Τελευταίες Ανακοινώσεις
Συνέντευξη Τύπου Τελικού Κυπέλλου Ερασιτεχνών, 15/4/2024 09:30
Η Ε.Π.Σ.ΗΠΕΙΡΟΥ ανακοινώνει την ημερομηνία Διεξαγωγής του Τελικού Κυπέλλου Ερασιτεχνών Π... περισσότερα...
Η Ε.Π.Σ.ΗΠΕΙΡΟΥ ανακοινώνει την ημερομηνία Διεξαγωγής του Τελικού Κυπέλλου Ερασιτεχνών Π... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ, 14/4/2024 06:40
Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Ηπείρου καλεί τους κάτωθι ποδοσφαιριστές γεννημένους το 2010-11 να ... περισσότερα...
Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Ηπείρου καλεί τους κάτωθι ποδοσφαιριστές γεννημένους το 2010-11 να ... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ, 14/4/2024 06:38
Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Ηπείρου καλεί τις ποδοσφαιρίστριες οι οποίες ανήκουν στο ρό... περισσότερα...
Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Ηπείρου καλεί τις ποδοσφαιρίστριες οι οποίες ανήκουν στο ρό... περισσότερα...
Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2023-2024 (6η φάση) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ | Τετάρτη | 17/04/24 | 18:00 | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α. 4oς: ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΤΣΙΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ) | 5-2 |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (14η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
2. | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Πέμπτη | 18/04/24 | 17:30 | ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ. | 1-3 |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (13η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
3. | Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Πέμπτη | 18/04/24 | 16:00 | ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π. | 8-0 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Προσεχείς Αγώνες
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (30η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 20/04/24 | 16:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ. | |
2. | ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΛΟΓΓΑΔΩΝ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:30 | ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΧΑΤΖΗΣ Κ. | |
3. | Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ | ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΙΧΑΣ Σ., ΤΣΙΤΟΣ Ι. | |
4. | Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. | ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:30 | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | |
5. | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:30 | ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΔΟΣΗΣ Λ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ. | |
6. | ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:30 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π. | |
7. | Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 20/04/24 | 19:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΙΜΑ Μ. | |
8. | Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 17:30 | ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ. | |
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (28η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ | ΚΟΣΜΗΡΑΣ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΣ Γ. | |
10. | Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ | ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:30 | ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο. | |
11. | Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ | ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:30 | ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ. | |
12. | Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 17:15 | ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ. | |
13. | Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 17:30 | ΔΟΣΗΣ Λ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΤΖΙΜΑ Κ. | |
14. | Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ | ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 17:30 | ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΖΙΜΑ Μ. | |
15. | Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ | ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 17:30 | ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΧΑΤΖΗΣ Κ. | |
16. | Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 17:30 | ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΝΕΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο. | |
17. | ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΑΜΦΙΘΕΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 17:30 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π. | |
18. | Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ | ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ | Κυριακή | 21/04/24 | 17:30 | ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β. | |
29η αγωνιστική | |||||||
19. | Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ | ΚΟΣΜΗΡΑΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:00 | ||
20. | ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:30 | ||
21. | Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο) | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:30 | ||
22. | Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ | ΖΩΟΔΟΧΟΥ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:30 | ||
23. | Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ | ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:30 | ||
24. | Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΝΗΛΙΟΥ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:30 | ||
25. | ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ | ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:30 | ||
26. | Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:30 | ||
27. | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:30 | ||
28. | ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ | ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ | Τετάρτη | 24/04/24 | 17:30 | ||
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (23η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
29. | Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ | ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:30 | ΝΕΟΣ Κ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α. | |
30. | Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 20/04/24 | 17:30 | ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΗΛΙΑ Ε. | |
31. | Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:30 | ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ. | |
32. | ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:30 | ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ. | |
33. | ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 15:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΙΧΑΣ Σ., ΤΣΙΤΟΣ Ι. | |
34. | ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ | ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 17:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε. | |
35. | ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 19:30 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΠΑΝΤΟΣ Α. | |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (16η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
36. | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | ||
37. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | ||
15η αγωνιστική | |||||||
38. | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Τρίτη | 23/04/24 | 18:30 | ||
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (15η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
39. | ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 20/04/24 | 13:00 | ||
40. | ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΚΡΥΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 13:00 | ||
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α (16η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
41. | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | ||
42. | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | ||
43. | ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΚΡΥΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | ||
44. | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | ||
13η αγωνιστική | |||||||
45. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Πέμπτη | 25/04/24 | 16:00 | ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΖΙΑΚΑΣ Χ. | |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (16η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
46. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 20/04/24 | 10:00 | ||
47. | Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 20/04/24 | 10:00 | ||
48. | ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΚΡΥΑΣ | Σάββατο | 20/04/24 | 12:30 | ||
49. | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:00 | ||
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (18η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
50. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 20/04/24 | 11:30 | ||
51. | Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W) | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Σάββατο | 20/04/24 | 11:30 | ||
52. | Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 20/04/24 | 12:00 | ||
53. | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 20/04/24 | 12:00 | ||
54. | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | ||
55. | ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Δευτέρα | 22/04/24 | 16:30 | ||
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (16η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
56. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 20/04/24 | 12:00 | ||
57. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 20/04/24 | 12:00 | ||
58. | Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 20/04/24 | 12:30 | ||
59. | Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 20/04/24 | 13:00 | ||
60. | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | ||
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β (16η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
61. | Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Σάββατο | 20/04/24 | 12:30 | ||
62. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 20/04/24 | 13:00 | ||
63. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 20/04/24 | 13:00 | ||
64. | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 21/04/24 | 11:00 | ||
65. | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 13:00 | ||
66. | Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β | SOCCER WORLD | Τρίτη | 23/04/24 | 16:00 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.