/10/1411:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο25/10/1416:00ΜΗΤΣΙΟΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
2.ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο25/10/1416:00ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.
3.Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑΣάββατο25/10/1416:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ Γ.
4.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο25/10/1416:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ.
5.ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣΣάββατο25/10/1416:00ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.
6.Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή26/10/1415:00ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ.
7.Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή26/10/1415:00ΤΑΣΗΣ Γ., ΓΟΥΚΟΣ Δ., ΚΥΡΟΣ Χ.
8.Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/10/1417:15ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.
9.Α.Ε. ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/10/1419:30ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣΣάββατο25/10/1400:00
11.Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο25/10/1416:00ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΚΑΣΣΟΣ Δ.
12.Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο25/10/1416:00ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
13.Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή26/10/1415:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Β., ΡΑΠΤΗ Α., ΚΟΛΙΑΚΗΣ Ν.
14.Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή26/10/1415:00ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Κ.
15.Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή26/10/1415:00ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
16.ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή26/10/1415:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΠΕΧΛΗΣ Ε.
17.Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009ΝΗΣΟΥ Κυριακή26/10/1415:00ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΥ Ι., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε.
18.Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή26/10/1415:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο25/10/1416:00ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ.
20.Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/10/1416:00ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β., ΚΟΛΙΟΣ Μ.
21.ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο25/10/1416:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.
22.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥΒΟΤΑΝΙΚΟΥ Σάββατο25/10/1416:00ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΝΤΑΛΛΑΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β.
23.Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή26/10/1412:00ΝΤΑΡΑΣ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Γ.
24.Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/10/1415:00ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Γ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.
25.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝΚΑΤΣΙΚΑΣ Κυριακή26/10/1415:00ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΗΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΛΑΠΠΑΣ Ν.
26.ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή26/10/1415:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΠΕΧΛΕΒΑΝΟΥΔΗΣ Χ.
27.ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Κυριακή26/10/1415:00ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β.
Γ Κατηγορια Α Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Σάββατο25/10/1415:30
29.ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥΜΑΡΜΑΡΩΝ Σάββατο25/10/1415:30
30.Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Σάββατο25/10/1415:30
31.Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/10/1418:15
32.Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/10/1411:00
33.ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή26/10/1413:00
34.Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε. ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝΑΝΑΤΟΛΗΣ (ΞΕΡΟ)Κυριακή26/10/1415:00
Γ Κατηγορια Β Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
35.ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΑΜΠΕΛΙΑΣΣάββατο25/10/1415:30
36.Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο25/10/1416:00
37.ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ο.ΜΑΒΙΛΗΣΚΡΥΦΟΒΟΥ Κυριακή26/10/1415:00
38.Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΧΑΡΑΥΓΗΣΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή26/10/1415:30
39.Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή26/10/1415:30
40.Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥΡΩΜΑΝΟΥ Κυριακή26/10/1415:30
Κατηγορία Νέων
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
41.ΜΠΑΣ Α.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝ. - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/10/1409:00
42.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/10/1411:00
43.Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΠΕΔΙΝΗΣ Σάββατο25/10/1411:00
44.Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο25/10/1411:30
Κατηγορια Παιδων
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
45.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο25/10/1411:45
46.ΜΠΑΣ Α.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝ. - ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο25/10/1413:00
47.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή26/10/1410:00
48.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή26/10/1410:00
49.Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή26/10/1411:00
Κατηγορια Προπαιδων Α ομιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
50.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΜΠΑΣ Α.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝ.ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο25/10/1410:00
51.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο25/10/1411:00
52.Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - PLAY ΑΡΤΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή26/10/1411:00
53.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή26/10/1411:00
Κατηγορια Προπαιδων Β ομιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
54.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο25/10/1410:00
55.ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο25/10/1410:30
56.Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο25/10/1412:00
57.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο25/10/1412:00
58.Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Σ. ΚΑΛΠΑΚΙ-ΘΡΙΑΜΒ.ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή26/10/1413:00
Κατηγορια Τζουνιορς Α
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
59.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Παρασκευή24/10/1404:30
60.ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο25/10/1409:30
61.ΜΠΑΣ Α.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝ. Γ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο25/10/1411:00
62.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο25/10/1411:00
63.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - ΜΠΑΣ Α.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝ.ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο25/10/1413:00
64.Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - PLAY ΑΡΤΑΣΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή26/10/1412:15
Κατηγορια Τζουνιορς Β
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
65.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β - ΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο25/10/1410:00
66.ΜΠΑΣ Α.ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝ. Β - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΣάββατο25/10/1410:00
67.Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο25/10/1411:00
68.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΒΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο25/10/1412:00
69.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΒΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή26/10/1410:00
Κατηγορια Τζουνιορς Γ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
70.Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Δ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο25/10/1411:00
71.ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ - ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΠ.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο25/10/1412:00
72.Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Γ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΓΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο25/10/1413:00
73.Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή26/10/1411:00
74.ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ CLUB 2014ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή26/10/1412:30

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.